Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Zarówki H1 - jaki model?


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Iron

Iron
  • Forumowicz
  • 83 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:03, 05.11.2009

Witam
Mial ktos do czynienia z zarówkami H1: Philips Bluevision i Osram Nightbreaker? Kupilem wlasnie po komplecie i nie wiem które lepiej beda sie spisywaly na krótkich a które na dlugich. Biorac pod uwage, ze wymiana zarowek swiatel mijania jest dosyc uciazliwa chcialbym je zmienic tylko raz i spokój.
Jakies opinie?

#2 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:42, 05.11.2009

jedne i drugie w światłach mijania wytrzymają nie więcej jak 10000km na przyszłość proponuję tungsram megalight tanie i rewelacyjne żarówki.
F1

#3 Iron

Iron
  • Forumowicz
  • 83 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:27, 05.11.2009

Wiesz, w UK nie ma obowiązku jazdy non stop na światłach także z tym 10k nie ma problemu, szukałem tungsramów, ale nawet na eBay-u nie ma, cóż taki kraj :)

#4 train

train
  • Forumowicz
  • 193 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:50, 06.11.2009

malin_f1 chodzi Ci o:
H1 Tungsram MEGALIGHT (+50%)
czy
H1 Tungsram MEGALIGHT ULTRA (+90)

#5 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:43, 06.11.2009

z tymi ultra nie miałem doczynienie jak są standardowej mocy 55W to OK można spróbować za to napewno szybciej padną. jak mieszkasz za granicą to nie ma problemu kup philipsa czy osrama to jedne z lepszych żarówek będziesz zadowolony. ja jak miałem zwykłe żarówki to zawsze stosowałem tungsramy megalighty +50-60% ładne białe światło i naprawdę mocniejsze, do tego cena 2-3 niższa niż philips, osram.
F1

#6 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 18:48, 08.11.2009

Ja polecam Blue Vision :ok miałem w poprzednim aucie i byłem bardzo zadowolony, żarówki lekko niebieskie a świecą czysto białym światłem. W Acco narazie nie zmieniam bo fabryczne nieźle świecą.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#7 Salvius

Salvius
  • Forumowicz
  • 306 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:10, 08.11.2009

Ja polecam Blue Vision :ok miałem w poprzednim aucie i byłem bardzo zadowolony, żarówki lekko niebieskie a świecą czysto białym światłem


Miałem takie,ale szybko wymieniłem bo wytrzymywały ledwo 4-6 miesięcy.
Ponad rok temu kupiłem Philips H1 Nightguide PODWÓJNA ŻYWOTNOŚĆ +50% i jak do tej pory spokój,a świecą dużo lepiej.
Landi Renzo Omegas
Od jakiegoś czasu czuję,że budzi się we mnie zwierzę. Boję się tylko, że to leniwiec.

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:45, 08.11.2009

u mnie to samo, Bluevision góra 4 miesiące a ok roku pojeździłem na Nightguide'ach. Ale rekord pobiły żarówki z Tesco kupione na szybko bo przejechałem na nich 40 km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

teraz chyba spróbuje właśnie tungsram...

#9 Iron

Iron
  • Forumowicz
  • 83 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:56, 10.11.2009

Zarówki zamontowane, Philips BlueVision jako swiatla mijania, Nightbreaker jako drogowe. Róznica kolosalna, szczerze polecam. Przy zmianie zarowek dopiero zauwazylem, ze mam strasznie uwalone reflektory od srodka, normalny syf, jakis pylek na kloszu od srodka, na poczatku myslalem ze sa zaparowane, ale niestety one sa po prostu brudne, nie wiem jak to wyczyscic, chyba bez rozebrania lampy sie nie obejdzie, mial ktos cos takiego?

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:15, 11.11.2009

czy wymiana drogowych to duża gimnastyka bo z mijania nie mam problemu.

#11 Iron

Iron
  • Forumowicz
  • 83 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:25, 12.11.2009

Chyba Ci sie cos pomylilo, bo w dieslu nie wiem jak w benzynie ale po lewej stronie patrzac w kierunku jazdy musisz tylko zdjac pokrywe dolotu powietrza (3 spinki) po prawej dostep jest jeszcze lepszy. Wlasnie ze swaitlami mijania jest problem, chyba ze ktos ma male japonskie raczki :)
-= moja Hania =-
.......................................................................................................................................................................................................

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:09, 12.11.2009

nie pomyliło mi się, mijania już wymieniałem kilkakrotnie i no problem a rączki nie takie małe :-P ok dzięki popatrzę jak to wygląda...




IPB Skin By Virteq