Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

woda w bagażniku VI gen.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 glowka22

glowka22
  • Forumowicz
  • 52 postów
  • Skąd:Nisko
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:137
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:45, 17.11.2013

Witam, mam problem z pojawiającą się wodą w bagażniku, z lewej strony (od kierowcy) rozebrałem tapicerkę, schowałem się do bagażnika,Ojciec lał wodę konefką , zlokalizowałem miejsce-za silniczkiem od anteny ,na takim wybrzuszeniu jakby nadkole łaczyło się z karoseria. Pozostaje problem którędy ona się tam dostaję, były 3 wersje, przez klapke od wlewu paliwa (bo mniej wiecej to jest na tej wysokosci) przez zawór od gazu, ale nie bo on idzie na zewnątrz, druga to pod wlewem paliwa jest mała dziurecza ( jakiś odpowietrznik?) ale ona tez jest na przelot, trzecia opcja jeszcze nie odrzucona to jak dach łączy się z tylna szybą, jak są te rynienki na dachu to wpada pod uszczelkę szyby i tam znajduje jakieś miejsce? nie mam pojęcia jak ona się tam dostaje, może ktoś przerabiał już coś podobnego?
  • 0

#2 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 13:00, 17.11.2013

jak dach łączy się z tylna szybą, jak są te rynienki na dachu to wpada pod uszczelkę szyby i tam znajduje jakieś miejsce? nie mam pojęcia jak ona się tam dostaje, może ktoś przerabiał już coś podobnego?


na 99% tam, balcha się ze starości rochodzi na łączeniach i woda znajduje sobie wejście, trzeba wyjąć tylną szybę i uszczelnić
jakąś plastyczną masą
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq