Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Diesle w Accordach


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gringo1337

Gringo1337
  • Forumowicz
  • 104 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:48, 14.08.2009

Witam,
mój znajomy waha się przy zakupie Accorda, volvo S60 lub mazdy 6. Ale koniecznie chce diesla na common rail i moje pytanie jest takie czy w accordach tych do 40 k PLN tzn pewnie chodzi o VII był/jest diesel z listwą wtryskową czy tylko pompowtryski?

Z góry dzięĸuję za odpowiedzi i wskazówki

#2 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 08:02, 14.08.2009

to jest common rail (i-CTDi = intelligent Common-Rail Turbo Diesel injection)

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#3 mar_kow

mar_kow
  • Forumowicz
  • 78 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:29, 14.08.2009

Jak już kupuje, to niech spojrzy również na stawki ubezpieczeń. O ile volvo ma wysokie przeliczniki to mazda bije rekordy - ma najwyższe współczynniki przy ubezpieczeniu. Na samochodzie tego samego rocznika OC+AC w PZU to ok. 1500 zł na korzyść hondy... Stawki innych towarzystw są również wyższe w przypadku mazdy...
Jak na razie zadowolony...:)

#4 wrc

wrc
  • Forumowicz
  • 1400 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 21:40, 14.08.2009

mazda bije rekordy - ma najwyższe współczynniki przy ubezpieczeniu

nie dziwi mnie to, gdzie mialy byc naprawiane mazdy ktore mialy ac z opcja naprawy w aso, skoro do niedawna najblizsze ASO byly w niemczech :k
a wracjac do diesla to wynalazek pompwtryskiwaczy stosowal tylko volkswagen i jego klony (audi, seaty, skody) plus kilka firm ktore do niektorych modeli kupily silnik diesla od vw, hondy na tej liscie nie bylo :db , ma CR

pozdr :mrgreen:
pozdrawiam
kliknij aby zobaczyc srebrny turboklekot WRC




IPB Skin By Virteq