Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Reperaturki - przednie i tylne zaciski


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 11:57, 29.07.2009

Ktoś już to kupował?

Ile kasy?

Duzo zabawy z wymianą?

#2 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:22, 29.07.2009

ja kupowałem około 35zł za zestaw, na przednie trzeba dwa zestawy, chyba ze te gumki które przykrywają prowadnice zostawisz stare. Czy dużo zabawy, hmm ja dałem do piaskowania i malowania, samo składanie - wszystko powoli i na smar do tłoczków, które przy okazji tez były lekko polerowane. Nie robiłem tego osobiście, a zaprzyjaźnionym warsztacie, gdzie robię w sumie wszystko, cała impreza łącznie ze zdjęciem, założeniem, malowaniem piaskowaniem (naturalnie nie w tej kolejności :-P) plus płyn nowy naturalnie to około 600zł z czego około 400zł to materiały, ale nie trzeba piaskować, same reperaturki, to tak jak pisałem, ale na ATRa to 6kompletów, ja poszedłem po bandzie.. teraz czekam na tarcze z ATRa i zakładam przody ATRowe, tyły chodzą jak bajka i auto choć wciąż nurkuje, to już nie tak jak przedtem, nie ma strachu hamować w zakręcie czuć, że tył też hamuje, to chyba tyle

apropos tego o czym kiedyś pisałem, nei mówię NIE, ale przednie na tył słabo się da, z powodu braku ręcznego, różnych wymiarów itp, co dokładnie jest nie tak powiem jak przyjdą tarcze pod zaciski ATRa, wtedy będę miał swoje wolne to przymierzę, ALE na tył polecam 280mm seryjne z VIIgen, planuję takie coś, tarcze są takie same, i chyba można samo jarzmo zmienić w 2,3 i ATRrze i cieszyć się większymi heblami na tyle (dodatkowo planuję też pompę od VII gen, bo chyba lepiej się sprawdza z dawkowaniem przód-tył)

Pozdro!

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:11, 29.07.2009

Ktoś już to kupował?

Ile kasy?

Duzo zabawy z wymianą


Na tyl robilem ostatnio.

20zl dalem za oslone tloczke, pierscien tloka, gumowe oslonki prowadnic

Wez stare gumki i porownaj w sklepie z nowymi. U mnie okazalo sie ze jakosc wykonania jest na tyle kiepska ze nie pasowal mi zaden zestaw. Meczylem sie z 2h zeby wcisnac tloczek w cylinder z nowym pierscieniem i oslona. Bardzo ciasne wszystko.

[ Dodano: 2009-07-29, 16:12 ]
Wymiana ogranicza sie do wyjecia zacisku, pozniejszego odpowietrzenia ukladu oraz demontarzu tloczkana imadle.

#4 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 15:16, 29.07.2009

a jak ceny w ASO?

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:21, 29.07.2009

jak ceny w ASO?

nie bywam

#6 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 21:13, 29.07.2009

a jak ceny w ASO?


Osłonka tłoczka zewnętrzna i uszczelniająca wewnętrzna na tył to koszt 108 zł :k

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK





IPB Skin By Virteq