Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Witam problem ze swiatłami

VI accordVI ŚWIATŁA

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 accordVI

accordVI
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Płońsk
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:11, 14.11.2014

WITAM MAM WIELKI PROBLEM ZE SWIATŁAMI W SWOIM ACOOVI. Wiec tak lampa od strony kierowcy wszystko działa jak należy a zaczynają się problemy na nieszczęsnej lampie pasażera. Gdy mam wlaczone krótkie słabo swieci a gdy właczam długie lampa oprócz postojowek gasnie. Gdzie może być problem i od czego zacząć... Żarowki wymienione i który bezpiecznik od lam się znajduje zerknalem i przelozylem przekaźniki od lamp pod maska i problem nie ustal wiec przekaźniki ok....


  • 0

#2 slawekw79

slawekw79
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Glastonbury
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:57, 19.11.2014

Kolego sprawdź styki, prawdopodobnie masa ma zbyt słaby styk. Czasami pomaga WD40, popsikaj wtyczkę żarówki. Jeśli nie pomoże to sprawdź przewód masowy. 


  • 0

#3 accordVI

accordVI
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Płońsk
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:04, 21.11.2014

no zobaczę bo już od zmysłow odchodzę .... jak nie to chyba zostanie wizyta u jakiegoś magika :zoltek:


  • 0

#4 accordVI

accordVI
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Płońsk
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:07, 25.11.2014

koledzy powiedzcie mi gdzie ten przewod masy się znajduje od lampy :/


  • 0

#5 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8875 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 109
Wzorowa

Napisano 08:29, 26.11.2014

Nie wiem jak w VI genie, bo nie mam manuala przed sobą, ale w V genie sterowanie jest masą więc nie ma jako tako masy w lampie.

 

Sprawdź na początek czy jak poruszasz kostką przy włączonych długich coś się zmieni. Sprawdź też przewód masowy z akumulatora do nadwozia i drugi który idzie do silnika. Jesli podrdzewiały to przeczyścić by wypadało.


  • 0

#6 accordVI

accordVI
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Płońsk
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:58, 26.11.2014

no wlasnie jeżeli masa nie jest oddzielnie od każdej lampy to trochę by nie gralo bo druga lampa jest ok ale dzięki za wskazówki teraz zbieram jak najwięcej info bo trochę przychorowalem i dopiero zabiorę się pewnie pod koniec tyg.... :/


  • 0

#7 lukisnake

lukisnake
  • Forumowicz
  • 11 postów
  • Skąd:Świdnik
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:17, 17.02.2015

Witam, trochę odkopuję temat ale mam podobny problem. A mianowicie. Jak włączam światło pozycyjne to świecą obie lampy (pozycja) jak przekręcam dalej to gaśnie wszystko w lampie prawej ( od pasażera) a w lampie lewej świeci i pozycja i mijania. Które to dokłanie przewody trzeba sprawdzić?


  • 0

#8 accordVI

accordVI
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Płońsk
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:38, 28.02.2015

Witam kolego u mnie był problem jednej lampy a w sumie "masy" szedłem pięknie po przewodach az w końcu znalazłem przyczyne i przetarte przewody... :) Teraz dzaiala wszystko bez zarzutu... Az miło na długich pojezdzic a nie na delikatnie swiecacych mijania :zoltek: Na pewno szukaj w lampie pasażera tak samo było u mnie z nia wlasnie był problem.........


Użytkownik accordVI edytował ten post 19:41, 28.02.2015

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, accordVI, ŚWIATŁA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq