Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

samochód w garażu rdzewieje?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16 Sławek30

Sławek30
  • Forumowicz
  • 59 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:44, 16.11.2013

Ale tak na zdrowy rozum jeśli jest to garaż w bloku,mały-samochód wchodzi na styk, z wentylacji to tylko widziałem dziurki w drzwiach, chyba że jest taka kratka na wentylacje jak w kuchni ( ale nie widziałem i nie wiem czy jakby jednak była to czy taka wystarczy) i rury ciepłe na ścianie naprzeciwko drzwi. Chyba będzie tam kisł, nie?
  • 0

#17 krisss111

krisss111
  • Klubowicz
  • 1568 postów
  • Skąd:Mińsk Maz/Szczytno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:CG4
  • KM:147
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:coupe
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 20:54, 16.11.2013

jak dla mnie każdy dach nad autem w zimie jest lepszy od chmurki
  • 0
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...sss111/</a></p>
<p> </p>
<p> </p>

#18 Sacrum

Sacrum
  • Forumowicz
  • 2933 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CW
Reputacja: 50
Wzorowa

Napisano 21:39, 16.11.2013

i w ciepłym garażu można majstrować w zimę
skrzyneczkę browara trzymać
znajomości z sąsiadami zacieśniać :-P

dobre jak jest to że czasami mogę spotkać sąsiada jednego czy drugiego obok garaży i piwko na szybcika zrobić w garażu czy inną wodę rozmowną :lol:

dziwię się że się zastanawiasz... ile wołają za wynajem i na jakiej ulicy?
  • 0

#19 Sławek30

Sławek30
  • Forumowicz
  • 59 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:09, 16.11.2013

190 zł Kalina, ponoć stolyca Lublyna :-) Wogóle to miałem wynajmować odrazu jak zobaczyłem ogłoszenie ale coś mnie ruszuło popytać znajomych o opinie i poczytać w internecie, zapytać o "opinię" żonę :k No i się zaczeło :mrgreen:
  • 0

#20 Marecki

Marecki
  • Forumowicz
  • 531 postów
  • Skąd:Ełk
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Z dokładkami
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 22:57, 16.11.2013

Jak nie wynajmiesz, to się nie przekonasz. Dzwoń i się umawiaj, zrób Hance przymiarkę zobacz, czy będzie jej wygodnie :mrgreen: , bo ktoś Ciebie wyprzedzi i będziesz pluł se w brodę, że jednak było trzeba, a jak się nie spodoba, to zawsze można zrezygnować.
  • 0

#21 Gico

Gico
  • Forumowicz
  • 103 postów
  • Skąd:Dzierzgoń
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:07, 16.11.2013

Witam. Kilka stopni temp. na + nic nie zminia najważniejsza jest WENTYLACJA. Jeśli w tym oto garażu będzie jakiś ruch powietrza to Ci nie będzie brało blach. Obadaj garaż pod kątem szczelności im mniej szczelny tym lepiej. Troche to chore ale taka prawda znajomy miał dobre kilka lat temu nowe tico i zdał mi raport z garażu pod mieszkaniem i jak tylko zrobił w nim wentylację poprawa była o 110%
  • 0
Alu: Buddy Club P1 Racing QF, Guma: Dunlop SPORT MAXXX 215/40/17, Zawieszenie: KW Variant 2, Dolot: Wkładka K&N

#22 Kubus88

Kubus88
  • Forumowicz
  • 203 postów
  • Skąd:okolice Radomia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:???
  • KM:150
  • Paliwo:PB
  • Rok:1992
  • Nadwozie:Aerodeck
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 11:20, 17.11.2013

Upewnij sie czy w tym garażu nie ma kratki wentylacyjnej. I czy w ogóle ta wentylacja jest sprawna. Jesli nie ma to zawsze można zamontować w górnym rogu drzwi coś takiego, jeśli jest tam prąd: http://mat-dom.pl/se...kiem-ruchu.html
  • 0

#23 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 11:21, 17.11.2013

Kilka stopni temp. na + nic nie zminia najważniejsza jest WENTYLACJA


zgadzam się, wystarczy spojrzeć co się dzieje w budownictwie mieszkaniowym przy złej wentylacji, grzyby, pleśnie i inne
badziewia.

Upewnij się że garaż ma sprawną wentylację, czy to grawitacyjną czy to mechaniczną, a wtedy będzie ok.
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#24 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 12:18, 17.11.2013

wystarczy spojrzeć co się dzieje w budownictwie mieszkaniowym przy złej wentylacji, grzyby, pleśnie i inne
badziewia.


to nie jest tak do końca, wszędzie teraz w blokach montują te mierniki ciepła na kaloryferach i ludzie chcą oszczędzać i nie grzeją a i przy okazji nie wietrzą i jedno może być z niewietrzenia a drugie że z niedogrzania mieszkań.
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#25 Sławek30

Sławek30
  • Forumowicz
  • 59 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:39, 17.11.2013

Upewnij sie czy w tym garażu nie ma kratki wentylacyjnej. I czy w ogóle ta wentylacja jest sprawna. Jesli nie ma to zawsze można zamontować w górnym rogu drzwi coś takiego, jeśli jest tam prąd: http://mat-dom.pl/se...kiem-ruchu.html


Z tym wentylatorkiem to chyba się nie uda bo trzeba by było wyciąć dla niego miejsce w drzwiach, na co włąsciciel pewnie się nie zgodzi. Jutro idę zobaczyć jak jest tam z wentylacją, jak byłem ostatnio to widziałem tylko 5 otworów dołem drzwi. W sumie chyba tak czy inaczej wezme ten garaż bo jakoś szkoda mi tego samochodu jak tak stoi pod chmurką.A plus taki, że jest w moim bloku i nie będę musiał leciec gdzieś daleko po samochód. A kurde mam taki ciasny parking pod blokiem i cały czas mi ktoś auto drzwiami obija :evil: Jeden samochód mam już caly poobijany, teraz zaczeli mi Hanke obijać :evil:
  • 0

#26 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 12:47, 17.11.2013

w garażu oklej sobie ściany taką gąbką co pod panele się daje, bo dalej będziesz miał poobijany samochód
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#27 Dexter73

Dexter73
  • Forumowicz
  • 304 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:23, 17.11.2013

W ogóle sie nie zastanawia tylko bierz ten garaż. więcej plusów niż minusów. ja trzymam w garażu i 2 razy w zime myje podwozie porządnie na podnośniku.
  • 0

#28 ZENek

ZENek
  • Forumowicz
  • 214 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała, Żywiec
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:29, 17.11.2013

A plus taki, że jest w moim bloku i nie będę musiał leciec gdzieś daleko po samochód. A kurde mam taki ciasny parking pod blokiem i cały czas mi ktoś auto drzwiami obija :evil: Jeden samochód mam już caly poobijany, teraz zaczeli mi Hanke obijać :evil:


No a ciasny parking zimą staje się jeszcze bardziej ciasny... Chyba że ktoś dba o idealne odśnieżanie. Ale zawsze trzeba gdzieś ten odgarnięty śnieg odłożyć i to zmniejsza parking.. ja bym brał garaż.. Dojdzie do tego że młodzieniaszki swoimi golfami III będą na tym ciasnym parkingu chcieli bączki kręcić i jak przyhaczą o hankę to chyba będzie bardziej bolało...
  • 0

Była: Honda Accord 1.6 LS   Moje Acco CG7

Jest: Honda Accord 2.0 Sport


#29 snickers1975

snickers1975
  • Forumowicz
  • 200 postów
  • Skąd:kujawsko-pomorskie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:37, 17.11.2013

Bierz garaż i się nie zastanawiaj.......im więcej pytań zadasz tym większy dylemat będziesz miał :k
  • 0

#30 Sławek30

Sławek30
  • Forumowicz
  • 59 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:06, 18.11.2013

Byłem dzisiaj jeszcze raz obejrzeć i jest tam w suficie kratka wentylacyjna taka jak w kuchni czy łazience i porządnie ciągnie. Pozatym dołem drzwi jest 6 otworów, więc powinno być ok jeśli chodzi o wentylacje. Gadałem też z sąsiadem co ma garaż obok, mówi że trzyma tam samochod od początku i nic się nie dzieje. Pozatym udało mi się zejść do 180 pln/mies. Także od jutra jestem szczęśliwym posiadaczem garażu :) Myśle, że jest do dobra decyzja. Dzięki wszystkim za rady.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq