Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Czyszczenie reduktora ???


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:57, 07.09.2009

Witam, mianowicie mam taki problem iż na zimnym silniku podczas odpalania na gazie silnik dławi sie lekko, obroty falują spadając ponizej 700 i samochód gaśnie. Jeżeli zaś przejadę nim ok 3 km, żeby temperatura wzrosła, obroty stabilizuja sie i sa na poziomie 800-900. Byłem u gazownika zorientować się co i jak i powiedział ze prawdopodobnie do wymiany są membrany, ewentualnie jak nie dostanie takich membran to cały parownik. Z kolei słyszałem o czyszczeniu membran. Wie ktoś jak to sie wykonuje??? i czym?? Posiadam instalacje gazową mono. Z góry dziękuje za wszystkie uwagi. :B

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:42, 07.09.2009

Co Kolega chce czyścić membranę w reduktorze :?: a ile Kolega ma przejechane na nim.Membrana w reduktorze po przejechaniu przynajmniej 50 tys już twardnieje i się odkształca,a po przejechaniu kolejnych 30 tys może (nie zawsze musi) rozpaść się w ręku.Stosowanie po rozebraniu reduktora nowej membrany nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty i może pogorszyć rezultaty.Jeżeli parownik ma już za sobą wiele km radzę,abyś wymienił na nowy (ceny nie są duże),a efekt gwarantowany.

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:01, 07.09.2009

Dzięki za uwagi, gdyż się na tym kompletnie nie znam, a nie chce być kolejny raz zrzeźbiony na kasę przez mechanika. :-D




IPB Skin By Virteq