Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Lusterko z androidem rejestratorem i gps

VII android kamera navigacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 sito

sito
  • Forumowicz
  • 37 postów
  • Skąd:lubliniec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:combi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:58, 24.10.2014

Wiatam, znalazłem producenta który oferuje lusterka wsteczne z monitorem Załączony plik  germ2.png   84,93 KB   66 Ilość pobrańktóre jest jednocześnie rejestratorem jazdy dzieki kamerze umieszczonej z przodu. daje też możliwość podłączenia kamery wstecznej, dzieki karcie sd można używać go jako nawigacji a wisienką na tym torcie jest wifi i system android dzięki któremu mamy dostęp do wszelkich aplikacji.

Załączony plik  ger1.png   45,79 KB   68 Ilość pobrań

Ciekaw jestem waszych opinii o tym produkcie może ktoś już to ma a może znajdą się chętni na zamówienie czegoś takiego. mam kontakt do gościa ale trzeba zamówić minimum 10 szt


  • 0

#2 soul

soul
  • Klubowicz
  • 1722 postów
  • Skąd:PARI
  • Silnik:J37
  • Wersja:Base
  • KM:Trzysta
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:YD2
Reputacja: 40
Super

Napisano 12:43, 24.10.2014

Według mnie pomysł bomba. Ale wszystko kwestia kosztów... Gdzieś już to oferują czy jest to w fazie produkcji skoro minimum 10 szt potrzeba?


  • 0

#3 soul

soul
  • Klubowicz
  • 1722 postów
  • Skąd:PARI
  • Silnik:J37
  • Wersja:Base
  • KM:Trzysta
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:YD2
Reputacja: 40
Super

Napisano 13:16, 24.10.2014

Nigdzie nie moge znaleźć cen tego ustrojstwa... ale prezentacja na youtube powaliła mnie na kolana. Ciekawe czy cena też powali :-P

 

edit:

 

http://cargpsbluetooth.com/


Użytkownik soul edytował ten post 13:20, 24.10.2014

  • 0

#4 sito

sito
  • Forumowicz
  • 37 postów
  • Skąd:lubliniec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:combi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:55, 24.10.2014

no tak nie napisałem ceny , dotarłem do producenta i gwarantuje cenę poniżej 200$ z wysyłka. jak będa konkretni zaintersowani to tema mogę ciągnąć


powiedzmy, że obecnie średnio 8 stów:

 

http://www.ebay.com/...mirror&_sacat=0

jest tam duzo lusterek ale wg mnie jakością nie dorównują, ten producent daje 3 lata gwaracji (oczywiście trzeba to mu wyslać a to koszty niemniej jednak tak pisze) no i nie jest nakładka na nasze stare lusterka tak jak większość na ebay ale samodzielne lusterko z uchwytem pasującycm do accorda .


  • 0

#5 soul

soul
  • Klubowicz
  • 1722 postów
  • Skąd:PARI
  • Silnik:J37
  • Wersja:Base
  • KM:Trzysta
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:YD2
Reputacja: 40
Super

Napisano 14:07, 24.10.2014

A jakieś cło czy coś? 


  • 0

#6 sito

sito
  • Forumowicz
  • 37 postów
  • Skąd:lubliniec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:combi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:25, 24.10.2014

oficjalnie jest powyzej 150 euro  mysle że da sie zrobic tak zeby wysyłał na paczce kwota byla niższa , żeby pytać o szczegóły musze wiedziec o ile sztuk pytac bo to ma duze znaczenie w negocjowaniu ceny. w najgorszym wypadku cło to 12 % o ile pamietam


  • 0

#7 Grooves

Grooves
  • Forumowicz
  • 188 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 15:57, 24.10.2014

Bajer naprawdę godny uwagi ale czy to wszystko będzie tak pięknie i płynnie działać jak na filmiku?
  • 0

#8 sito

sito
  • Forumowicz
  • 37 postów
  • Skąd:lubliniec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:combi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:17, 24.10.2014

Masz rację ,,nowe niewiadome" ale nie do konca firma nie jest zupełnie nieznana ma w swojej ofercie kilkanaście modeli a zaczynali od czujników cofania kilka lat temu. Na alledrogo można kupic juz coś takiego ale wg mnie gorszej jakości lub za duzo wieksze pieniądze. Co do kosztów to przyznaję jest pewne ryzyko z cłem natomiast vatu nikt nie naliczy bo niby z jakiej przyczyny, trochę rzeczy juz kupiłem i nie zapeszając wszystko dotarło bez dodatkowych kosztów poza tymi uzgodnionymi ze sprzedawcami. Co do testowania tego to znalazłem nie wiem czy jest u nas na forum. trochę się tym interesowałem ostanio i po analizie ten produkt wydaje mi się najlepszy za tą cenę. To co bym chciał uzyskać od sprzedawcy to 170$ za sztukę, wysyłka free, odpowiednio wypisana deklaracja celna, wysyłka kazdej sztuki osobno. Jest to możliwe ale  minimum przy jakich mozna podjąć rozmowy to 10 sztuk. Lusterka maja wymienne uchwyty więc nie trzeba zamawiac 10 x uchwyt honda. pod filmem  jest link do sklepu w us zobaczcie ile tam sobie za to liczą :cyklop:


Użytkownik sito edytował ten post 17:40, 24.10.2014

  • 0

#9 kviat

kviat
  • Forumowicz
  • 247 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:2.2
  • Wersja:USDM
  • KM:150
  • Paliwo:PB
  • Rok:1994
  • Nadwozie:CD9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:36, 25.10.2014

Nie warto się śpieszyć. Poczekaj do nowego roku a zobaczysz że dorwiesz takie lusterka u nas po 300+pln. Bo jak to wejdzie na rynek Polski to będzie taniej :) a zaraz koledzy z xda rozblokują system i będzie o dużo więcej możliwości. Jest to świeży patent, poczekajmy na opinie żebyśmy to nie my byli tymi pierwszymi zawiedzionymi  :diabelgrin:


  • 0

9ihjy8.jpg


#10 damian83.

damian83.
  • Forumowicz
  • 1968 postów
  • Skąd:LDZ
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe navi
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2009
  • Nadwozie:tourer
Reputacja: 18
Dobra

Napisano 09:48, 25.10.2014

Fajny bajer , tylko troszkę za drogi jak na razie .Tak jak napisał kolega calzone aby móc się zdecydować na taki zakup sprzęt musi spełniać określone warunki  :/


  • 0

#11 JANKES3

JANKES3
  • Forumowicz
  • 272 postów
  • Skąd:Sheffield
  • Silnik:2.0
  • Wersja:CL7 EX
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sallon
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:51, 25.10.2014

Chyba najtaniej z Uk 

http://www.ebay.co.u...android&_sop=12

w sensie z Chin do Uk potem z UK do PL.

 

Powiem tyle... fajne to :D ale faktycznie czy będzie to,  tak fajnie działać, np navi? Z tego co rozumiem dotykowy wyświetlacz jest tylko z lewej str. i jeśli ja chciałbym to zamontować to miałbym gorszą widoczność :(


  • 0

#12 sito

sito
  • Forumowicz
  • 37 postów
  • Skąd:lubliniec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:combi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:30, 26.10.2014

Chyba najtaniej z Uk 

http://www.ebay.co.u...android&_sop=12

w sensie z Chin do Uk potem z UK do PL.

 

Powiem tyle... fajne to :D ale faktycznie czy będzie to,  tak fajnie działać, np navi? Z tego co rozumiem dotykowy wyświetlacz jest tylko z lewej str. i jeśli ja chciałbym to zamontować to miałbym gorszą widoczność :(

Jezeli nie ma  dla kogoś różnicy czy jest to nakładka na lusterko czy samodzielne lusterko to faktycznie taniej, ja przerabiałem nakładke i już tego 2 raz nie chcę, nakładki są duzo cieńsze i wszystkie układy trzeba zmieścić na mniejszej powierzchni jezeli jest to i tak tańsze to odpowiedzcie sobie jakiej jakości są te części. w polsce też można kupić lusterko z kamerą za 250pln i mówić że jest podobnym produktem. na zdjęciu może i tak, ale wystarczy porównać parametry kamery i wyświetlacza zeby zauważyć różnice. mówimy chinski badziew owszem chiny robią i tanie rzeczy i dobre rzeczy ale nie da się połączyzć tych dwóch zalet. klient chce lusterko za 50$ to zrobią ale nie wierzcie że jakość będzie taka jak tego za 200$. Odnośnie ruchu prawo-lewostronnego to widziałem lustrzane wersje tego produktu nie jestem tylko pewien czy tej firmy bo jak mówię trochę porównywałem tego, ale nie wydaje mi się żeby przesunięcie wyświetlacza o 10cm robiło jakąś różnicę, trzeba by to przetestować. najprościej zasłonić sobie część lusterka i zobaczyć czy nie da się tego zniwelować przez odpowiednie jego ustawienie, oczywiście obraz nie jest wyświetlany cały czas i można go wyłączać, Pamiętajcie że ile to faktycznie kosztuje jest pojęciem względnym uzaleznionym od kursu $ który teraz niestety lub stety jest dość wysoki. Nadal twierdzę, że przy założeniu dobrej jakości wykonania tego nie ma co narzekać na cenę produktu który łączy w sobie gps, rejestrator, kamerę cofania, zestaw glośnomówiący a poprzez wifi i aplikacje android B... wie co jeszcze(choćby apkę torque pro diagnozę obd w czasie rzeczywistym) kwestia tylko czy jesteśmy aż takimi gadzeciarzami :)


  • 0

#13 soul

soul
  • Klubowicz
  • 1722 postów
  • Skąd:PARI
  • Silnik:J37
  • Wersja:Base
  • KM:Trzysta
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:YD2
Reputacja: 40
Super

Napisano 11:29, 26.10.2014

Wystarczy sobie policzyć ile kosztuje oddzielnie kamera, czujniki cofania, rejestratror i navi i cena wcale nie jest taka wysoka :-)


  • 0

#14 JANKES3

JANKES3
  • Forumowicz
  • 272 postów
  • Skąd:Sheffield
  • Silnik:2.0
  • Wersja:CL7 EX
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sallon
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:02, 26.10.2014

Kolego Sito jakie parametry ma kamera i wyświetlacz  z oferty z pierwszego posta. Nakładanie tego urządzenia na seryjne lusterko jest naprawdę takie uciążliwe? Nie ukrywam lepsze jest jak ma ori mocowanie.


  • 0

#15 sito

sito
  • Forumowicz
  • 37 postów
  • Skąd:lubliniec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:combi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:51, 26.10.2014

przerabiałem

 

Kolego Sito jakie parametry ma kamera i wyświetlacz  z oferty z pierwszego posta. Nakładanie tego urządzenia na seryjne lusterko jest naprawdę takie uciążliwe? Nie ukrywam lepsze jest jak ma ori mocowanie.

przerabialem nakładkę z czujnikiem cofania w lusterku i nie byłem zadowolony , system mocowania do dup..  systematycznie mi to spadało i nie wyglądało za fajnie. typu patrz a nie rusz, widac,że jest to coś dokładane i o ile to co miałem nie zaburzało samego  działania urzadzenia to w przypadku ww. lusterka myślę, że ma duży wpływ na jakość podzespołów wewnątrz. co do parametrów to według danych producenta  to full hd 1080 rejestrator , zdjęcia 5mpix wyswietlacz 4,3 cala 800x480 decydujac sie na rejestrator chcemy zeby cos bylo na nim widac zobaczcie na yt filmy z rejest lusterek za 50$ i droższych jest różnica.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, android kamera navigacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq