Skocz do zawartości


RODO w HAKP

dywaniki - mocowanie


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
58 odpowiedzi w tym temacie

#31 prelud

prelud
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:26, 25.02.2012

movies25, tu masz dywaniki w wersji elegance.jest roznica miedzy standardowymi
Dołączona grafika
Dołączona grafika
zaloze je do auta dopiero na wiosne i chyba specjalne kapcie bede musial kupic hehe
Honda The Power of Dreams

#32 Dexter73

Dexter73
  • Forumowicz
  • 304 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:32, 25.02.2012

ladne, ladne, kurcze tylko ta cena :-/ . Jak ktos ma zdjecia standardow to niech wrzuci pls. Ja sie zastanawialem zeby nie kupic na allegro dedykowanych do hondy i zamiast zaczepow OEM, podkleic rzepy i do wykladziny podlogowej je przyczepic ale niewiem czy to dobry pomysl. :hmm: .......... a propo kapci cos znalazlem dla ciebie http://allegro.pl/ka...2083765581.html

#33 prelud

prelud
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:41, 25.02.2012

hehe dobre kapcie,jutro wrzuce zdjecie standardowych dywanikow,ktore zastapia elegance
Honda The Power of Dreams

#34 Tiger1980

Tiger1980
  • Forumowicz
  • 162 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:45, 25.02.2012

elegance to welur strzyżony. Dużo gęściejszy, przyjemniejszy w dotyku i łatwiejszy w utrzymaniu. Dodatkowo kurewsko drogi. Standard to welur pętelkowy. Ten typ weluru występuje w różnych gramaturach. Od najtańszych modeli dywaników do całkiem dobrych i drogich

#35 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:53, 25.02.2012

Wczoraj przeglądałem allegro i nic ciekawego nie wypatrzyłem- wszystko praktycznie to samo :-P
Dwa razy kupiłem "welur salonowy" na allegro i te standard z ASO były lepszej jakości. Po dwóch latach zachowany kształt, nic się nie podwija. Te co dziś nabyłem mimo, że nie miały tych kołków to na pierwszy rzut oka wyglądają lepiej od standardów no i bardzo dobrze wykończone.
Za allegrowe też musisz wyłożyć ok 100.

#36 Tiger1980

Tiger1980
  • Forumowicz
  • 162 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:24, 26.02.2012

tak jak obiecałem, dzisiaj zrobiłem zdjęcia tych mocowań. jak to wygląda, itd....
ja swoje dywaniki kupiłem w ASO. Mocowania już miałem. Jak już pisałem, systemy mocowań sa uniwersalne i spokojnie mozna dokupić sobie np system mocowań opla. Wyglada identycznie...



Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

kołki po montażu są na tyle daleko, że chowają się pod fotelem, chyba że ktoś ma na stałe fotel odsuniety na maxa.

#37 movies25

movies25
  • Forumowicz
  • 191 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:52, 27.02.2012

Dzięki prelud , Tiger1980 za info ;-) :B
:))"Samochód, którym jazda nie sprawia przyjemności, nie zasługuje na miano samochodu."
Soichiro Honda

#38 hangie

hangie
  • Forumowicz
  • 422 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 16:16, 27.02.2012

U mnie (comfort) mocowań nie było w standardzie.
Kupiłem w ASO dywaniki w wersji elegance (około 250zł) - w zestawie mają zestaw do mocowania.

Wygląda to jednak inaczej niż na fotach. Patrząc na ostatnie zdjęcie widać takie "nacięcia" w wykładzinie - bliżej fotela.
Trzeba tam naciąć i wmontować haczyki do których potem przyczepiany jest dywanik.

Sam montaż miałem gratis w ASO także szczegółów nie znam znam. Z praktycznego punktu widzenia się sprawdza.
Co do samej jakośći tych dywaników polecam. U mnie przejeździły całe lato i zime. Ciągle jak nowe po umyciu :)

#39 wowo

wowo
  • Forumowicz
  • 21 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:35, 27.02.2012

U mnie (comfort) mocowań nie było w standardzie.
Kupiłem w ASO dywaniki w wersji elegance (około 250zł) - w zestawie mają zestaw do mocowania.

Wygląda to jednak inaczej niż na fotach. Patrząc na ostatnie zdjęcie widać takie "nacięcia" w wykładzinie - bliżej fotela.
Trzeba tam naciąć i wmontować haczyki do których potem przyczepiany jest dywanik.

Sam montaż miałem gratis w ASO także szczegółów nie znam znam. Z praktycznego punktu widzenia się sprawdza.
Co do samej jakośći tych dywaników polecam. U mnie przejeździły całe lato i zime. Ciągle jak nowe po umyciu :)


To bardzo proszę wklej fotkę tych oryginalnych mocowń

#40 Dexter73

Dexter73
  • Forumowicz
  • 304 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:57, 27.02.2012

Ja z kolei mam te otwory jeszcze dalej, jak odsunie sie fotel ma maxa to tez ich nie widac i tylko reka mozna je wymacac,sa jakies 10 cm dalej niz te na zdjeciu na gorze, troche dziwne bo dalej pod fotelem jest juz taki uskok do gory i wlasnie tam znajduja sie takie dwa otwory, wiec nie wiem jak dywanik bedzie sie ukladal na takim uskoku, ktos tez tak ma?

ps .

prelud wrzucisz zdjecia tych standadowych dywanikow, chetnie bym je porownal z tymi elegance. :-P

#41 Kondzio

Kondzio
  • Forumowicz
  • 514 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:28, 27.02.2012

jutro wkleje fotke oryginalnych mocowan jesli chcecie :)

#42 Dexter73

Dexter73
  • Forumowicz
  • 304 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:44, 27.02.2012

Kondzio pewnie ze chcemy :mrgreen: .z gory dzieki :B

#43 hangie

hangie
  • Forumowicz
  • 422 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 20:44, 27.02.2012

Niestety nie mam dobrego aparatu pod reką.
Jutro coś komórką zrobię jak wyjdzie to wrzuce.

#44 Tiger1980

Tiger1980
  • Forumowicz
  • 162 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:09, 27.02.2012

te co ja zrobiłem na zdjęciach to też mozna powiedzieć, że sa "oryginalne", czy jakby to inaczej ująć firmowe :lol:
kupione w ASO Honda z katalogu, z tym że one nie kosztowały 250zł! :shock:

widzisałem jak szykowali accorda VIII... Pan Mechanik też wkręcał kolesiowi te kołki w wykładzine. Fabrycznie wyjeżdżają bez niczego. Na salonie stała też nówka executive. Zero dywaników, zero uchwytów, zero kołków.....
wychodzi na to, że jest kilka wersji systemu mocowań. Ja na swój nie narzekam. Kołki są schowane pod fotelem. Nic nie widać

#45 hangie

hangie
  • Forumowicz
  • 422 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 10:13, 28.02.2012

Komórka podczas deszczu ale coś tam widac:

Dołączona grafika




IPB Skin By Virteq