Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Instalacja V generacji opinie....


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:11, 06.08.2009

Witam.
Jestem szczesliwym posiadaczem hondy accord 2.4 2004 r.
Naszedl mnie pomysl na instalacje gazowa, chcialem zainstalowac najnowsza instalacje V generacji, podobno jest malo awaryjna i sa male straty mocy tylko ze jest droga.
Uzywa ktos z was takiej instalacji??
Jakies spostrzezenia??

pozdrawiam

#2 prezesikm1

prezesikm1
  • Forumowicz
  • 89 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:42, 06.08.2009

a tak z ciekawosci to ile taka instalka kosztuje :?:

CB-Uniden 520 +Wilson Litte Will‎
 


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 06:25, 07.08.2009

pewnie w zaleznosci od modelu ale wydaje mi sie ze do mojego ok 7000 zl.

#4 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 07:11, 07.08.2009

kadet, skoro taka cena :shock: to ja proponuję zastanowić się nad Landi Renzo Omegas - cena o połowę niższa za naprawdę dobry sprzęt.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:12, 07.08.2009

no moze i tansza ale ta V generacja jakos mnie ciekawi, ten wtrysk gazu w fazie cieklej :)
Podobno podnosi osiagi auta.

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:08, 09.08.2009

może Cię troszkę zasmucę ale zakup i montaż nie kosztuje 7000 tylko troszkę ponad 10000 (byłem b.....zaineresowany tym) i pojawiają się problemy bo jak już zainstalujesz jest mało pkt. które serwisują te instalacje to po pierwsze primo po drugie primo pompa jest zainstalowana w zbiorniku i ....... wytrzymuje w polskich warunkach około 30000km nowa (podobno wymiana ze zbiornikiem) około 4500zł (jeśli chcesz bardzo gazownik który mi montował moją istalację ma kilka używanych które zdemontował powiedział mi że jak chcę to mi zainstaluje) ja osobiście mam BRC sequence 24 jest może trochę droższy od Landi ale sobie chwalę - (Landi podobno jest głośna-nie wiem nie mam ale tak mi mówili w gazowni :D) przejechałem już około 7000km pali od 8,4l (wyczyn mojej Żony Bielsko-Tarnów) do 12,4l prędkości 160km/h(przelotowa) do 200km/h(chwilowa)średnio przy 120km/h 10l - jak jadą 2+2 osoby i włączona klima czasem czuć że jest słabiej ale nie tragicznie - tak się przyzwyczaiłem do tego gazu że nie mam kiedy wypalić bęzyny w baku by zatankować nową (ale kiedyś się wezmę) est cicho nie czuć kiedy się przełącza z pb na gaz jedyne co denerwuje to brzęczyk który się nie wyłącza jek ci się gaz skończy i muszę przełączyć na benzynę (wtedy jest drobne szarpnięcie) acha i jeszcze jedno BRC daje dwie rzeczy przy zakupie ubezpieczenie na ewentualne uszkodzenie silnika przez instalację i na gwarancji wszystkie regulacje możesz robić w dowolnym serwisie BRC w Polsce a nie tylko u swojego gazownika - co do reszty to mam jeszcze zbiornik 42l. w miejs ce koła montowany troszkę wystaje ale jak będę miał chwilkę to sobie dotnę sklejkę by wyrównała boki i wlew zamontowałem pod klapką :)

generalnie polecam :)

#7 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 21:11, 09.08.2009

regulacje możesz robić w dowolnym serwisie BRC w Polsce a nie tylko u swojego gazownika


Jasne, bo sam nie dostosowuje się do pracy silnika i auta indywidualnie tylko wgrywa gotowe pliki ...

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:46, 10.08.2009

Ja wsumie instalacji bede uzywal na terenie UK wiec, przypuszczam ze zywotnosc tej pompy moze sie podwoic. ( tutaj niema dziur takich jak w polsce ).
Ale faktycznie jest cena wychodzi ok. 10 tys. to chyba sobie podaruje.
jeszce musze poczytac o tej landi renzo czy jakos tak.

dzieki

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:58, 10.08.2009

regulacje możesz robić w dowolnym serwisie BRC w Polsce a nie tylko u swojego gazownika


Jasne, bo sam nie dostosowuje się do pracy silnika i auta indywidualnie tylko wgrywa gotowe pliki ...


bardziej mi chodziło o jakieś wydarzenia po drodze np. błąd i lecisz tylko na benzynie podobno czasem to pierdoła ale ja osobiście tego nie naprawię.

pozatym jes jeden mały plusik tej instalacji że tu nie ma kombinacji że jeden element od tego iny od innego producenta tu jest jeden komplet i się go montuje, zastanawiałem się jeszcze nad inną instalacją BRC to się nzywało sequent fly chyba jakoś tak cena ok.5000 ale nie było szyny tylko wtryski czy wtryskiwacze (japońskie) i działa w oparciu o komputer samochodu ale więcej się dowiesz jak poszukasz na stronie http://www.czakram.pl/systemy.php albo do nich zadzwonisz ja zanim zainstalowałem instalacje prawie m-c grzebałem po necie m.in. na forum http://forum.honda-klub.org.pl

#10 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
Reputacja: 22
Super

Napisano 09:00, 02.09.2009

Mam ciekły wtrysk gazu od trzech lat,przejechałem na tym 60 tys .Na regulacjach byłem chyba z 15 razy.Ustawiona śmiga że aż miło, ale ze dwa trzy miesiące i do poprawy ustawień.Na mocy nie traci na zużyciu paliwa też ale że silnika nie "oszczędzam" potrafi zeżreć 12-13 litrów

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:20, 02.09.2009

zaliczyłem wczoraj pierwszego błęda -- zatankowałem na Auchanie w Bielsku i.... po kilku km wyskoczył on - błąd ale że nie szarpało nic się nie działo to jeździłem dojechałem do Krakowa i zatrzymywałem się dwa razy za drugim razem gdy odpalałem zgasł i.... pojawił się dziś rano gdy spokojniutko powolutku jechałem sobie z Cieszyna -- podjechałem do mojego gazownika i wyszło że mam za ubogą mieszankę podregulował podjechałem na shella zatankowałem i spokój jak na razie :D




IPB Skin By Virteq