Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Nie działający fabryczny zestaw głośnomówiący ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#16 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 21:55, 30.12.2013

wyczyszczenie systemu skasuje:

hasło, wszystkie sparowane telefony, całą książkę telefoniczną

ale może na starym systemie spróbuj najpierw sparować a później wszystko skasujesz i sparujesz jeszcze raz.
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#17 black69

black69
  • Forumowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Skierniewice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:34, 02.01.2014

Maxell, Dzięki za pomoc telefon się sparował, :mrgreen: ale mam jeszcze problem jak wybierać numery a dokładnie powiedz mi jak dzwonić bo pani po naciśnięciu słuchawki chce żebym podał numer lub nazwę, przynajmniej tak to rozumiem i jak podaje nazwę to nic nie znajduje tylko wymawia jakieś cyfry a jak powiem jakiś numer to dopiero dzwoni . Powiedz mi jak importować kontakty z telefonu i jak dzwonić , Połączenia przychodzące łączą się bez problemu a jak na telefonie wybieram numer to nie przełącza mi głosu na głośniki tylko słychać przez telefon.
  • 0

#18 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 18:30, 02.01.2014

jak dzwonić podając nr. telefonu to wiesz, co do przeniesienia kontaktów z telefonu do zestawu głośnomówiącego to nie ma takiej opcji, czyli nie da sie tego zrobić, jeśli chodzi o przełączanie na zestaw głośnomówiący przy połączeniach wychodzących to też jest lipa bo można to zrobić dopiero po uzyskaniu połączenia (czyli jak osoba do której dzwonimy odbierze) i u mnie jest w telefonie taka opcja jak przełączanie rozmowy na zestaw blutooth (testowane na systemie android i windows mobile), można również przełaczyć podczas aktywnego połaczenia za pomoca zestawu głośnomówiącego:

1. naciskamy przycisk rozmowa i mówimy "transfer"

ale z moim angielskim to takie coś udaje mi się zrobić raz na 10 prób więc to odpada i stosuje pierwszą metodę przełaczania w telefonie.

konfiguracja książki telefonicznej, maksymalnie można dodać 50 numerów:

1. naciskamy przycisk rozmowa i po usłyszeniu sygnału mówimy phonebook
2. zestaw głośnomówiący odpowiada phonebook options are store(zapisz), edit(edytuj), delete(usuń), list(wyświetla całą książkę telefoniczną)
3. naciskamy rozmowa i po usłyszeniu sygnału mówimy store
4. zestaw odpowie po przetłumaczeniu na pl (podaj nazwę kontaktu)
5. naciskamy rozmowa i podajemy nazwe kontaktu np. Maxell
6. zestaw odpowie (podaj numer telefonu)
7. naciskasz rozmowa i po usłyszeniu sygnału podajesz numer np. 12345678
8. zestaw powtórzy twój podany numer 12345678
9. naciskamy rozmowa i mówimy enter
10. zestaw odpowie że numer został zapisany w książce


aby zadzwonić na numer z książki telefonicznej należy:

1. nacisnąć rozmowa i powiedzieć call
2. zestaw coś tam odpowie wtedy znów naciskami rozmowa i podajemy nazwę kontaktu np. Maxell
3. telefon znów odpowie i znów naciskamy przycisk rozmowa i mówimy "yes.

jesli w trakcje połaczenia zostanie wyjęty kluczyk ze stacyjki to mozna jeszcze prowadzić rozmowę przez 30 minut
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#19 black69

black69
  • Forumowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Skierniewice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:54, 02.01.2014

Żebym zadzwonić do kogoś wybierając numer na moim telefonie i naciskając słuchawkę sygnał połączenia w ogóle się nie pojawia ?
A za każdym razem mówić numer fonetycznie po angielsku nie da rady w moim przypadku :-/

[ Dodano: 2014-01-02, 18:57 ]
Czyli naciskając zieloną słuchawkę na telefonie nie będzie słychać w głośnikach dźwięku połączenia. A dopiero jak ktoś odbierze się przełączy na głośnik, czy muszę coś nacisnąć ?
  • 0

#20 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 19:46, 02.01.2014

Żebym zadzwonić do kogoś wybierając numer na moim telefonie i naciskając słuchawkę sygnał połączenia w ogóle się nie pojawia ?


nie pojawia się nic na wyświetlaczu navigacji że dzwonisz

A za każdym razem mówić numer fonetycznie po angielsku nie da rady w moim przypadku :-/


w moim też nie da rady(ze wzgledu na mój słaby angielski), ale można sobie wprowadzić do książki telefonicznej przecież i tylko wypowiadać nazwę np. "gienek" czy "zośka"

Czyli naciskając zieloną słuchawkę na telefonie nie będzie słychać w głośnikach dźwięku połączenia. A dopiero jak ktoś odbierze się przełączy na głośnik, czy muszę coś nacisnąć ?


jak ktoś odbierze to niestety możesz rozmawiać tylko przez telefon, aby przełaczyć na zestaw głośnomówiący, musisz jak juz ktoś odbierze powiedzieć "transfer" lub w telefonie wybrać opcje "przełączania", ale różnie to w telefonach się nazywa w jednych "hands free" a w innych "blutooth" w zależności od modelu telefonu, ale te opcje w telefonach i w nawigacji są dostępne dopiero po nawiązaniu połaczenia.
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#21 black69

black69
  • Forumowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Skierniewice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:59, 02.01.2014

Jeżeli chodzi o wykonywanie połączeń to chodziło mi o sygnał który zazwyczaj słychać w telefonie po naciśnięciu zielonej słuchawki i ten charakterystyczny dźwięk oczekiwania na odebranie połączenie nie jest u mnie generowany na zestaw głośnomówiący.

[ Dodano: 2014-01-02, 20:02 ]
Po za tym jak wybieram na telefonie jakiś numer naciskam zielona słuchawkę , żeby wykonać połączenie wyświetla mi się komunikat że rozmowę przełączono na zestaw głośnomówiący . A W rzeczywistości nie słychać sygnałów do nawiązania połączenia tylko jak ktoś odbierze to wtedy słychać głos, przed odebraniem mam głuchą ciszę w głośnikach. :-?
  • 0

#22 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 21:06, 02.01.2014

bo prawdę mówiąc to ja mam trochę inna tą nawigację w swojej crv, ale widzę że nikt kto ma accorda nie udziela się w tym temacie, więc ja trochę tak improwizuje :mrgreen: , ale dużo też od telefonu zależy i od oprogramowanie jakie jest w telefonie.
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#23 black69

black69
  • Forumowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Skierniewice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:12, 02.01.2014

Nie wiem jaka navi jest crv . A le u mnie tez się nie wyświetla na ekranie numer ani nic takiego tylko telefon, ale bardziej mi chodzi o sygnał wykonywanego połączenia niż to co się wyświetla na ekranie. No właśnie nikt kto ma acco się nie chce wypowiedzieć na temat zestawu głośnomówiącego, ale jak na razie to co piszesz wszystko działa. po za małymi detalami :j

[ Dodano: 2014-01-02, 21:13 ]
moduł BT mam właśnie od crv ale to chyba nie ma znaczenia ważne , że działa tylko szkoda że nie można rozgryść japońskiego systemu korzystania z tego zestawu :-(

[ Dodano: 2014-01-02, 21:21 ]
mam nokie n8 ale sprawdzałem na stronie i jest kompatybilna .
  • 0

#24 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 21:33, 02.01.2014

jeśli chodzi o sygnał wykonywanego połączenia to u mnie jest tylko wtedy - jeśli dzwonie z książki telefonicznej zestawu głośnomówiącego, natomiast jak telefonem dzwonie to nie ma tego sygnału.
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#25 black69

black69
  • Forumowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Skierniewice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:38, 02.01.2014

Czyli żeby mieć sygnał nawiązującego połączenia to muszę najpierw importować kontakty lub też zapisać pojedynczo wszystkie w navi żeby słyszeć , że nawiązuje połączenie ?

[ Dodano: 2014-01-02, 21:40 ]
To może inaczej zapytam, jak weźmiesz telefon do ręki i wykręcasz jakiś numer lub też wybierasz ze swojej książki telefonicznej i naciśniesz zieloną słuchawkę to pojawia ci się sygnał nawiązującego połączenia w głośnikach ?
  • 0

#26 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 21:40, 02.01.2014

nie da się importować, musisz pojedyńczo wprowadzać i jak wybierzesz nazwę kontaktu z ksiązki tel. nawigacji to będziesz słyszał ten sygnał.

To może inaczej zapytam, jak weźmiesz telefon do ręki i wykręcasz jakiś numer lub też wybierasz ze swojej książki telefonicznej i naciśniesz zieloną słuchawkę to pojawia ci się sygnał nawiązującego połączenia w głośnikach ?


u mnie się nie pojawia bo telefon nie jest przełączony na nawigacje, pomimo że jest z nią połaczony przez blutooth, u mnie dopiero po nawiazaniu rozmowy moge go przełaczyć na głośniki, ale z tego co piszesz u Ciebie wcześniej sie łaczy bo jak już numer wybierasz to jest niby połaczony , to dziwne że w głośnikach u Ciebie tego słychać
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#27 black69

black69
  • Forumowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Skierniewice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:47, 02.01.2014

Jak dla mnie to całkiem bezsensowny zestaw głośnomówiący :k
nie spodziewałem się takiego rozwiązania ze strony hondy, no cóż każda firma ma jakieś słabsze strony.
Myslałem że po sparowaniu telefonu automatycznie kontakty będą w navi tak miałem w bmw ;-)


Dokładnie jak nawiązuje połączenie na telefonie to pojawia się komunikat że przełączono na zestaw głośnomówiący ale sygnału nie słychać ?

[ Dodano: 2014-01-02, 21:51 ]
Jak mam połączenie przychodzące to sygnał jest .
  • 0

#28 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 21:54, 02.01.2014

ta książka telefoniczna (którą wprowadzisz do zestawu głośnomówiącego) jest zapisana cały czas w aucie i można z niej korzystać z dowolnego telefonu.

w przychodzacym to i u mnie jest sygnał i jesli odbiorę guzikiem rozmowa przy kierownicy to idzie na głośniki a jesli odbiore telefonem to wycisza wszystko i tylko przez telefon da się rozmawiać.
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#29 black69

black69
  • Forumowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Skierniewice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:56, 02.01.2014

Jak miał bym wprowadzić 300 numerów jeden po drugim to chyba bym się pochlastał :shock:

[ Dodano: 2014-01-02, 21:58 ]
A ona mi się gdzieś wyświetli jak ją wprowadzę, będę miał jakiś wizualny dostęp do niej bo u mnie z angielskim też nieciekawie .
  • 0

#30 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 22:05, 02.01.2014

na pocieszenie powiem Ci że nie musisz 300 numerów wprowadzać bo możesz maksymalnie wprowadzić tylko 50 numerów bo więcej nawigacja nie przyjmie (przynajmniej u mnie) ;-)

u mnie nigdzie się nie wyświetlają, muszę znać nazwy, działa to tak:

1. naciskam rozmowa i mówię call , nawi coś odpowiada lecz nie musisz czekać do końca, możesz po jednej literce odpowiedzi przejść do punktu 2
2. naciskam rozmowa i mówię nazwę kontaktu np. "maxell", znowyu coś odpowiada ale też nie musisz czekać aż skończy mówić tylko przechodzisz do 3
3. naciskam rozmowa i mówię yes i już łączy
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq