Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

problem z kluczykami


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BeBicO

BeBicO
  • Forumowicz
  • 54 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:46, 26.07.2009

witam! kupilem honda accord z 2003 roku. sprzedawca mowil, ze w obu kluczykach padly baterie - diodka miga ale nic sie nie dzieje z autem. czy to naprawde padniete baterie czy moze jakies kluczyki trefne ? probowalem sie juz do nich dostac , ale za cholere nie moge - srubokrety wymiekaja , a srubki dalej trzymaja

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:57, 26.07.2009

skoro miga to prąd jest, zresztą w obydwu by miały być kompletnie padnięte baterie? Coś chyba jest nie tak. Może nie są "zakodowane" czyli dodane do odbiornika. Poszukaj na forum widzałem gdzieś opis procedury kodowania pilotów w twoim samochodzie. o to chyba tu Jako ciekawostka powiem że kiedys miałem fiata punto i też tak został kupiony, piloty nie działały baterie itp. Okazało się że byl po kradzieży i miał wymieniana stacyjke i zamki, z zamkami były nowe klucze, a fiat stosował różne rodzaje pilotów (inna elektronika) i poprostu odbiornik nie obsługiwał tych pilotów i nie dało sie ich zakodować. Mam nadzieje że u ciebie tak nie będzie.

#3 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 23:35, 26.07.2009

electro, wyjaśnił już wszystko. Jeszcze pod osłoną kolumny kierowniczej może wisieć stary kluczyk coby czytał starą kostkę immobilizera. Wymiana bębenka stacyjki oraz wkładek to taniocha, bo z rozbitka można kupić. No, ale zaprogramować immobilizer to już drogi biznes. Chociaż jak immobilizer widzi kluczyk, to nie powinno dać się zamknąć drzwi.

Do zobaczenia na trasie.





IPB Skin By Virteq