Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Nakrętki "antyzłodziejskie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 seiko

seiko
  • Forumowicz
  • 470 postów
  • Skąd:południe
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 16:53, 02.05.2013

te na zdjęciu wyglądają na stożki. nie powinieneś mieć kulistych? czy te felgi tomasony są pod stożki?
  • 0

#17 Spikeeltorro

Spikeeltorro
  • Forumowicz
  • 319 postów
  • Skąd:Sokolniki Małe
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:157
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 17:04, 02.05.2013

mutaba, "nie piję bo zbieram na mody" hahha dobre :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
seiko,tak,są stożki. ale pasują. dopytywałem faceta od tych mcgardów i takie mówił,że będą pasowały. również do felg w zestawie montażowym dostałem takie stożkowe nakrętki także chyba tak właśnie ma być.
taakeszii, nieważne jakie nakrętki zakupisz to i tak "fachowiec" cię obrobi. najważniejsze,żeby pierwszy lepszy żul nie dał rady odręcić feli bez problemu. poza tym odkręceni jakiejkowliek nakrętki zabezpieczającej zajmuje wiecej czasu a w te kilka sekund akurat ktoś lub ty możecie nakryć złodziejaszka na gorącym ;-) tak czy owak gdyby to było takie proste to nikt by tego nie wklejał youtube (chociaż widać,że i tam facet się długo męczy) złodziej na pewno nie będzie się dzielił swoimi metodami,że wsyzstkimi dookoła ;-) no i takie nakrętki już dawno by umarły i nikt by ich nie kupował więc coś w tym musi być.
no i wreszcie skoro te nakrętki które pokazałeś z podwójnym zabezpieczeniem są lepsze to dlaczego 20zł tańsze od mcgarda?
coś w tym musi być....
  • 0

Cogito ergo sum.

Mój wóz:

http://www.accordklu...p=441904#441904

rumcajsmobile.jpg


#18 taakeszii

taakeszii
  • Forumowicz
  • 175 postów
  • Skąd:Wrocław-Strzelin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:01, 02.05.2013

Rzecz oczywista, ze zaden zlodziej nie bedzie chwalil sie swoimi metodami, nie mowie, ze McGard sa zle wiadomo renomowana firma istniejaca dlugo na ryku, a koszt akurat w tym wypadku 20 zl jest nie wielki czasami bywa tak, ze za sama firme placi sie drozej - dlaczego?, bo jest znana na rynku, polecana itp. Chodzi o to, tzn wydaje mi sie, ze jakis tam gosc, ktory akurat mialby chec zwedzic nam nasze felgi mialby ciut dluzsza droge sforsowania takiej obrotowej nakretki w koncu jakies podwojne zabezpieczenie. No tak czy nie. Nie wiemy przeciez ktorą latwiej sforsowac. No chyba, ze masz informacje z goracej reki :mrgreen: Bez roznicy jest dla mnie dac 20 zl wiecej i kupic Mc, ale tamte tansze moga byc tez przeciez dobre biorac pod uwaze podwojne zabezpieczenie i rowniez cene (jesli to wazne)
Byl gdzies watek ta forum o kolesiu co opisywal swoja kradziez i po zakupie obrotowych nakretek felgi przezyly dwie proby kradziezy. Cos w tym musi byc jak mowisz, nie uwazasz :?: :-P
Kazdy chwali bo ma Mc i jest ok :-) ja tez mam w mazda6 od kilku lat i felgi na miejcu, ale nie wiem czy byly proby kradziezy czy nie. Nie jestem w stanie powiedziec bo niby skad mam o tym wiedziec. Zlodziej nie zapuka mi do drzwi mówiąc, ejjj koles, ciezko bylo dlatego odpuscilem sobie ;-) Chcialbym oby kazda jedna sruba, nakretka spelniala swoje przeznaczenie, a slyszy sie jak jest :-? Oby nam wszystkim nic popdobnego zlego sie nie przytrafilo, a zakup jakich nakretek ;-) hmmm..., sam nie wiem pewnie bylo by prosciej wybrac gdyby byl jakis ranking kradziezy, ktore latwiej sworsowac, a ktore nie :mrgreen:
  • 0

#19 Spikeeltorro

Spikeeltorro
  • Forumowicz
  • 319 postów
  • Skąd:Sokolniki Małe
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:157
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 23:13, 02.05.2013

no tak. nie polemizujmy bo każdy ma pewnie po trochu racji :-D
  • 0

Cogito ergo sum.

Mój wóz:

http://www.accordklu...p=441904#441904

rumcajsmobile.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq