Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

short shifter do acco VII 6-manual

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#31 bartekep

bartekep
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:Płońsk/Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:sky
  • KM:seria
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 16:33, 28.08.2013

dla mnie to nadal trochę drogo :-/
  • 0

#32 Brodziu

Brodziu
  • Forumowicz
  • 1477 postów
  • Skąd:Gliwice/Manchester
  • Silnik:2.2
  • Wersja:EX
  • KM:204
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:47, 28.08.2013

szukalem na wlasna reke to tylko w US znalazlem za $40 plus $50 przesylka do UK, wiec tutaj wychodzi najtaniej, ale fakt 160PLN za kawalek metalu to troche drogo :-/
  • 0

Moj Tourer

Tuned by Cinsoft


#33 womer

womer
  • Forumowicz
  • 154 postów
  • Skąd:Honda Trójmiasto
  • Silnik:3.5
  • Wersja:Legend
  • KM:295
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:KB1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:22, 28.08.2013

tylko Wy chyba nie czytacie uważnie, ja mogę załatwić za 100zł i będzie to jakość pierwsza klasa. Chłop ma talent i chęci. Opanowane programy 3D. Zrobi to po kosztach bo go ładnie poprosiłem. Potrzebuję "tylko" wzoru na niedługi czas albo dokładnych rysunków wykonawczych
  • 0

#34 bartekep

bartekep
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:Płońsk/Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:sky
  • KM:seria
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 20:01, 28.08.2013

no tak tylko wlasnie jest to ale....chyba że BartekL się poświęci i powiedzmy na 2 tyg Ci prześlę swoją sztukę oczywiście nie za darmo :-)

jak dla mnie 100zł jest akceptowalne :-) tylko skąd wziąć sztukę do wykonania pomiarów a najlepiej jakby ją sobie wymierzyła osoba która to będzie wykonywać bo nie widzę tego żeby po podanych wymiarach przez kogoś to podeszło bez problemów także teraz decyzja do BartekL należy :-)

inne wyjście to zamówić od jarusneta 319zł z przesyłką + wykonanie 5 sztuk = 819zł

i mamy przy 6 osobach zainteresowanych kwotę 136,50/sztukę co daje jakieś 25zł oszczędności przy ofercie osoby od BartekL nie wiem co proponujecie?
  • 0

#35 BartekL

BartekL
  • Forumowicz
  • 533 postów
  • Skąd:znienacka
  • Silnik:N55
  • Wersja:M
  • KM:All
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:F10
Reputacja: 31
Super

Napisano 09:10, 29.08.2013

szukalem na wlasna reke to tylko w US znalazlem za $40 plus $50 przesylka do UK, wiec tutaj wychodzi najtaniej, ale fakt 160PLN za kawalek metalu to troche drogo :-/


ja za ten kawałek metalu zapłaciłem 300 zł.. i sądzę że to było drogo.. tu macie prawie polowe. nie zrobił jeszcze do końca tego bo gość ma zamówienia inne, a do tego siada jak ma wolny czas. i nie popędzam go bo zależało mi na jakości wykonania tego - by to było jak najbardziej podobne do oryginału.
Najlepiej było by, żeby to było warte te 10 zł bo na złomie nawet tyle za to bym nie dostał. ale niestety to kosztuje tyle, a nie mniej - do tego zauważcie ze dodatkowo mnie też kosztuje to ze jeżdżę, dzwonie za tym tematem, a ja nie żyje z dorabiania takich rzeczy.. a mam inna pracę, dzieciaka swoje życie też nie tylko auto i forum.. itp.

Napisałem Wam, że powiedział mi około 160-180 zł za sztukę - będe negocjował dalej jak mi zrobi jedną sztukę i zobaczę co mu wyszło. nie ja to strugam więc cisnąć gościa o takie coś nie mogę. a też już chciałbym sobie to założyć i pojeździć póki jeszcze pogoda jest fajna..a sporo na to czekałem. Jeśli Wam cena nie pasuje - trudno zamawiajcie u Jarusneta. doliczcie sobie koszty wysyłki i czas oczekiwania na paczkę z USA. z tego co widziałem u niego wychodzi około 320 zł za sztukę.
Fajnie z e w USA kosztuje to 40 $+ wysyłka. ale jesteśmy w Polsce gdzie rynek nie jest tak nasycony gadżetami do naszych aut. Przez co modyfikacje nie są tanie.

Zaproponowałem Wam taką cenę przy liczbie sztuk minimum 5. zbierzcie więcej ludzi to mi też łatwiej będzie negocjować.

Więc proszę o konkretną decyzję i męskie podejście do tematu i uszanowanie mojego jak i tokarza cennego czasu.

Pozdrawiam
BartekL
  • 0

#36 bartekep

bartekep
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:Płońsk/Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:sky
  • KM:seria
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 12:22, 29.08.2013

BartekL, cenimy Twój czas i tokarza...i wiadomo że dla laika taki kawałek metalu za 300zł jest czymś niesamowitym :-)

nie mniej jednak lista jest i myślę że jak już będzie jasno określona cena to każdy potwierdzi swoją gotowość kupna...swoją drogą czekamy na efekt wykonania pierwszej sztuki... a dla Ciebie BartekL już teraz klikam pomógł za chęci ogarnięcia tematu (w innym temacie ale będzie :-) ) bo ja szczerze bym nie wytrzymał i montował czym prędzej to cudo :mrgreen: :-)

aha i lista aktualna:

1.brodziu
2.bartekep
3.womer
4.wydobywczy
5.Lukancio
6.Arek
  • 0

#37 BartekL

BartekL
  • Forumowicz
  • 533 postów
  • Skąd:znienacka
  • Silnik:N55
  • Wersja:M
  • KM:All
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:F10
Reputacja: 31
Super

Napisano 12:41, 29.08.2013

Chciałem to zamontować.. ale wpadłem na pomysł zrobienia repliki tego.. bo wiem, że trudno u nas cokolwiek dostać.. co nie tylko mnie mega denerwuje.. a jak już coś jest to kosztuje tyle.. żę ręce opadają..

Przytoczę Wam mój poprzedni drogi zakup:
za głupią rozpórkę zapłaciłem ponad 800 zł + wysyłka z USA.. fajnie, ze jest DC sport. ale kurde po 2 latach zrobiliście zamówienie grupowe u gościa, który ogarnął to za takie 'małe pieniądze' że gdybym wiedział to bym poczekał.2 lata.. ale chciałem mieć i kupiłem..trudno wydałem tyle..
mam wzór tego i załuje ze nie skorzystałem z okazji podzielenia się.

Cenowo nie powinno przekroczyć tego dolnego pułapu na co szczerze liczę. 160 -180 dał mi gdy powiedziałem, ze wezmę około 5 sztuk.
Póki co mam orientacyjną listę. Nie wiem ile osob z tego sie wypisze, a ile do końca zostanie przy swoim wyborze. Na pewno warto poczekać.. na dniach myślę, że to już skończy zobaczę jak to wygląda - zrobię foto wrzucę na forum każdy zobaczy.. i podejmie decyzję.

Moja propozycja jest następująca (jeśli wyjdzie mu to)
Będe miał foto - Od Was szybka męska decyzja - tak biorę albo nie biorę - zbierze się więcej osób niż 5 chętnych osób -jadę do niego negocjuje na nowo cenę.. i nie dam sobie wrzucić wyższej ceny niż dał obecnie.
Następnie.
Lista + wpłata na konto - każdy z nickiem w temacie: BartekL Short shift VII i ew PW do wysyłki czy tam kto chce odbiór osobisty.
Realizujemy zamówienie w momencie zebrania kasy od wszystkich - bo nie chciałbym, aby coś co tyle kosztuje zostało mi w ilości kilku sztuk. 1 sztuka przeżyje.. ale sami wiecie o co chodzi.

Jakieś inne propozycje?



dodaje listę aby nie zgineła:

lista aktualna:

1.brodziu
2.bartekep
3.womer
4.wydobywczy
5.Lukancio
6.Arek
__________
  • 0

#38 bartekep

bartekep
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:Płońsk/Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:sky
  • KM:seria
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 12:48, 29.08.2013

ok w takim razie czekamy na wynik pracy a ludzi zachęcamy do zapisywania się i może prośba do moderatorów o przeniesienie tematu do zakupu grupowego.

lista aktualna:

1.brodziu
2.bartekep
3.womer
4.wydobywczy
5.Lukancio
6.Arek
  • 0

#39 BartekL

BartekL
  • Forumowicz
  • 533 postów
  • Skąd:znienacka
  • Silnik:N55
  • Wersja:M
  • KM:All
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:F10
Reputacja: 31
Super

Napisano 08:17, 17.09.2013

Panowie.. Panie.. oto co odebrałem.. są to wersje ostateczne najprawdopodobniej wymiary powinny być ok. W weekend jak będę miał trochę czasu, spróbuje to zmontować..zobaczę, czy wszystko 'bangla' jak jest git zamawiamy ??
Foto: :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#40 bartekep

bartekep
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:Płońsk/Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:sky
  • KM:seria
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 12:43, 17.09.2013

trzeba sprawdzić czy pasuję i jestem za :-)
  • 0

#41 womer

womer
  • Forumowicz
  • 154 postów
  • Skąd:Honda Trójmiasto
  • Silnik:3.5
  • Wersja:Legend
  • KM:295
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:KB1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:42, 17.09.2013

za
  • 0

#42 c00li

c00li
  • Forumowicz
  • 51 postów
  • Skąd:Sopot
  • Silnik:2.0
  • Wersja:był Aerodeck
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1994
  • Nadwozie:był CE2, są ED6, ED7, ED9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:10, 17.09.2013

Panowie, kolega na forum Honda 3miasto wystawił do Civów po 40zł: http://www.honda.gda...ic,47180.0.html
Wyglądają na krótsze niż te Accordowe, ale podejrzewam, że jak podacie mu inne wymiary, to zrobi jakie potrzeba.
  • 0

#43 Ciapek

Ciapek
  • Forumowicz
  • 35 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:15, 17.09.2013

1.brodziu
2.bartekep
3.womer
4.wydobywczy
5.Lukancio
6.Arek
7.Ciapek

Oczywiście bardzo chętnie.
  • 0

#44 womer

womer
  • Forumowicz
  • 154 postów
  • Skąd:Honda Trójmiasto
  • Silnik:3.5
  • Wersja:Legend
  • KM:295
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:KB1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:07, 17.09.2013

Panowie, kolega na forum Honda 3miasto wystawił do Civów po 40zł: http://www.honda.gda...ic,47180.0.html
Wyglądają na krótsze niż te Accordowe, ale podejrzewam, że jak podacie mu inne wymiary, to zrobi jakie potrzeba.


c00li już proponowałem po wcześniejszym kontakcie z butlerem, butler bez wzoru oryginału nie ogarnie...
  • 0

#45 c00li

c00li
  • Forumowicz
  • 51 postów
  • Skąd:Sopot
  • Silnik:2.0
  • Wersja:był Aerodeck
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1994
  • Nadwozie:był CE2, są ED6, ED7, ED9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:09, 18.09.2013

c00li już proponowałem po wcześniejszym kontakcie z butlerem, butler bez wzoru oryginału nie ogarnie...

Te butlera z wyglądu są takie same tylko krótsze, czyli skok drążka by się mniej skrócił (mniejsze wydłużenie ramienia dźwigni). Może warto na próbę zamontować jego wersję i zobaczyć czy pasuje? Jeżeli się okaże, że poza długością wymiary są ok, to chyba nie ma problemu, żeby jeden parametr zmienić o 10 czy 15mm.
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq