Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Bagaznik otwierany z pilota


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
96 odpowiedzi w tym temacie

#16 Technics

Technics
  • Forumowicz
  • 185 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 17:08, 12.11.2009

Masz nie oryginalny alarm )) wiec bagaznika nei otworzysza a w sedach normalnei z pilota otwiera sie bagaznior... tylko trzeba miec taki pilot: http://photos01.alle...80/52/787805228 te pierwsze 2 z lewej maja funkcje otwierania bagaznika i takie sa w Accordach :)


Ja mam pilot taki jak na tej fotce 1 i 2 od lewej i nie wiem jak się bagażnik otwiera :/ to którym przyciskiem? Ten szeroki zamyka auto, szary po lewej otwiera samochód a ten czarny po prawej nie działa albo ja nie wiem do czego służy i jak go używać. Proszę o pomoc ;)

Honda... szybsza niż wygląda.......


#17 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:53, 12.11.2009

Masz nie oryginalny alarm )) wiec bagaznika nei otworzysza a w sedach normalnei z pilota otwiera sie bagaznior... tylko trzeba miec taki pilot: http://photos01.alle...80/52/787805228 te pierwsze 2 z lewej maja funkcje otwierania bagaznika i takie sa w Accordach :)


Ja mam pilot taki jak na tej fotce 1 i 2 od lewej i nie wiem jak się bagażnik otwiera :/ to którym przyciskiem? Ten szeroki zamyka auto, szary po lewej otwiera samochód a ten czarny po prawej nie działa albo ja nie wiem do czego służy i jak go używać. Proszę o pomoc ;)


A próbowałeś dłużej go przytrzymać ??
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#18 Technics

Technics
  • Forumowicz
  • 185 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 20:41, 12.11.2009

Własnie przed chwilą spróbowałem i działa!!! Joj ale jestem dumny z mojej Hani, kolejny raz pozytywnie mnie zaskoczyła i zrobiła mi niespodziankę :D:D:D
A napiszcie jeszcze jakie ukryte a zarazem przydatne rzeczy ma ten samochód oprócz wycieraczek połczonych z hamulcem? :)

Honda... szybsza niż wygląda.......


#19 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 21:17, 12.11.2009

Własnie przed chwilą spróbowałem i działa!!! Joj ale jestem dumny z mojej Hani, kolejny raz pozytywnie mnie zaskoczyła i zrobiła mi niespodziankę :D:D:D
A napiszcie jeszcze jakie ukryte a zarazem przydatne rzeczy ma ten samochód oprócz wycieraczek połczonych z hamulcem? :)


no to kliknij tam kolego u kiziola na 'pomógł', bo ci kolega pomógł a ty taki niedomyślny jesteś ;-)

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#20 Technics

Technics
  • Forumowicz
  • 185 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 22:04, 12.11.2009

no to kliknij tam kolego u kiziola na 'pomógł', bo ci kolega pomógł a ty taki niedomyślny jesteś


Chętnie tylko, że nie widze takiej opcji, nie wiem gdzie to się klika ;)

Honda... szybsza niż wygląda.......


#21 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 09:40, 13.11.2009

Technics, no to jeszcze np. zostaw w samochodzie żonę/dziewczynę a sam wyjdź i pilotem kliknij dwa razy na dużym przycisku a potem powiedz żeby wyszła z auta albo jeżeli to nowo poznana dziewczyna to nic nie mów - nie ucieknie :>

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#22 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 09:42, 13.11.2009

Marco, technics nie moze dac punktu, nie zakladal tego tematu.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#23 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:48, 13.11.2009

Co tam punkty - liczy się to, że mogłem pomóc koledze - i wszystko na temat :B
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#24 Technics

Technics
  • Forumowicz
  • 185 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 22:02, 13.11.2009

Technics, no to jeszcze np. zostaw w samochodzie żonę/dziewczynę a sam wyjdź i pilotem kliknij dwa razy na dużym przycisku a potem powiedz żeby wyszła z auta albo jeżeli to nowo poznana dziewczyna to nic nie mów - nie ucieknie


Wiem jak to działa :D Sam to próbowałem siedząc w środku ale z dziewczyną dobry pomysł xD pod tym kątem tego nie testowałem ;))

Co tam punkty - liczy się to, że mogłem pomóc koledze - i wszystko na temat


Też tak uważam, jeszcze raz dzięki kiziol ;))

Honda... szybsza niż wygląda.......


#25 Kylek

Kylek
  • Forumowicz
  • 94 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:11, 13.11.2009

Technics, no to jeszcze np. zostaw w samochodzie żonę/dziewczynę a sam wyjdź i pilotem kliknij dwa razy na dużym przycisku a potem powiedz żeby wyszła z auta albo jeżeli to nowo poznana dziewczyna to nic nie mów - nie ucieknie


Wiem jak to działa :D Sam to próbowałem siedząc w środku ale z dziewczyną dobry pomysł xD pod tym kątem tego nie testowałem ;))

Co tam punkty - liczy się to, że mogłem pomóc koledze - i wszystko na temat


Też tak uważam, jeszcze raz dzięki kiziol ;))


o co kaman czegos jeszcze nie wiem o swoim pilocie?:P

#26 Technics

Technics
  • Forumowicz
  • 185 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 22:16, 13.11.2009

o co kaman czegos jeszcze nie wiem o swoim pilocie?:P


To teraz ja Ci pomoge :P A więc chodzi o to, że jak 2 razy wciśniesz ten przycisk to od środka za chiny nie otworzysz auta - nawet jak podniesiesz od środka ten przycisk od zamka :D:D:D Wtedy coś w środku się blokuje i możesz auto otworzyć albo pilotem albo kluczykiem - tylko z zewnatrz ;) :P

[ Dodano: 2009-11-13, 22:19 ]
Ale żona/dziewczyna jeśli kumata to otworzy bagażnik od środka, złoży tylne siedzenia i wyjdzie bez proiblemu :D:D:D

Honda... szybsza niż wygląda.......


#27 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
Reputacja: 22
Super

Napisano 22:37, 13.11.2009

Tylnych siedzeń nie złoży bo trzeba zwolnic zaczepy w bagażniku :-D

#28 Technics

Technics
  • Forumowicz
  • 185 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 22:43, 13.11.2009

A to kolejna nowość dla mnie :D Japończycy widać o wszystkim pomyśleli :P

Honda... szybsza niż wygląda.......


#29 Kylek

Kylek
  • Forumowicz
  • 94 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:38, 13.11.2009

o co kaman czegos jeszcze nie wiem o swoim pilocie?:P


To teraz ja Ci pomoge :P A więc chodzi o to, że jak 2 razy wciśniesz ten przycisk to od środka za chiny nie otworzysz auta - nawet jak podniesiesz od środka ten przycisk od zamka :D:D:D Wtedy coś w środku się blokuje i możesz auto otworzyć albo pilotem albo kluczykiem - tylko z zewnatrz ;) :P

[ Dodano: 2009-11-13, 22:19 ]
Ale żona/dziewczyna jeśli kumata to otworzy bagażnik od środka, złoży tylne siedzenia i wyjdzie bez proiblemu :D:D:D


Dzieki, nie wiedzialem.Jednak to prawda ze sie czlowiek cale zycie uczy :P ciekawe co jeszcze poukrywaly te zolte raczki ;)

#30 Vielebny

Vielebny
  • Forumowicz
  • 50 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:16, 03.01.2010

Odgrzewam kotleta... gdzie znajduje się siłownik/silniczek, który ma za zadanie otworzyć/uchylić klapę bagażnika? :?:




IPB Skin By Virteq