Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
V

Accord V 2.0 Jazda na benzynie

V benzyna accord dławienie gasnący silnik

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Popek_lbn

Popek_lbn
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1994
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:50, 15.02.2015

Witam. Jakiś miesiąc temu borykałem się z problemem gasnącego silnika ( czasem ) i braku reakcji na dźwignię gazu. Próbowałem jeździć dużo na benzynie , ponieważ pomyślałem, że może to być z powodu iż samochód prawdopodobnie bez przerwy chodził an gazie . Niestety nie pomogło ani trochę wręcz przeciwnie, samochód gdy jechałem na benzynie po podjechaniu do skrzyżowania po prostu gasł. Zaprowadziłem auto do mechanika i zrobiłem :
Nowy :

FILTR POWIETRZA, FILTR OLEJU, NOWE ŚWIECE NGK 4, NOWY PRZEWÓD ZAPŁONOWY, ZŁĄCZE ELASTYCZNE KOLEKTORA WYDECHOWEGO, KOMPLETNY ROZRZĄD, KOŁO PASOWE, PRZECZYSZCZENIE PRZEPUSTNICY, REGULACJA ZAWORÓW, CZYSZCZENIE PŁYTKI EGR PLATE, WYMIANA OLEJU NA MOTUL 5W40.

Odebrałem wczoraj samochód wszystko super śmiga. Ale dalej jak podjeżdżam do skrzyżowania od czasu do czasu teraz dużo rzadziej ale jednak problem występuje..... Co ja mogę z tym zrobić bardzo mi to utrudnia życie xD 

 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: V, benzyna, accord, dławienie, gasnący silnik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq