Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

PSS+navi przedlift wymiana na polift


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lorf

Lorf
  • Forumowicz
  • 413 postów
  • Skąd:ja go znam
  • Silnik:2.2
  • Wersja:exec +-+-+
  • KM:chcialbym wiecej
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:BRA-tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:27, 25.11.2013

jak w temacie, nigdzie nie moglem znalezc albo nie potrafie szukac :roll: mam navi i oczywiscie nie dziala mi naped wogole nawet nie swieci, przez co ekran mi wogole nie dziala (mam nadzieje ze to przez to) myslalem zeby kupic naped....ale za nie wiele wiecej moge miec koplet ekran + navi za nie wiele wieksze pieniadze tylko ze to bedzie zestaw z diesela. pytanie czy to ma sens bez zadnej rzezby czy jednak cos trzeba bedzie kombinowac zeby to jezdzilo. chcialbym to ogarnac bo juz mnie drazni nawet nie mozliwosc ustawienia nawiewu itp, a ekran jest ktory nie dziala. myslalem juz zeby zmienic na biedniejsze radio tzn bez navi ale to wiaze sie z rzezba i jeszcze sie nie spotkalem zeby ktos z bogatej wersji lecial nabiedna.... :roll: :roll:
  • 0

wahaczoszuracz accord CW 3

 


#2 polanski

polanski
  • Forumowicz
  • 170 postów
  • Skąd:kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:17, 26.11.2013

wymiana napedu pomoże. miałem to samo. jest kilka aukcji np. na allegro gdzie sprzedają cały komplet czyli napęd z ekranem za ok.1200-1600. mnie udało się wynegocjować ze sprzedawcą że sprzeda sam napęd za 600PLN (tak że różnica jest już znaczna). napęd z diesla pasuje - uważaj tylko żeby nie kupić od polifta bo różni sie podpieciem kostek.
  • 0

#3 Lorf

Lorf
  • Forumowicz
  • 413 postów
  • Skąd:ja go znam
  • Silnik:2.2
  • Wersja:exec +-+-+
  • KM:chcialbym wiecej
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:BRA-tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:24, 26.11.2013

no wlasnie o tym pisze, myslalem ze swoj ekran pogonie, a kupie wlasnie komplet z polifta, tylko ze mam okazje od diesla kupic a nie od benzyny (jak jest u mnie) i wlasnie pytam ze bedzie zezba i sie w to pchac czy raczej nie ma sensu, a chcialbym polifta bo sa mapy aktualizowane a w przed juz nie....
  • 0

wahaczoszuracz accord CW 3

 


#4 polanski

polanski
  • Forumowicz
  • 170 postów
  • Skąd:kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:48, 26.11.2013

no wlasnie o tym pisze, myslalem ze swoj ekran pogonie, a kupie wlasnie komplet z polifta, tylko ze mam okazje od diesla kupic a nie od benzyny (jak jest u mnie) i wlasnie pytam ze bedzie zezba i sie w to pchac czy raczej nie ma sensu, a chcialbym polifta bo sa mapy aktualizowane a w przed juz nie....


dla mnie troche to nielogiczne, sprzedać ekran żeby go później kupić ;) wydaje mi sie że warto zapoytać o możliwośc rozkompletowwania, może ktoś się zgodzi.

sam pytałem kiedyś o naped z polifta czy się da podpiąć bez przeróbek. stanęło na tym że trzeba rzeźbić jednak, ale dla średnio rozgarniętego amatora elektroniki znającego schemat pinów wtyczek (dostępny w manualu) powinno nie być problemu.
  • 0

#5 masmisza

masmisza
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Zabrzeg
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Tourer / Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:00, 28.12.2014

Coby nie zakładać nowego wątku z tym samym tematem...

 

Mam Accorda VII 2.4 benz. w wersji z PSS i navi. 

Ograniczenia navi w wersji przedliftowej są znane  - w zasadzie służy mi ona teraz środek do aktualizacji godziny w zegarze:) 

Mam w planach zakup nawigacji może przenośnej a może....i właśnie tu jest pytanie. 

Czy jest dużo rzeźby w przełożeniu navi z VII-gen z polifta do przedlifta czy wchodzi na zasadzie plug & play. 

Jakie dokładnie (lista) części należy zakupić / przełożyć - z tego co wyczytałem na pewno na pewno czytnik DVD, ekran ale czy coś jeszcze??

Czy pasują części z diesla czy tylko z benzyny. Czy tylko z wersji 2.4 exe czy tez innych np 2.0 bez względy na wyposażenie. 

Czy ktoś już z Was wymieniał navi? Jakieś spostrzeżenia, koszty, uwagi problemy po zmianie?? 


Użytkownik masmisza edytował ten post 19:01, 28.12.2014

  • 0

#6 JoeBlack

JoeBlack
  • Forumowicz
  • 465 postów
  • Skąd:internet
  • Paliwo:PB
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 22:14, 30.12.2014

Tutaj masz temat rozpracowany http://www.accordklu...vii-generacjii/
  • 0

#7 tytus2011

tytus2011
  • Klubowicz
  • 120 postów
  • Skąd:wawa
  • Silnik:1.5
  • Wersja:SPORT PLUS
  • KM:184 + ...
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:laleczka :)
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 22:57, 30.12.2014

musi byc od benzyny bo od ON nie zadziała ci klima a tak reszta działa jak wymienisz sam naped a zostawisz gore to dziala tez ale tylko nie dziala dotyk trzeba dzojem sterowac funcjami a co do wymiany to tylko zmieniasz na mniejsza kostke jedna czarna w DVD reszta jest taka sama .


  • 0

#8 PeGaZ666

PeGaZ666
  • Forumowicz
  • 35 postów
  • Skąd:London
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:38, 01.01.2015

tytus2011 - czy jestes na 100% pewien tego ze gdy zmienie sam dol (czytnik DVD od polifta teraz mam oryginalna nawvi przedlifowa z 2004r) zostawiajac swoja gore (ekran,zmieniarka) to nie bedzie dzialal dotyk w takiej kombinacji? Oczywiscie poliftowy DVD + wiazka bo pare wtyczek sie rozni.


Użytkownik PeGaZ666 edytował ten post 00:38, 01.01.2015

  • 0

#9 tytus2011

tytus2011
  • Klubowicz
  • 120 postów
  • Skąd:wawa
  • Silnik:1.5
  • Wersja:SPORT PLUS
  • KM:184 + ...
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:laleczka :)
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 10:21, 01.01.2015

tak bo sam to trenowałem joj zato dziala  tylko i  jedna wtyczka jest inna w DVD ale powiem ze najlepiej cały komplet zmienic ja tak zrobilem tylko nie mam telefonu ale i tak wiem ze on sie wali po jakims czasie samo dvd jak zmienisz to jest wszystko jak w polifcie tylko dotyk nie dziala bo jest inny wyswietlacz a tak reszta jest ok a i pamietaj ze komplet musi byc od PB do PB lub ON do ON to tez juz kiedys przerabialem :).


  • 0

#10 PeGaZ666

PeGaZ666
  • Forumowicz
  • 35 postów
  • Skąd:London
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:21, 01.01.2015

Mam przedlifta - i zalozmy ze mam full zestaw od polifta (dvd + display + wiazka) czy wiazke przedliftowa odpina sie gdzies i w jej miejsce przypina poliftowa czy trzeba rzezbic w kablach ? Bo tak jak piszesz dvd od polifta rozni sie wtyczka no i jakos trzeba ja wyczarowac?


  • 0

#11 tytus2011

tytus2011
  • Klubowicz
  • 120 postów
  • Skąd:wawa
  • Silnik:1.5
  • Wersja:SPORT PLUS
  • KM:184 + ...
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:laleczka :)
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 13:06, 01.01.2015

mozesz sie pobawic i powyplatac kabelki z wiazki poliftowej zostanie ci jakies 5 sztuk luzem do podłaczenia za poduszka i po lewej stronie kierowcy bo reszta jest pomiedzy daszkiem radiem i dvd jak masz pojecie to to zrobisz ja to robilem i napewno jest zabawy :)


  • 0

#12 ARTurde

ARTurde
  • Forumowicz
  • 1447 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 45
Super

Napisano 15:24, 02.01.2015

Czy jest ktoś jeszcze, kto przekładał tylko czytnik DVD z polifta do przedlifta i potwierdza, że po przekładce nie działa dotyk, a sterować można tylko i wyłącznie joystikiem? Chce podłączyć kamerę cofania, więc potrzebuję czytnik z "nowszej budy", ale nie chcę wymieniać całości za 1000 złotych, skoro można przytulić sam czytnik za 3-4 stówki.
  • 0

Pozdrawiam
- Artur
 


#13 tytus2011

tytus2011
  • Klubowicz
  • 120 postów
  • Skąd:wawa
  • Silnik:1.5
  • Wersja:SPORT PLUS
  • KM:184 + ...
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:laleczka :)
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 17:19, 02.01.2015

wymien komplet bedziesz bardziej zadowolony a jak chcesz sam czytnik :)


  • 0

#14 TaryfiX

TaryfiX
  • Forumowicz
  • 819 postów
  • Skąd:BMTH
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Ex+
  • KM:Nieokiełznana
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 20:10, 13.12.2016

Mam pewne wątpliwości:
1. Czy po wymianie samego napedu DVD z polifta + płyta z mapami od polifta do navi przedlift mapy beda normalnie śmigać
2. Czy po takiej zmianie na bank dotyk przestaje działać? Czy ktoś rozwiązał ten problem?
3. Przy wymianie całości naped i navi z polifta dużo rzeźby w kablach trzeba robić?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#15 mafia35

mafia35
  • Forumowicz
  • 554 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 21:53, 28.02.2017

Dzisiaj się tak bawilem. Dotyk przestaje dzialać.
Może i ja przy okazji zadam pytanie. Przerobiłem sobie wiązkę tak, że mogę podłączyć DVD przedliftowe i poliftowe. W takim wypadku gdybym kupił poliftową navi (jednostkę centralną z ekranem) to już jest p&p czy np. daszek muszę zmieniać? Chodzi o to, czy wtyczki się pokrywają.
Jeśli jest p&p to byłbym skłonny zamienić przedlift na polift.

Użytkownik mafia35 edytował ten post 21:53, 28.02.2017

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq