Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

zatrzasniete klucze w bagazniku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mati1144

Mati1144
  • Forumowicz
  • 18 postów
  • Skąd:Tarnów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:59, 04.11.2013

Mam problem zatrzasnołem klucze od samochodu w bagażniku a nie mam zapasowego auto jest kompletnie zamknięte jak go można otworzyć bez wybijania szyb ..... ????
  • 0

#2 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8879 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 109
Wzorowa

Napisano 21:05, 04.11.2013

odgiąć ramkę drzwi i tamtędy jakiegoś druta wsadzić i nim pociągnąć za dyndzel do otwierania.

Na początek spróbuj jak masz możliwość innym kluczykiem z hondy otworzyć drzwi.
  • 0

#3 janwan

janwan
  • Forumowicz
  • 224 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2,0
  • Wersja:LS
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan CG9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:10, 04.11.2013

brzeszczot ząbkami do góry i wsunąć przy zamku po szybie i próbować wyciągnąć do góry rygiel (tak się robiło kiedyś a nie znam środka drzwi w hani}
  • 0

szybka jazda to nie jazda - życie to jest jazda


#4 Miloszzz

Miloszzz
  • Forumowicz
  • 1036 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Sport
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 16
Dobra

Napisano 21:22, 04.11.2013

Jest coś takiego jak 'awaryjne otwieranie drzwi'... Było kiedyś w 'Usterce'. Tylko jeden typek zrobił to w 10 sekund bez naruszania zamka, reszta to albo porysowała lakier, poniszczyła uszczelki, zamki albo wybiła szyby. Dlatego jeśli ktoś ma Ci przyjść z drutami to odpuść, poszukaj takiego, co naprawdę się zna.



2:47 - 2:57 :mrgreen:

reszte też obejrzyj ku przestrodze.
  • 0

#5 Guest_Wilu_*

Guest_Wilu_*
  • Guests

Napisano 21:26, 04.11.2013

Rozbierz wycieraczkę. Ona ma w sobie druty stalowe które możesz wygiąć i wcisnąć między szybę a uszczelkę ,następnie szukasz linki którą musisz podciągnąć aby otworzyć drzwi. Kiedyś miałem podobny problem i tak sobie poradziłem.
  • 0

#6 MarcinF18B2

MarcinF18B2
  • Forumowicz
  • 36 postów
  • Skąd:Gdańsk
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:56, 04.11.2013

W drzwi od kierowcy wsadzasz klin od góry. Tylko jakiś mały i najlepiej zabezpiecz go jakimś materiałem żeby nie porysowac lakieru. Potem wkładasz jakis długi solidny drut zagięty na końcu i próbujesz otworzyc od środka bagażnik. Trochę to trwa, tak więc cierpliwości i spokoju życzę:D Też tak kiedyś miałem i tak sobie poradziłem. Tylko ja nie zabezpieczyłem klinu i osunął mi się...teraz mam brzydkie rysy na lakierze:(:(:(
  • 0

#7 Nipto

Nipto
  • Forumowicz
  • 145 postów
  • Skąd:Poznań-Kiekrz
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:124
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:01, 04.11.2013

Jak stwierdzisz, że jednak wybijasz szybę to wal w tę która jest w drzwiach. Niech Ci nie przyjdzie do głowy zbijanie małych trójkątnych szybek bo te są najdroższe.
  • 0

#8 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 22:11, 04.11.2013

Hej :-)

Jak stwierdzisz, że jednak wybijasz szybę to wal w tę która jest w drzwiach

Przyznam szczerze - rozbawił mnie komentarz Kolegi ;-) :mrgreen: :hahaha:
Wy tu sobie żarty robicie... a kluczyki zatrzaśnięte... jeśli zależy Ci na czasie to chyba lepiej skorzystać z fachowca (najlepiej takiego jak nr 1 na filmie)...

Pozdrawiam i trzymam kciuki
Tomek
  • 0

#9 Mati1144

Mati1144
  • Forumowicz
  • 18 postów
  • Skąd:Tarnów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:15, 04.11.2013

dziękuje za pomoc liczę jeszcze na jakieś posty gdyż jestem za granicą i zdany tylko na siebie ...i waszą pomoc...
  • 0

#10 cieniuszek

cieniuszek
  • Forumowicz
  • 211 postów
  • Skąd:RJA
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 22:29, 04.11.2013

ja tez tak miałem ale ja rozbijalem szybę ja osobiście poszukal bym na yt jak otworzy auto bez kluczyka i w ten sposób próbować bez żadnych drutów itp
  • 0

#11 Robjunior

Robjunior
  • Forumowicz
  • 139 postów
  • Skąd:Ropczyce
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Cl7
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:41, 04.11.2013

dziękuje za pomoc liczę jeszcze na jakieś posty gdyż jestem za granicą i zdany tylko na siebie ...i waszą pomoc...


Przecież za granicą tez masz fachowców, chyba że jesteś na jakimś bezludziu :-/

Kiedyś będąc na wakacjach po wyciągnięciu walizek kluczyk został w bagażniku...przypomniałem sobie o nim jak już klapa została zamknięta :mrgreen: drzwi oczywiście też były zamknięte....zadzwoniłem do pierwszego lepszego serwisu, który poleciła właścicielka pensjonatu, w którym nocowałem, chłopaki z serwisu przyjechali w ciągu 15 minut, otworzyli drzwi w 5 minut, zainkasowali 50 zł. Żadnych brzydkich śladów nie zostawili, mieli pełen wypas sprzęt "złodziejski" :-D
  • 0

#12 tafun

tafun
  • Forumowicz
  • 340 postów
  • Skąd:KRK
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Type-R
  • KM:212
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:28, 05.11.2013

W drzwi od kierowcy wsadzasz klin od góry. Tylko jakiś mały i najlepiej zabezpiecz go jakimś materiałem żeby nie porysowac lakieru. Potem wkładasz jakis długi solidny drut zagięty na końcu i próbujesz otworzyc od środka bagażnik. Trochę to trwa, tak więc cierpliwości i spokoju życzę:D Też tak kiedyś miałem i tak sobie poradziłem. Tylko ja nie zabezpieczyłem klinu i osunął mi się...teraz mam brzydkie rysy na lakierze:(:(:(


Ja tak samo robilem ze 3 razy tylko lapalem i ciagnalem za ten skobelek do blokowania drzwi.
  • 0

----------

MA8>CH6>ED9>CH1>EU5>CG2>EJ9>ZF1


#13 Nipto

Nipto
  • Forumowicz
  • 145 postów
  • Skąd:Poznań-Kiekrz
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:124
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:03, 05.11.2013

Nipto napisał/a:
Jak stwierdzisz, że jednak wybijasz szybę to wal w tę która jest w drzwiach

Przyznam szczerze - rozbawił mnie komentarz Kolegi ;-) :mrgreen: :hahaha:


Nie miałem zamiaru robić sobie żartów z zaistniałej sytuacji, tylko przestrzec przed drogą w skutkach pomyłką ;-) Też miałem kiedyś podobną sytuację i doszedłem do wniosku, że najtańsza będzie ta najmniejsza, niestety było inaczej :k
  • 0

#14 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 10:47, 05.11.2013

Nipto, dobrze potrafisz
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#15 Mati1144

Mati1144
  • Forumowicz
  • 18 postów
  • Skąd:Tarnów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:20, 05.11.2013

W drzwi od kierowcy wsadzasz klin od góry. Tylko jakiś mały i najlepiej zabezpiecz go jakimś materiałem żeby nie porysowac lakieru. Potem wkładasz jakis długi solidny drut zagięty na końcu i próbujesz otworzyc od środka bagażnik. Trochę to trwa, tak więc cierpliwości i spokoju życzę:D Też tak kiedyś miałem i tak sobie poradziłem. Tylko ja nie zabezpieczyłem klinu i osunął mi się...teraz mam brzydkie rysy na lakierze:(:(:(




Dziękuje wszystkim za Pomoc w otworzeniu samochodu. Jednak podpowiedź Kolegi MarcinF18B2 była najpomocniejsza ...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq