Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Bagaznik otwierany z pilota


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
96 odpowiedzi w tym temacie

#31 pomierdor

pomierdor
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:37, 03.01.2010

w klapie bagażnika przy zamku/zatrzasku
Accord F20B6 http://www.accordklu...opic.php?t=1019
Civic EJ9 D14+
Były
Civic EG8 D15B7 + mody
Civic EJ2

#32 Vielebny

Vielebny
  • Forumowicz
  • 50 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:54, 03.01.2010

Dzięki :B

#33 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 13:26, 20.01.2010

Szanowni Państwo, zastanawiam się nad montażem siłownika który otworzy klapę bagażnika w accordzie VI - czy ktoś przerabiał taki temat.
Myślę o czymś takim http://moto.allegro....d_eu_98_02.html

#34 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 13:28, 20.01.2010

Szanowni Państwo, zastanawiam się nad montażem siłownika który otworzy klapę bagażnika w accordzie VI - czy ktoś przerabiał taki temat.
Myślę o czymś takim http://moto.allegro....d_eu_98_02.html


oooo ciekawe, że to niby do nas pasuje. Tylko kurde jak to zamontować, gdzie przymocować itp?

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#35 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:44, 20.01.2010

Szanowni Państwo, zastanawiam się nad montażem siłownika który otworzy klapę bagażnika w accordzie VI - czy ktoś przerabiał taki temat.
Myślę o czymś takim http://moto.allegro....d_eu_98_02.html

Przepraszam, ale w jaki sposób te amorki mają pomóc Ci zmontować system automatycznego otwierania bagażnika? Przecież te amorki na aukcji to normlane zamienniki tych, które podtrzymują Ci klapę jak ją otworzysz... Same jej nigdy nie otworzą...

pzd

#36 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 13:48, 20.01.2010

Przepraszam, ale w jaki sposób te amorki mają pomóc Ci zmontować system automatycznego otwierania bagażnika? Przecież te amorki na aukcji to normlane zamienniki tych, które podtrzymują Ci klapę jak ją otworzysz... Same jej nigdy nie otworzą...


Kolego, Jarek ma sedana tam nie ma amorków tylko zawiasy wnikające do bagażnika, nie wspominał nic o automatycznym otwieraniu bagażnika.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#37 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:50, 20.01.2010

Kolego, Jarek ma sedana tam nie ma amorków tylko zawiasy wnikające do bagażnika, nie wspominał nic o automatycznym otwieraniu bagażnika.

Ups :k
Zasugerowałem się wcześniejszą treścią wątku... Ale dlaczego ubzdurałem sobie że ma htb to już zupełnie nie wiem...

Sorki za zamieszanie.

pzd

#38 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 14:01, 20.01.2010

Scyzor spox
lenistwo mnie ogarnia - to chyba z racji wieku :banan: i tak sobie wymarzyłem aby bagaznik dźwigał sie sam do góry, a gdyby sie jeszcze zamkną ...
to by był szczyt marzeń

#39 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 14:23, 20.01.2010

wiercenie nieodzowne niestety.

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#40 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 14:28, 20.01.2010

wiercenie nieodzowne niestety.


Ale gdzie?? :-)

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#41 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:31, 20.01.2010

a gdyby sie jeszcze zamkną ...
to by był szczyt marzeń

Zamontuj na klapie bagażnika jakiś obciążnik (np. ołowiany spojler :mrgreen: ), potem zdobądź siłowniki hydrauliczne, które będą unosić klapę na żądanie. Potem na przycisk będą odpuszczać i obciążona klapa siłą grawitacji sama się zatrzaśnie :!: I voila :mrgreen: :!:

Dziękuję za uznanie, prawa autorskie zastrzeżone, fakturkę za consulting i doradztwo prześlę pocztą :B

pzd

#42 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 14:39, 20.01.2010

Scyzor stąpasz po cienkim lodzie :r
żarty sobie robisz ze starego :)) , au sie szykuje powazna modyfokacja w dziedzinie ergonomii
O prawach autorskich będę pamiętał - jak wykorzystam pomysł.

#43 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:44, 20.01.2010

Scyzor stąpasz po cienkim lodzie :r
żarty sobie robisz ze starego :)) , au sie szykuje powazna modyfokacja w dziedzinie ergonomii
O prawach autorskich będę pamiętał - jak wykorzystam pomysł.

A bo ja taki znany w środowisku intrygant i prowokator jestem... :-P
Jeśli opracujesz jakiś fajny patent, to chętnie zobaczę efekty. A o tantiemach pewnie zapomnę... ;-)
Powodzenia w realizacji planów życzę.

pzd

#44 luk2103

luk2103
  • Forumowicz
  • 239 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 15:34, 28.01.2010

Witam
Zaciekawił mnie troche wątek. Mam pytanie czy tak wyglada el. zamek otwierania tylniej klapy?
Dołączona grafika

Ida do niego jakieś kable (pomaranczowy i czarny) i jeszcze 1 grubszy(niebieski). Jeśli to nie jest ten zamek czy może ktoś mi zrobić zdjęcie jak ten zamek wyglada z sedana?

Ciekawe czy jest możliwość zrobienia przeszczepu z jakiegoś wraka. Robił ktoś juz taka operacje ?. Ciekawi mnie czy sa kable, bo nie ma sensu kupować i potem bawić sie z kablami jak nie wiadomo czy to będzie działać.

pozdrawiam

#45 tafun

tafun
  • Forumowicz
  • 340 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:33, 10.02.2010

Z ESM wynika, że wiązka która dochodzi do zamka różni się w wersji z centralnym i bez. Można to rozpoznać po 4 lub 6 pinowej kostce łączącej wiązkę z zamkiem.

Dołączona grafika

Czyli jeśli nie ma w klapie centralnego fabrycznie to niestety nie wystarczy kupić i wpiąć bo nie ma w co.

M.

----------

MA8>CH6>ED9>CH1>EU5>CG2>EJ9>ZF1





IPB Skin By Virteq