Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Kratka nawiewu środkowa - różnice PB/Diesel Sedan/Kombi?

VII kratka nawiew

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16 Talar

Talar
  • Forumowicz
  • 806 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Garaż Zobacz Garaż
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:41, 27.12.2016

temat widać podobny do olejowego... ilu ludzi tyle opinii a dalej niewiadomo czy pasują nawymiennie wszystkie czy nie i od czego co zależy...


  • 0

#17 oliviero

oliviero
  • Forumowicz
  • 232 postów
  • Skąd:WSC
  • Silnik:CN1
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 18:23, 27.12.2016

 

Hej
Oliviero, o czym Ty piszesz, bo temat jest daszku nad radiem??
Są ich 2 typy - jeden do radia z navi, drugi do pozostałych... są na forum zdjęcia...

Pozdrawiam
Tomek

 

Fachowo jest to "pokrywa nagrzewnicy" a nie "daszek" napisałem bo mam taki u siebie zamontowany i nie ma szpar mimo że :) jest z auta z GB...


  • 0

#18 pawlik118

pawlik118
  • Moderator
  • 1958 postów
  • Skąd:Skoczów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:30th Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 73
Wzorowa

Napisano 21:27, 27.12.2016

u mnie jest radio PSS bez navi, chciałbym zamontować daszek z wyświetlaczem, auto polift. Prawdopodobnie jutro kupię taki daszek, pokombinuję może uda mi się jakoś schludnie załatać tę szparę. 

Wszystko po to aby, na dodatkowym wyświetlaczu (w daszku) wyświetlać dodatkowe informacje, napięcie aku, temperatura w środku auta, temp. silnika, 

dzięki za odp


  • 0

#19 shantillas

shantillas
  • Forumowicz
  • 104 postów
  • Skąd:Manchester/Olsztyn
  • Silnik:K24
  • Wersja:Type-S
  • KM:200+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 02:37, 01.01.2017

Daszki i wyświetlacze są takie same czy to diesel czy Bena. Różnica zawsze w radiu/navi jest. Polift jak wiadomo ma inny kolor włącznika awaryjnych jak i dodany chrom na kratkach nawiewów.
Z ciekawości podam,że w wersji Euro R polift. Włącznik awaryjnych jest czerwony a nie czarny jak to ma miejsce w przedlifcie.
  • 0

Polift Accord 2.4 Type S-->Euro R konwersja+Navi+HFT+Recaro +Tein Street Flex+Reflash+Exedy Stage1+Lekkie kołoF1Racing+Hondata+Lotka HIC+OwiewkiMugen+ http://www.accordklu...-fotele-recaro/


#20 logeen

logeen
  • Nowy
  • 18 postów
  • Skąd:Przemyśl
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:47, 08.11.2021

Czołem! Mam do Was pytanie dotyczące pokrywy środkowej z kratkami, włącznikiem awaryjnych świateł, itd. Modele z dodatkowym wyświetlaczem mają od strony szyby dwa otwory.. jeden jest tożsamy jak w standardowej pokrywie (bez wyświetlacza) i siedzi w nim czujnik nasłonecznienia od klimatyzacji (poprawcie jeśli się mylę), ale co powinno być w drugim??? Jest on umiejscowiony kilka cm za tym pierwszym otworem, w kierunku wnętrza auta; nie jest okrągły. Jeśli ktoś z Was wie co powinno tam siedzieć, ewentualnie ma to coś i może zrobić zdjęcie - z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam..


  • 0

#21 pawlik118

pawlik118
  • Moderator
  • 1958 postów
  • Skąd:Skoczów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:30th Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 73
Wzorowa

Napisano 20:48, 08.11.2021

Drugi czujnik (prostokątny) to czujnik swiatla do oryginalnego modułu funkcji AUTO świateł. Dość rzadkie wyposażenie i tylko w polifcie. Benzyna diesel są takie same.
  • 1

#22 logeen

logeen
  • Nowy
  • 18 postów
  • Skąd:Przemyśl
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:10, 09.11.2021

Drugi czujnik (prostokątny) to czujnik swiatla do oryginalnego modułu funkcji AUTO świateł. Dość rzadkie wyposażenie i tylko w polifcie. Benzyna diesel są takie same.

Bardzo dziękuję za informację :-)    -kupiłem daszek do moda i nie widziałem na zdjęciu, że jest otwór ;)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, kratka nawiew

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq