Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Podłokietnik


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
67 odpowiedzi w tym temacie

#31 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:10, 28.02.2009

Podłokietnik nie jest regulowany - ale jeśli chodzi o mnie to wogóle mi on nie przeszkadza :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#32 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:55, 28.02.2009

ja bez podłokietnika teraz życ bym nie mógł :mrgreen:

#33 Potek

Potek
  • Forumowicz
  • 424 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:40, 05.03.2011

Czy dostane w ASO element podłokietnika, który odpowiada za jego zamknięcie-zatrzaśnięcie i jaki tego jest numer? Bo ostatnio przy zamykaniu go, jedna nóżka pękła i podłokietnik się nie zatrzaskuje, leży sobie zamknięty "luźno".. Zastanawiałem się kiedyś czy to nie pęknie no i doczekałem się... W ogóle myślę, że to zamknięcie nie jest profi zrobione, można było lepiej.

#34 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 10:49, 05.03.2011

masz katalog internetowy EPC na japancars.ru i jak tam będzie to jest, jak nie to spawaj ten plastik jakoś
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#35 Potek

Potek
  • Forumowicz
  • 424 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:53, 05.03.2011

nr. 23? :-P tylko, ze po lewo na liście go nie ma :roll:

http://japancars.ru/...=B__3740&s=0.45

[ Dodano: 2011-03-05, 13:02 ]
Cena w ASO za ten element o nr. 23 = 40,59zł (brutto) :shock:

Tak, myślę, ze może by to jakoś dorobić tylko z jakiegoś rodzaju stali :roll:

#36 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 18:13, 05.03.2011

chyba już ktoś pytał o ten element i nawet cena podobna

jak chcesz po taniości to szukaj jakiegoś połamanego podłokietnika i z niego przekręcić,
ale te 40 pln to nie majątek, ja bym brał

a co do ułamania, to dziś to oglądałem i wyraźnie źle trafiłeś tym w dziurkę (jakby miała włosy byłoby łatwiej :bag)
jak krzywo wprowadzasz, to jedna z tych "końcówek" wyraźnie opiera się o podstawę i przy mocniejszym dociśnięciu
pęka

zrobione jest dobrze, bo plastik jest miękki i wytrzymały, po prostu miałeś pecha
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#37 Potek

Potek
  • Forumowicz
  • 424 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:05, 05.03.2011

a co do ułamania, to dziś to oglądałem i wyraźnie źle trafiłeś tym w dziurkę (jakby miała włosy byłoby łatwiej :bag )
jak krzywo wprowadzasz, to jedna z tych "końcówek" wyraźnie opiera się o podstawę i przy mocniejszym dociśnięciu
pęka zrobione jest dobrze, bo plastik jest miękki i wytrzymały, po prostu miałeś pecha


Wiem, ze krzywo trafiłem i miałem pecha mało tego było to z samego rana gdy był w nocy duży mróz plastiki był zmarznięty i "sztywny" plus moje nie fortunę zamknięcie i trzasło - złamane.

Myślę, by dorobić ten element zatrzaskujący z jakiegoś miękkiego metalu :-) Dać do jakiegoś zakładu gdzie mi to ładnie dorobią po wycinają itp itd by wyglądało jak oem :-) wtedy było by już to na wieki :mrgreen:

#38 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 19:09, 05.03.2011

można i tak, ale za taką pierdołę też zakłady kasują, jak nie masz znajomego to lipa
zaoszczędzisz może z 10-20pln, a to stracisz na paliwo i zabawy i wyjdzie na jedno

ale przecieraj szlaki
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#39 m4yki

m4yki
  • Forumowicz
  • 39 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:08, 10.09.2011

Muszę się pochwalić iż nabyłem skórkowy podłokietnik do ACCO VI :) Idealny, bez rys, z wkładkami oraz popielniczką :) Jak nowy :) I ta cena - jedyne 150 zł z przesyłką :D a szukałem tylko 3 miesiące dzień w dzień....
My 6th generation Accord:
http://www.accordklu...der=asc&start=0

#40 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 13:22, 10.09.2011

hehe, graty farta, a skąd nabyłeś?
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#41 m4yki

m4yki
  • Forumowicz
  • 39 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:35, 10.09.2011

ebay :)

Podobnie udało mi się trafić oryginalnego BOSE CD za 30 funciaków ;) .... również wygląda jak nowy.

Podłokietnik trafiłem u kolesia w Berlinie a radio trafiłem w UK
My 6th generation Accord:
http://www.accordklu...der=asc&start=0

#42 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 13:42, 10.09.2011

to tylko świadczy jakie zdzierstwo mamy w PL, ceny 50%-100% większe nawet na używane części

radio 30f (~150pln) tutaj około 300pln i więcej

podłokietnik 150pln, u nas ceny od 300 wzwyż

czy to wszystko przez Tuska? :roll:
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#43 dargo

dargo
  • Forumowicz
  • 545 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 14:48, 10.09.2011

podłokietnik 150pln, u nas ceny od 300 wzwyż


kardas za 300 owszem ale uszkodzony :)
http://allegro.pl/po...1804673872.html :k
pozdr

#44 m4yki

m4yki
  • Forumowicz
  • 39 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:13, 10.09.2011

Nie pozostaje nic innego jak tylko regularne przeglądanie ebay :)
My 6th generation Accord:
http://www.accordklu...der=asc&start=0

#45 Marty-McFly

Marty-McFly
  • Nowy
  • 7 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:33, 06.10.2011

A ja ostatnio dostałem od dziewczyny fajny uniwersalny podłokietnik do mojego acco :) Świetnie komponuje sie z kokpitem ponieważ ma wykończenia w stylu drewna, tak jak gałka skrzyni biegów oraz listwa przy Airbag. Duzo takich podłokietników można znaleźć na allegro. Początkowo z montażem miałem problem, ale z rozwiązaniem przyszły mi dwa wkręty i dwa 20 cm gwintowane druty. przymocowałem całość do kanału po przewierceniu dwóch otworów w ostatniej komorze (schowek)
Polecam to rozwiązanie. W przypadku sprzedaży łatwo podłokietnik zdemontować, a otwory zaryć oryginalną gumową wykładzinką do komórek.
W wolnej chwili wrzuce zdjecia i poradnik jak zamonowac taki podlokietnik




IPB Skin By Virteq