Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Jakie klocki/tarcze VI gen.

VI tarcze klocki hamulcowe tarcze abe klocki abe

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2763 odpowiedzi w tym temacie

#46 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 18:17, 20.10.2008

Nie denerwuj go jutro pewnie rozpęta wojne
  • 0

#47 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
  • Skąd:Września
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:22, 20.10.2008

no to jutro bedzie wojna !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jak to mozliwe ze ja dalem 130zl za sztuke a ty prawie tyle za komplet ????????????????????????????????????? ja nie moge ale wku... zdenerwowalem !!!!!
  • 0

#48 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
  • Skąd:Mińsk Maz
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 18:22, 20.10.2008

Ja nie denerwuje tylko mówie jak jest, przecież w tym wątku już pisałęm ile kosztują tarcze i klocki ATE.
Może moje to faktycznie jakaś lipa kto je tam wie, ja mam nadzieje ze jednak bedą ok. Mam na nie roczną gwarancje, zapakowane Nipparts, wiec nie jest chyba źle.

[ Dodano: 2008-10-20, 19:25 ]
Zresztą Grzesiu zobacz tutaj, tu Nipparts są jeszcze taniej niż ja dałem, więc wątpie abym kupił co innego:
http://www.motocom.p...owe-tyl,77.html
  • 0

#49 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
  • Skąd:Września
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:29, 20.10.2008

nienie oni musieli sie cos pomylic bo ja rozumiem roznice przy takich cenach rzedu 20-30 zl ale nie 100% ( bo jak by nie bylo ja dostalem 10% rabatu wiec cena bez rabtu jest dokladnie wyższa o 100% )

[ Dodano: 2008-10-21, 23:27 ]
dzwonilem, śmierdziele sie pomylili ale i tak sa u nich drogie bo kosztuja 100zl za sztuke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to byl moj ostatnio zakup w tym Pewexie, ale gosc poweidzial ze jak bede u nich cos kupował to mi da 80zl rabatu... zanotwal to w kompie itd a jak mam paragon na to. To nie zmienia faktu ze jak bym jutro hanke przykładowo sprzedał to dupa z moim rabatem !!! i juz nie kupie u nich nic ! i wam tez jesli ktos z Poznania to odradzam zakupy w sklepie JAPOMOTO B na Dolnej Wildzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#50 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
  • Skąd:Mińsk Maz
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 05:50, 23.10.2008

dzwonilem, śmierdziele sie pomylili ale i tak sa u nich drogie bo kosztuja 100zl za sztuke !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A widzisz jednak miałem racje, cena 150 za tarcze NP to jakis szok.
Ale powiem Ci że niezłe cwaniaczki, sprzedają po cenach z kosmosu,a dopiero jak ktoś robi afere że mają z 200% marży to, że niby pomylili sie :mrgreen: Kocham takich naciągaczy.
  • 0

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#51 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
  • Skąd:W-wa / WB / WPR
  • Silnik:4.2
  • Wersja:A8
  • KM:335
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Limo
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 10:01, 23.10.2008

Grzesiek, ale nie zwrócili Ci kasy? Niech wala kase na stół a nie takie... Po co masz tam wracać jak mają drogo :/ ?
  • 0

#52 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
  • Skąd:Mińsk Maz
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 10:25, 23.10.2008

To oni nie zwrócili Ci kasy?? :shock: Kurde nie zczaiłem ,czyli oni zaoferowali ci potem zniżke?? Przecież to jakaś bzdura :k
  • 0

#53 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
  • Skąd:W-wa / WB / WPR
  • Silnik:4.2
  • Wersja:A8
  • KM:335
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Limo
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 10:48, 23.10.2008

Grzesiek powiedz tylko jakiej broni (jak duzych argumentów) potrzebujesz? Pistolet? Strzelba? Karabin szturmowy a może snajperski? :mrgreen:
  • 0

#54 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
  • Skąd:Września
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:56, 23.10.2008

20min z debliami rozmawiałem przez tel. kierownik nie chcial gadac ze mna tylko jakis pracownik ktory z nerwów zaczął sie jąkac jak powiedziałem mu ze moje pytanie o cene jest celowe bo w czwartek kupilem u was takie tarcze z klocakami za 130zl a on, aaaaaaa aaaallllllleeeee jaaaakkkkk to ? cisnienie mi skoczyło.
Kasy nie chca oddac a ja poszukam takiej czesci ktora kosztuje 80zl i chce ja za darmo, zreszta powiedziałem im ze naleze do klubu z poznania ktory sie u nich zaopatruje a tam jest ok 100 uzytkowników i wiekszosc z nich odejdzie od nich jak im to powiem ! tym bardziej, że w poznaniu konkurencja jest i kazdy ich oleje.
a po drugie zanim u nich kupie to poszukam gdzie indziej ile kosztuje i taka cene im powiem pomniejszona jeszcze o 80zl

Blade dawaj co masz byle bolało ich... hehehe :-D :killer: :sniper:
  • 0

#55 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
  • Skąd:Mińsk Maz
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 10:59, 23.10.2008

Ja zanim kupie jakąkolwiek część to sprawdzam gdzie się da i porównuje bo rozrzut cenowy jest gigantyczny i czasem nieźle można się dać naciągnąć :-/
  • 0

#56 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
  • Skąd:Września
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:03, 23.10.2008

no ja wlasnie padłem ofiara naciagania, niestety człowiek na błedach sie uczy... to nauczka na przyszłość i przestroga dla innych niech wyciagają wnioski. Ja juz napewno tak nie zrobie nigdy.
  • 0

#57 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 05:56, 24.10.2008

Nie chcę krakać,a jeśli się okaże że te tarcze to jakaś lipa to nie pozostaje nic innego jak tego szefa :blowingup:
  • 0

#58 radek81

radek81
  • Forumowicz
  • 31 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:24, 24.10.2008

Pozwolę sobie dodać moje skromne zdanie może nawet doświadczenie co do cześci z pudełek Nipparts. Otóż w lipcu b.r. wymieniałem tarcze i klocki z tyłu i wszystkie cześci były w pudełkach Nipparts - cena za całość to jakieś 170 - 180 zł. (dokładnie nie pamiętam). Jakość dobra i przejechałem już na nich jakieś 6 tyś. bez żadnych objawów tandety. Oczywiście nie ryzykowałbym eksperymentując kupując cześci zestawu hamulcowego na przód, ale na tył póki co git za tą cenę :)

Kolejnym zakupem były dwie rolki w rozrządzie. Wymiana w ASO i o dziwo jeden z serwisantów zaproponował aby założyć zamiennik bo jest na tyle dobry, że smiało wytrzymuje tyle co oryginał a jest o 200% tańszy od oryginału. Byłem przy rozmowie jaką wykonał przez tel. do zaprzyjaźnionego ich dostawcy i słyszałem jak pytał jakiej firmy są rolki w pudełku Nipparts. Okazało się, że jest to GMB (lub coś podobnego, mogłem przękręcić) i o taką rolkę chodziło :) Rolka w pudełku GMB kosztowała z kolei 2 razy więcej. Potwierdza się to o czym pisał kilka postów wcześniej Glinuś że Nipparts to tylko firma pakująca cześci różnych producentów.
  • 0

#59 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
  • Skąd:Mińsk Maz
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 08:19, 24.10.2008

Pozwolę sobie dodać moje skromne zdanie może nawet doświadczenie co do cześci z pudełek Nipparts. Otóż w lipcu b.r. wymieniałem tarcze i klocki z tyłu i wszystkie cześci były w pudełkach Nipparts - cena za całość to jakieś 170 - 180 zł. (dokładnie nie pamiętam). Jakość dobra i przejechałem już na nich jakieś 6 tyś. bez żadnych objawów tandety. Oczywiście nie ryzykowałbym eksperymentując kupując cześci zestawu hamulcowego na przód, ale na tył póki co git za tą cenę :)


Uff mam nadzieję, że u mnie też będzie wszystko w jak najlepszym porządku.
Pod warunkiem że uda mi się to jutro wymienić :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-25, 18:26 ]
Po kilku godzinach roboty wreszcie wymienilem tarcze i klocki na tyle.
Teraz pytanie, bo tył bardzo słabo hamuje :-/ Ręczny też kiepsko bierze, ale trzyma.
Pedał hamulca jest bardziej miękkii niżej się zapada. Mogłem zapowietrzyć układ hamulcowy podczas wymiany? Tzn czy podczas cofania tłoczków mogło się coś zapowietrzyć? Bo nie wiem co jest grane :-/ Czuje jakby hamował głownie przód.
  • 0

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#60 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:05, 05.11.2008

Ja z kolei chciałem w kwietniu wymieniać tarcze tyłu i klocki, ponieważ utworzyły się na nich rdzawe wżery (spowodowane jest to mniejszą siłą nacisku tylnich hamulców) jednak mój mechanior powiedział, że jeszcze nie ma potrzeby wymieniać gdyż wystarczy tylko je przetoczyć. Zdałem się na niego z przetoczenie zapłaciłem 25 PLN za sztukę nie pamiętam ile za klocki i wymianę, ale jakoś normalnie i do dziś jestem zadowolony. Chociaż jak sprawdzałem cenę tarcz to wychodziło wówczas jakoś drogo jak bym wówczas znalazł w cenie jak piszecie powyżej to chyba bym się zastanowił jednak nad wymianą na nowe.
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, tarcze, klocki hamulcowe, tarcze abe, klocki abe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq