Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie klocki/tarcze VI gen.

VI tarcze klocki hamulcowe tarcze abe klocki abe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2661 odpowiedzi w tym temacie

#2656 soul

soul
  • Klubowicz
  • 1104 postów
  • Silnik:F23
  • Wersja:ES
  • KM:za mało
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CL3
Reputacja: 28
Super

Napisano 08:02, 09.11.2017

"Cywilne" tarcze od brembo raczej mało mają wspóólnego z tym co oferuje firma w zestawach bardziej pro... stąd i cena jest niższa niż podanych producentów. Ktoś jak usłyszy 'brembo' to już mysli o 6 tłoczkach i tarczy 350 mm :D

TRW ma słabe tarcze, sam się kiedyś na nich przejechałem a bosch to powinien zostać przy AGD, szczególnie jeśli mówimy o częściach do Accorda.

Dostałem kiedyś dostęp do katalogów paru sieciówek motoryzacyjnych (co prawda nie bylo tam Intercarsu) ze sporymi rabatami, ale jak przejrzałem ceny tych części to lekko się zdziwiłem... Fakt, ciężko było dokładnie porównać ceny bo większości marek, albo konkretnych części które mnie interesowały w ogóle nie było w ofercie... Ceny mają chorę, a później klient zadowolony jak dostanie 5% rabatu.

Zresztą jak mi oferują w autolandzie tylną piastę Maxisa za 400 zł to o czym my mamy tu rozmawiać?! :D

• 0

#2657 Seth

Seth
  • Admin Junior
  • 6191 postów
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 31
Super

Napisano 08:06, 10.11.2017

180 stron tematu i dalej każdy wie swoje i co strona to samo

powtórze

Jeśli ktoś chce mieć spokój i jeśli ktoś nie jest sknerusem McKwaczem to przednie tarcze kupuje Zimmerman lub ATE (polecałbym do 6 jednak Zimmermany) i żadne inne (no chyba że OEM albo jakieś hiper mega wykur... za 1000 sztuka :D )

Tylne natomiast ATE (bo zimmerman nie ma tylnych do 6) 

Klocki do tego komplet ATE i nie da się narzekać. Jeśli ktoś chce lepsze to EBC Green albo Black Diamond.

Klocki Bosch, RH, JC, Kasiyama, TRW itp to są bardzo słabe klocki , niektóe z nich wręcz tragiczne i niebezpieczne - ale tak znam osoby co je chwalą i chwalić będą ( ale to już stan umysłu i brak porównania z czymś normalnym)

Co do cen to każdy sobie daje taką cenę jaką sobie chce, a czy to ktoś kupi to inna sprawa- jak widac skoro InterCars funkcjonuje całkiem sprawnie to ludzie płacą jak za zboże i jeszcze są zadowoleni. 

Dlatego warto poczytać tematy na forum, odezwać się do naszych partnerów i zweryfikowac ceny

• 0

#2658 tarjei86

tarjei86
  • Klubowicz
  • 4578 postów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190+
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 08:26, 10.11.2017

180 stron tematu i dalej każdy wie swoje i co strona to samo

powtórze

Jeśli ktoś chce mieć spokój i jeśli ktoś nie jest sknerusem McKwaczem to przednie tarcze kupuje Zimmerman lub ATE (polecałbym do 6 jednak Zimmermany) i żadne inne (no chyba że OEM albo jakieś hiper mega wykur... za 1000 sztuka :D )
Tylne natomiast ATE (bo zimmerman nie ma tylnych do 6)
Klocki do tego komplet ATE i nie da się narzekać. Jeśli ktoś chce lepsze to EBC Green albo Black Diamond.

... Chyba że ktoś ma ATRa to polecam na przód klocki Hawk HPS - jedne z najlepszych jakie miałem do tych zacisków i tarcz Zimmermann Sport

Wysłane z mojego ONEPLUS 3T

Użytkownik tarjei86 edytował ten post 08:27, 10.11.2017

• 0

#2659 93karol

93karol
  • Klubowicz
  • 2199 postów
  • Silnik:2.3
  • Wersja:LS-V
  • KM:???
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 20
Super

Napisano 13:30, 10.11.2017

... Chyba że ktoś ma ATRa to polecam na przód klocki Hawk HPS - jedne z najlepszych jakie miałem do tych zacisków i tarcz Zimmermann Sport

Dokladnie ten zestaw mam u siebie. Jak skoncze klocki (co mnie osobiscie ciekawi ile wytrzymaja) to wydam jakas opinie o tym zestawie. Ps.Zacisk 2tloczkowy z atr/acc coupe pod 282mm
  • 0

#2660 Leader90

Leader90
  • Nowy
  • 5 postów
  • Silnik:1,8
  • Wersja:es
  • KM:136
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano wczoraj, 12:12

Seth nie wiem po co te nerwy nie mówię że wszyscy mają kupować w IC ale chodziło mi tylko o porównanie. sam jestem handlowcem co prawda w innej branży niż motoryzacja ale wiem że niektóre firmy chcą zarobić bardzo dobrze inne mniej. dlatego zastanawia mnie różnica cen u dostawców. rozumiem różnice na poziomie 30 zł tarcza ale nie 100 i więcej. dlatego pytałem Was czy remontując swoje auta naprawiając auta znajomym spotkaliście się na części np zimmerman a okazywało się że to tylko pudełko a w środku typowy chinol i odwrotnie z innymi producentami części

• 0

#2661 Seth

Seth
  • Admin Junior
  • 6191 postów
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 31
Super

Napisano wczoraj, 13:44

nerwy? no co ty total looz

nie spotkałem się z takimi podróbkami - ale może dlatego ,że kupuje u sprawdzonych dostawców

• 0

#2662 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 1807 postów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano wczoraj, 13:49

ja się raz spotkałem z takim dziwnym przypadkiem że tarcze do accorda tylne były droższe od tarcz przednich wentylowanych, obie tarcze były firmy bosch, ale tylne (droższe) były produkowane we włoszech (made in italy), a przednie (tańsze) były made in china. 

• 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, tarcze, klocki hamulcowe, tarcze abe, klocki abe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq