Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Zmieniarka cyfrowa NVOX

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#61 ferby22

ferby22
  • Forumowicz
  • 217 postów
  • Skąd:UK
  • Silnik:2.4
  • Wersja:executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 17:53, 05.06.2017

Też tak macie ,że czasem przełącza się na radio podczas odtwarzania z pendriva ? Pare razy mi się zdażyło i troche irytujące jest to.

mam podobny problem..rozwiazales go?


  • 0

#62 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 18:53, 05.06.2017

http://www.accordklu...e-2#entry860466
  • 0

#63 scigany

scigany
  • Forumowicz
  • 66 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:02, 14.10.2018

Tak sobie poczytałem i kupiłem NVOX 1080A radio mam bez navi premium soud system accord 07 r CL9. Podłączyłem kabel który był w zestawie,podłączyłem zmieniarke. Lampka kontrolna sie świeci, więc działa. Przełączam z CD na aux i wyświetla sie CDC DISC 5 TRACK 10 i nic sie nie dzieje, nie wiem o co chodzi. Robiłem resety i zmiany z radia na nvox i cd i z powrotem na nvox - brak reakcji. Jak nie mam włożonej karty czy pendriva to tez sie wyświetla DISC 5 TRACK 10. Ktoś coś może wie i podpowie jak to odpalić ???


  • 0

#64 niemcu

niemcu
  • Moderator
  • 484 postów
  • Skąd:Myślenice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 22:56, 02.03.2019

Trochę odkopując. Czy kupując tańszą wersję nvoxa (https://allegro.pl/o...ucze-6072992072) będzie ona działać w accord po dokupieniu/przerobieniu kabla? (wersja pod accurda https://allegro.pl/oferta/nvox-zmieniarka-cyfrowa-honda-gl1800-mp3-klucze-7783385561). Czy obie zmieniarki są tym samym modelem? Bo nie mogę dojść do większych różnic.


  • 0

#65 niemcu

niemcu
  • Moderator
  • 484 postów
  • Skąd:Myślenice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 19:16, 26.04.2019

Nvox kupiony i zamontowany. Muszę przyznać, że jakość dźwięku jest na wysokim poziome, praktycznie nie słychać różnić względem rada i cd. Co do głośności, również nie zauważyłem, abym musiał mocno kręcić pokrętłem przy każdej zmianie radio -> nvox. Nie zauważyłem objawów, że zmieniarka potrzebuje więcej czasu na odpalenie po uruchomieniu silnika. Sterowanie z kierownicy działa, zarówno głośność jak i kolejny utwór. Karta pamięci musi być sformatowana w systemie fat32, innych nie obsługują.

Z minusów:

Niestety czasami zmieniarka łapie zwiechę, w sensie utwór leci, odtwarzają się kolejne, ale nie można przełączać się między kolejnymi utworami. Całą zmieniarkę trzeba odpiąć od kabla i ponownie podpiąć. Wcześniej działała również na kablu jack ze wszystkimi telefonami, teraz działa poprawnie tylko z iPhone, na żadnym androidzie nie odpala muzyka (kawałek leci tylko w telefonie). Ogólnie jestem jednak zadowolony.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq