Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Uchwyt na napoje VII gen

VII uchwyt cupholder napoje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 dahez

dahez
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Koszlain
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:26, 27.01.2014

Ostatnio odwoziłem znajomych po zakrapianej imprezie i jeden z kolegów sponiewierany wodą ognistą musiał wspomóc się wysiadając ode mnie z auta, pech chciał że oparł się o pokrywę uchwytu na napoje tym samym wyłamując go z tej srebrnej ramki, która niestety też pękła. Próbowałem kleić ale niestety prawie wszystkie miejsca w których skręca się ten uchwyt z ramką zostały wyłamane, natomiast miejsce klejenia samej ramki nie wygląda estetycznie. W aso taka ramka kosztuje 360zł netto więc odpada, ale może ktoś z Was posiada tę ramkę albo nawet kompletny uchwyt z ramką na sprzedaż? Na allegro szukałem i wszystko w carbonie albo drewnie, a jak juz jest w kolorze mojego wnętrza (srebrny) to pochodzi z angola i nie pasuje. Ewentualnie ktoś może ma w mieście jakiś szrot gdzie można by dostać ten element? 

 

 

 

 

Konkretnie chodzi o tę srebrną ramkę/panel/obwódkę w okół ręcznego i uchwytu na napoje bo sam uchwyt jest ok, wszystkie mocowania wyłamały się z ramki, a w uchwycie pozostały ok. 

 

http://www.fotosik.p...6638b42773.html


  • 0

#2 BLiNK

BLiNK

    Rycerz Stance'u

  • Forumowicz
  • 872 postów
  • Skąd:Cincinatti
  • Silnik:K20
  • Wersja:Zbyt niska by była prawdziwa
  • KM:155KM
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 00:00, 28.01.2014

Niech sie koledzy z podwózki zrzuca i bedzie nowe z ASO ;-)


  • 0

#3 telker

telker
  • Forumowicz
  • 88 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:41, 28.01.2014

Ostatnio odwoziłem znajomych po zakrapianej imprezie i jeden z kolegów sponiewierany wodą ognistą musiał wspomóc się wysiadając ode mnie z auta, pech chciał że oparł się o pokrywę uchwytu na napoje tym samym wyłamując go z tej srebrnej ramki, która niestety też pękła. Próbowałem kleić ale niestety prawie wszystkie miejsca w których skręca się ten uchwyt z ramką zostały wyłamane, natomiast miejsce klejenia samej ramki nie wygląda estetycznie. W aso taka ramka kosztuje 360zł netto więc odpada, ale może ktoś z Was posiada tę ramkę albo nawet kompletny uchwyt z ramką na sprzedaż? Na allegro szukałem i wszystko w carbonie albo drewnie, a jak juz jest w kolorze mojego wnętrza (srebrny) to pochodzi z angola i nie pasuje. Ewentualnie ktoś może ma w mieście jakiś szrot gdzie można by dostać ten element? 

 

 

 

 

Konkretnie chodzi o tę srebrną ramkę/panel/obwódkę w okół ręcznego i uchwytu na napoje bo sam uchwyt jest ok, wszystkie mocowania wyłamały się z ramki, a w uchwycie pozostały ok. 

 

http://www.fotosik.p...6638b42773.html

No powiem tak - mam taką sztuke ale nie na zbyciu bo w tej co jest na aucie schowałem w miejsce kubków gruszkę od CB radia :-) Szukałem coś takiego na allegro i bez problemu kupiłem - ten schowek własnie z ramkami i caly schowek ten spod radia.. Dzwon i pytaj - najlepiej wyszukuj ogloszenia gdzie są karoserie - wtedy elementy wnętrza tez ludzie mają ale nie zawsze wystawiają je na allegro. 


  • 0

Honda - słuszna decyzja


#4 dahez

dahez
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Koszlain
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:13, 28.01.2014

tak też próbowałem, ale może za mało się starałem :) na miejscu już wszystkie szroty obleciałem i w ogóle jak tylko powiem Accord to panowie mówią, że nic nie mają, to chyba dlatego, że mieszkam w jakimś zagłębiu VAG'owców ;p 


  • 0

#5 telker

telker
  • Forumowicz
  • 88 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:25, 29.01.2014

tak też próbowałem, ale może za mało się starałem :) na miejscu już wszystkie szroty obleciałem i w ogóle jak tylko powiem Accord to panowie mówią, że nic nie mają, to chyba dlatego, że mieszkam w jakimś zagłębiu VAG'owców ;p 

 

Musisz sie postarac deko. Ja kupiłem jednosczesnie schowek ten pod radiem i ten schowek o ktorym piszesz i zapłaciłem naprawde grosze :-) Dobrze widac trafiłem.Nie ważne gdie mieszkasz wazne ile telefonów wykonasz i jakie bedzie twoje zaangazowanie. Myslę ze warto troszke poswiecic czasu na szukanie a znajdziesz na bank.


  • 0

Honda - słuszna decyzja


#6 Wąs

Wąs
  • Forumowicz
  • 35 postów
  • Skąd:Leszno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2014
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:25, 19.07.2016

Witam,
Mam problem z uchwytem na napoje. Chodzi o to, że nie działa jakiś zaczep który jest odpowiedzialny za trzymanie klapki, kiedy schowek jest zamknięty.
Pododnie jak poprzednik, na allegro znajduję jedynie uchwyty od anglikow, więc wpadłem na pomysł, że może naprawię ten mój.

Czy ktoś mógłby wrzucić tutaj zdjęcia tego fragmentu mechanizmu, który jest odpowiedzialny za trzymanie pokrywki?
Z góry dzięki i pozdrawiam!
  • 0

#7 tomo3

tomo3
  • Klubowicz
  • 78 postów
  • Skąd:Lubelskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:13, 19.07.2016

Musisz sobie to rozkręcić, pewnie drucik spadł z takiego zaczepu. Jak rozkręcisz to intuicyjnie powinieneś to ogarnąć, nic trudnego. Sprężynka powinna być naciągnięta, nie powinna być luźna no chyba, że masz coś połamane ale wątpie.


  • 0
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...-mugen/</a></p>

#8 Wąs

Wąs
  • Forumowicz
  • 35 postów
  • Skąd:Leszno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2014
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:20, 20.07.2016

Musisz sobie to rozkręcić, pewnie drucik spadł z takiego zaczepu. Jak rozkręcisz to intuicyjnie powinieneś to ogarnąć, nic trudnego. Sprężynka powinna być naciągnięta, nie powinna być luźna no chyba, że masz coś połamane ale wątpie.


Faktycznie, drucik się odczepił i to było powodem. Dobrze że nie kupiłem nowego uchwytu z tego powodu 😜 dzięki wielkie, pozdrawiam!
  • 0

#9 mauser

mauser
  • Forumowicz
  • 85 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:50, 11.03.2017

Dołączę się do tematu, powie mi ktoś jak zdemontować ten uchwyt na napoje? wydaje mi się że coś jest z nim nie tak ponieważ po naciśnięciu na niego otwiera się bardzo szybko, a chyba powinien mieć takie delikatne spowolnienie.  


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq