Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Dziwny dźwięk


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:27, 18.07.2009

Witam wszystkich i sorka jesli sie powtarzam. Mam problem tego typu. Posiadam honde Accord type s z 2003 i podczas gwałtownego wciśnięcia pedału gazu słysze dziwny dźwiek. Trudno go opisac ale to cos w rodzaju świszczenia coś na zasadzie (sorki jesli sie kompromituje źźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźź nie z z kropka tylko zi) jesli natomiast docisne pedal gazu lzej nie mam takiego dzwieku. Czy to normalne. I kolejne pytanie zna ktos strony na ktorych jest opisane jak domowymi sposobam odswiezyć lekko zniszczone felgi. Szukałem na google ale tego co mnie interesuje nie znalazlem. Dzięki z gory za pomoc. :B

#2 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 21:27, 21.07.2009

der_Tiger, nagraj dźwięk aparatem lub telefonem, wrzuć linka na forum i dopowiemy co to może być.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:08, 21.07.2009

wciśnięcia pedału gazu słysze dziwny dźwiek. Trudno go opisac ale to cos w rodzaju świszczenia coś na zasadzie

dolot..wyjmij filtr powietrza przejedz sie bez niego i zobaczy czy jest roznica. TO nie jest usterka samochodu.

jak domowymi sposobam odswiezyć lekko zniszczone felgi.

10zl preparat do czyszczenia felg, domowa chemia mozna zepsuc powloke lakierwnicza felgi ;/

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:31, 23.07.2009

Dzieki wielkie za pomoc.

[ Dodano: 2009-08-12, 10:43 ]
Dobra nagralem ten dziwek mozna go znalezdz pod dzwiek . Jak dla mnie to dziny i nie wiem co sie dzieje jak by ktos mogl to sprawdzic czy to normalne. Powiem tylko ze sie tak dzieje jak bardzo gwaltownie wcisne pedal gazu. Jak w miare rozsadnie to nie.




IPB Skin By Virteq