Skocz do zawartości


RODO w HAKP

BRC czy Landi Renzo????


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:23, 17.09.2009

Witam.
Ciagle niemoge sie uporac z wybraniem instalacji do swojej Hani.
Jedni pisze ze Landi jest lepsze a jak rozmawiam z kims co zaklada LPG mowi ze BRC.
Moze Wy mi pomozecie i wyrazicie swoje opinie na ten temat.
wiem ze Landi kosztuje 3800 zl. a BRC z dodatkowym smarowaniem ok. 3100 zl.

Cuagle niewiem co wybrac. Pomozcie.

Z gory wielkie dzieki.
pozdrawiam

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 14:48, 17.09.2009

Landi jest w tej chwili tak jak już pisałem najlepszą instalacją na polskim rynku,dopiero w na drugim miejscu jest BRC i Stag.Nad czym się jeszcze zastanawiasz.Zakładaj Landi-dobrze Tobie radzę.

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:19, 17.09.2009

dzwonilem dzis do 'gazownika' ktory zakladal BRC i Landi, ale wola BRC i mowie ze Landi jest tylko lepsze dlatego ze ma podwojny parownik i tyle. A ze BRC jest bardziej popularne, jest wiecej serwisow i 2 lata gwarancji bez limitu km.

#4 mlun

mlun
  • Forumowicz
  • 1811 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:23, 17.09.2009

Na Landi też jest gwarancja dwa lata i bez limitu kilometrów. Pozatym nie wiem jak w BRC ale w Landi poza dobrym reduktorem są jesze bardzo dobre wtryski.

#5 Marru

Marru
  • Forumowicz
  • 475 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:42, 17.09.2009

Już chyba ze 3 tematy pytasz się o Landi i za każdym razem mówią Ci żebyś zakładał. Tu akurat płaci się za jakość i gdybym miał takie fundusze to nawet nie zawahałbym się nad Landi.

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:40, 17.09.2009

pytam ale widze ze bardzo mnalo osob ma zalozone Landi.
Ale dzieki za sugestie, wybiore Landi.
Teraz jeszcze tylko sprawa dobrego zakladu w Krakowie.

#7 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 20:09, 17.09.2009

Ojciec ma w Vectrze C 2.0T 178KM. Zapieprza jak rakieta.

Do zobaczenia na trasie.


#8 mlun

mlun
  • Forumowicz
  • 1811 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:36, 17.09.2009

Mało ma osób bo jakby nie patrzeć to tysiąc złotych więcej niż instalacja na stagu kosztuje:P

#9 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:54, 18.09.2009

Ja mam landi renzo omegas i jestem zadowolony. Zresztą z tego co słyszałem od kilku osób to landi jest najlepsza.U mnie po ok 100tyś km nic nie było wymieniane, poza oczywiście filtrami

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:36, 20.09.2009

Witam tak sie sklada ze zakladam na codzien instalacje lpg. I moim zdaniem jezeli masz wybor tylko miedzy BRC a Landi wybierz Landi .

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 06:38, 22.09.2009

Witam. Niemam do wyboru tylko tych 2 instalacji, poprostu czetajac forum doszedlem do wnioskui ze to sa najlepsze w tym momencie narynku instalki.
Niejestem ograniczony zadna firma aani kwota ktora chce przeznaczyc, wiec skoro montujesz LPG to moze napisze jaka jest najlepsza????
Bo ze Rekomendujesz Landi to juz przeczytalem.
Z gory wielkie dzieki.

#12 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 13:27, 22.09.2009

Wiem,że wahasz się co do wyboru instalki i masz mętlik w głowie i chcesz,aby po założeniu nie występowały żadne problemy bo użytkujesz auto poza naszymi granicami.Pytasz się dlaczego tak mało użytkowników ma Landi-już odpowiadam-ta instalka jest była najdroższa i kosztowała sporo więcej od BRC i Staga.Teraz te ceny trochę spadły,ale jakość pozostała ta sama.Na moim przykładzie powiem tak:mam Staga,reduktor EG200 i listwę Matrix HD544 i nie mam z tym zestawem żadnych problemów,ale w tamtym czasie Landi była prawie 1.5 tys droższa i dlatego zdecydowałem się na ten zestaw który mam.Gdybym zakładał teraz to bez wahania założył bym Landi,także nie ma sensu,abyś drążył dłużej ten temat bo sprawa jest jasna.Pamiętaj tylko,że to są tylko nasze rady,a jaki zestaw założysz to już Twój wybór.

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:57, 22.09.2009

No i na taka odpowiedz i wypowiedz czekalem. Dzieki wilkie za konkryty.
Zaloze LAndi, chociaz kiedys chcialem zalozyc lpg ale V gen. ale to inna sprawa.
Teraz pozostal tylko 1 problem, dobry zaklad w Krakowie lub okolicy??

Dzieki wielkie. pozdrawiam

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:15, 24.09.2009

Jezeli kwota nie ma znaczenia to najlepsza bedzie Landi Renzo lub Prins

#15 Arturro

Arturro
  • Forumowicz
  • 35 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:55, 27.09.2009

to i ja sie dołączedo tematu w BRC na dwie bardzo dobre instalki to sequent 24 a ta lepsza to plug & drive ja wybrałbym ta druga i chodzi auto burza dobry soft i gwarancja ogolnopolska robia swoje poza tym juz wiele rzeczy jest poprawionych i naprawde jest bez bolu ...pozdrawiam....




IPB Skin By Virteq