Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Kompleksowa wymiana


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 xbialyx

xbialyx
  • Forumowicz
  • 51 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:55, 27.07.2009

Witam. Kupiłem jakiś czas temu Accorda jak wiecie. Chce wymienic nastepujące rzeczy na początek:

filtr powietrza
filtr przeciwpyłkowy
olej
filtr oleju
klocki (przód)
tarcze (przód)

Moglibyście polecić jakieś firmy i konkretnie napisać jak znacie jakieś numery katologowe tych rzeczy. Byłem ostatnio rzekomo w hurtowni motoryzacyjnej i spytałem o filtr przeciwpyłkowy, to koleś zarzucił mi cene 100zł i troche mnie przeraził. Wydaje mi się ze zdrowo za dużo. Na filtr np. chciałem wydać około 50-70zł.
Poradźcie prosze co jakiej firmy kupić.
POZDRO !!!

#2 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 18:51, 27.07.2009

co do filtrów to polecam MANN. co do kabinowego to może być włoski z allegro byłe węglowy. do tego dezynfekcja ozonen. filtr oleju też mann. olej motul 5W40 drogi, ale warto, chociaż w porównaniu do castrola to prawie to samo. jak narazie jest super. co do hebli to nie wiem bo nie miałem potrzeby.

Do zobaczenia na trasie.


#3 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:58, 28.07.2009

Witam. Kupiłem jakiś czas temu Accorda jak wiecie. Chce wymienic nastepujące rzeczy na początek:

filtr powietrza
filtr przeciwpyłkowy
olej
filtr oleju
klocki (przód)
tarcze (przód)

Moglibyście polecić jakieś firmy i konkretnie napisać jak znacie jakieś numery katologowe tych rzeczy. Byłem ostatnio rzekomo w hurtowni motoryzacyjnej i spytałem o filtr przeciwpyłkowy, to koleś zarzucił mi cene 100zł i troche mnie przeraził. Wydaje mi się ze zdrowo za dużo. Na filtr np. chciałem wydać około 50-70zł.
Poradźcie prosze co jakiej firmy kupić.
POZDRO !!!


Idealnie pasujący do twojego modelu Filtr Kabinowy (węglowy) za jedyne 45 zł - sam go brałem i montowałem :ok

http://moto.allegro....cord_98_02.html

Jeśli chodzi o mnie to polecam Ci tarcze hamulcowe Zimmermann, a klocki to już jakie uważasz, np. Ferodo, EBC, TRW, itp.
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#4 xbialyx

xbialyx
  • Forumowicz
  • 51 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:40, 28.07.2009

Witam. Kupiłem jakiś czas temu Accorda jak wiecie. Chce wymienic nastepujące rzeczy na początek:

filtr powietrza
filtr przeciwpyłkowy
olej
filtr oleju
klocki (przód)
tarcze (przód)

Moglibyście polecić jakieś firmy i konkretnie napisać jak znacie jakieś numery katologowe tych rzeczy. Byłem ostatnio rzekomo w hurtowni motoryzacyjnej i spytałem o filtr przeciwpyłkowy, to koleś zarzucił mi cene 100zł i troche mnie przeraził. Wydaje mi się ze zdrowo za dużo. Na filtr np. chciałem wydać około 50-70zł.
Poradźcie prosze co jakiej firmy kupić.
POZDRO !!!


Idealnie pasujący do twojego modelu Filtr Kabinowy (węglowy) za jedyne 45 zł - sam go brałem i montowałem :ok

http://moto.allegro....cord_98_02.html

Jeśli chodzi o mnie to polecam Ci tarcze hamulcowe Zimmermann, a klocki to już jakie uważasz, np. Ferodo, EBC, TRW, itp.


No właśnie już je też znalazłem, ale nie byłem pewien. Teraz już jestem :)




IPB Skin By Virteq