Skocz do zawartości


RODO w HAKP

check engine i kod 1


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:24, 24.08.2009

Witam.
Mam problem z gazem od pewnego czasu na gazie wywala mi checka autko dusi się i nie chce jechać. Samo diagnoza wykazała kod 1 czyli Problem z obwodem sondy lambda (o2 sensor circuit), podgrzewany czujnik tlenu (sonda lambda) - podstawowa. jaki może być problem czy tylko w ustawieniach gazu czy coś innego. Dodam że na benzynie jest OK.


Pozdrawiam :B

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:06, 24.08.2009

Jeżeli tylko na gazie to coś nie wyrabia.Jeżeli wcześniej nie pisałeś to napisz jaką masz instalkę.

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:47, 25.08.2009

chyba LOVATO ale nie pamiętam dokładnie. Mam żółte wtryskiwacze. A i zauważyłem, że to się dzieje gdy jest cieplej na tworze wczesnym rankiem jak jechałem nad morze to nie miałem problemów a jak wracałem po południu to juz wyskakiwało. Zerkne później do papierów i dam znać co tam u mnie siedzi.

#4 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 21:57, 27.08.2009

Mam żółte wtryskiwacze.


Wymień wtryskiwacze na np. MagicJet i będzie OK. Jak chcesz więcej info to poczytaj ten dział, wszystko było.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:32, 27.08.2009

dodam jeszcze, że to wszystko się dzieje jak jest cieplej na dworku. wieczorem jak jest chłodno ani razu mi nie wyskoczyło w zime tez był spokój dopiero jak temperatura powietrza sięgnie 24-25 stopni to sie coś wali :(. dziwne troszke.




IPB Skin By Virteq