Skocz do zawartości


RODO w HAKP

stag premium- BRC - landi ???????


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:34, 18.10.2009

mam dylemat posiadam Honde Accord 2.4 190 km 2008 rok wersja USA i objezdzilem wszystkich gazownikow w miescie i kazdy mowi co innego czy mogli byscie sie wypowiedziec cos na temat tych instalacji

1 - stag premium - cena zalozenia -2500-2600
pytania:
- czy ktos juz uzywa tej instalacji ( z tego co slyszalem jest stosunkowo nowa)
- czy warto ja zalozyc ?
- jak sie sprawdza w jezdzie

2 - BRC - cena zalozenia 3200
pytania:
- jak sie sprawuje?
- czy jest dobra i bez problemowa?

3- Landi - cena zalozenia 3400
pytania:
- czy az tak duzo sie ruzni od pozostalych?
- jak sie sprawuje



Ogulnie chcialbym uslyszec czy naprawde warto dokladac te 900 zl do landi? Czy jesli chcialbym zalozyc dobra instalacje taka z ktora nie mialbym problemow to tylko landi , czy moze jesli zaloze na przyklad staga premium to tez da rade?
dodam tylko ze jeden z gazownikow sprawdzal moje oprogramowanie w aucie i mam " CAN" dokladnie nie pamietam jaki model

wielkie dzieki za odpowiedzi bardzo mi na tym zalezy bo nie chce wdawac niewiedomo ile kasy ale tez chce jezdzic bez problemowo

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:43, 18.10.2009

Na Stagu oczywiście,że pojeździsz ja śmigam i jest rewelacyjnie tylko,że elektronika to jedno,a pozostałe elementy to drugie.W Stagu najważniejsze znaczenie ma właśnie dobór odpowiednio szybkich i precyzyjnych wtryskiwaczy,oraz bardzo wydajnego reduktora.Co do Landi to problem z głowy gdyż ta instalacja ma już w zestawie super wtryskiwacze Medy i odpowiedni reduktor IG.Niestety o BRC nie wypowiem się gdyż po prostu nie znam tej instalacji.
Ps.i jak zawsze wybór będzie należał do Ciebie.

#3 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:58, 18.10.2009

ja mam BRC, dokładnie Sequent 24, nei wiem o jakiej Ty mówisz, ale ponoć są nowsze ciut lepsze (BRC, bo ogółem, to wiadomo, że są) takie, że podpina się na stałe i śledzi kompa.

Generalnie, nie ma opcji korygowania mapy, ale bardzo dobra funkcja autokalibracji, potem można korygować tylko biegiem jałowym lub mieszanką, ale to już na całym zakresie.. wymaga zabawy, ale jak ustawisz będzie git. Do tego BRC sprzedaje kompletne zestawy z katalogiem mocowym, ma wymienne klocki (tylko BRC) ale wewnątrz tego robią auta również do 300KM. Ja mam reduktor 1200 i czerwone wtryski. Jest git, choć moim zdaniem trochę dużo pali, ale mam już kabel i dopracowuję wersję softu - będę się bawił sam

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#4 ibor

ibor
  • Forumowicz
  • 11 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:33, 19.10.2009

Jest git, choć moim zdaniem trochę dużo pali, ale mam już kabel i dopracowuję wersję softu - będę się bawił sam


Trochę dużo, tzn. ile? Bo mój Stag pali 15 litrów LPG gazu w mieście Lublin. No ale to automat, dodam że beznyny to brał 13 litrów w mieście więc jest OK, tym bardziej, że mapy mam praktycznie idealne.

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:58, 19.10.2009

Witam. A ja sie wypowiem troszke w inny sposob.
Mialem niedawno ten sam dylemat co Ty , ktora instalacje zalozyc. Wybor pad na Landi tylko ze u mnie cena Landi wyjdzie ponad 4000 ale warto.
Jest to podobno najlepsza instalacja w tym momencie na rynku.
Pytasz czy warto dolozyc te kilkaset zlotych????
Wydales kupe kasy na auto to i te kilkaset slotych powiniens dodac zeby 'Hania' miala dobra instalacje bezawaryjna. Leppioej dodac teraz troszke wiecej niz potem jezdzic po gazownikach i placic za regulacje czy naprawe.

pozdrawiam.

#6 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 09:50, 19.10.2009

Już wiesz co powinieneś założyć :?: Jak już wspominałem nie jeżdżę na Landi,ale opieram się na opiniach instalatorów,oraz użytkownikach posiadających auta o większej mocy.

#7 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:44, 19.10.2009

Jest git, choć moim zdaniem trochę dużo pali, ale mam już kabel i dopracowuję wersję softu - będę się bawił sam


Trochę dużo, tzn. ile? Bo mój Stag pali 15 litrów LPG gazu w mieście Lublin. No ale to automat, dodam że beznyny to brał 13 litrów w mieście więc jest OK, tym bardziej, że mapy mam praktycznie idealne.


14,5 - 15 średnio w mieście Bydgoszcz, beny brał 11-12l

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek





IPB Skin By Virteq