Skocz do zawartości


RODO w HAKP

pilot-jak zaprogramować


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:34, 10.09.2008

Tak jak w temacie, mam 2 piloty do otwierania/zamykania drzwi/bagaznika jeden dziala, zas drugi nie jest zaprogramowany, jak to zrobic?
Rzecz tyczy VI gena;)

#2 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:55, 10.09.2008

A możesz pokazać mi fotki tego pilota - tylko dokładne z dwóch stron ??
Pozdro. :B
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:20, 11.09.2008

Chwilowo nei moge zrobic zdjecia, ale wygloda on tak(bez tego czerwonego paska): http://moto.allegro....amek_alarm.html

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:38, 26.09.2008

może to coś pomoże http://www.handaacce...eylessentry.pdf

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:13, 14.12.2008

Pare dni temu poradziłem sobie z tym, podaje instrukcje innym osobą :mrgreen:

Poniższa instrukcja dotyczy jak zaprogramować pilot nadajnik w celu zdalnego otwierania.
Ta sama procedura powinna zadziałać na poniższych modelach:
-1998-2002 honda accord
-1999-2004 honda civic
-1997-2004 honda cr-v
-2003-2004 honda element
-1999-2004 honda odyssey.
Ta instrukcja może być ważna dla innych roczników i modeli te procedury kasują kody nadajnika i zastępują je nowymi, wiec musisz przeprogramować wszystkie posiadane piloty w tym samym czasie, nawet jeśli jeden pilot działa:
wejdź do auta i zamknij drzwi. Każdy z kroków musi być wykonany w ciągu 5sec od poprzedniego, jeśli się pomylisz lub zajmie ci to dłużej, zacznij całą procedure od początku.
Włóż kluczyk do stacyjki i weź pilota w lewą rękę - ;D - kiedy instrukcja powie ci wciśnij przycisk zamykania, powinieneś przycisnąć go na około 1sec i puścić.
Postępuj zgodnie z 3 krokami w kolejności, po czym powtórz wszystkie 3 kroki 2x, w sumie 3x każdy:
1.przekręć kluczyk na pozycje ON oznaczona II
2.przyciśnij przycisk zamykania.
3.przekręć kluczyk do pozycji akcesji oznaczoną jako I
potem, przekręć kluczyk na pozycje ON czwarty raz i znów wciśnij przycisk zamykania.Drzwi na tym etapie powinny przejść w stan cyklu zamykania otwierania , co oznacza ze system przeszedł w tryb programowania. Naciśnij zamykanie raz jeszcze by zaprogramować tego pilota, jeśli masz więcej pilotów do zaprogramowania nacisnij zamykanie na każdym po kolej w odstępie nie mniejszym jak 10sec zamki w drzwiach powinny reagować po naciśnięciu każdego z kolei możesz zaprogramować do 3 pilotów. Wyłącz zapłon wyjmij kluczyk i gotowe!!

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 06:11, 15.12.2008

a to nie jest tak samo jak w instrukcji którą podałem wyżej ??

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:49, 15.12.2008

Akurat to jest tłumaczenie tej instrukcji... http://www.hi-def.co...Programing.html

ale to chyba to samo... moze koniec procedury sie ciut inaczejkonczy i nie wiadomo jak zaprogramowac w tej twojej wiecej niz jednego pilota;)

#8 Prorok666-PL

Prorok666-PL
  • Nowy
  • 2 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:37, 17.11.2014

Witam.
Jestem Nowym posiadaczem Hondy accord 2002 1.8 sport.
Auto fajnie jeździ ale od tygodnia walczę z tym pilotem. 
W hondzie ( salonie ) powiedzieli mi że ponieważ pilot nie miał baterii przez nie wiem ile.
Rozprogramował się i jedyną opcja teraz to podpiąć pod komputer i zaprogramować go z autem na nowo.
Tylko czy ta opcja zostaje w moim wypadku czy macie jakieś inne pomysły ?
Po wsadzeniu baterii ( bateria działa sprawdzana na mierniku ) 
dioda nie reaguje. Wszystkie możliwe kombinacje programowania podane w tym wątku nie pomogły.
 Rozebrałem go i nie widzę śladów zalania czy spalenia czegoś.
Znalazłem pod schowkiem nad nogami pasażera dwie wtyczki niebieskie wiszą sobie. może to jest przyczyna nie działania tego pilota.
Do czego one są ? 
 

Załączone pliki



#9 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
Reputacja: 40
Super

Napisano 19:55, 17.11.2014

Instrukcja jest ok ja programować em za pierwszym razem pół dnia... teraz 30 sekund. Komputerem w tym modelu nie zako*cenzura*e szkodzi pilota. Kostki pod schowkiem są do diagnostyki i szukaj info w dziale diagnostyka..

#10 Prorok666-PL

Prorok666-PL
  • Nowy
  • 2 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:09, 25.11.2014

rozumem że mam kupić inny pilot z tym numerem na płytce z tyłu G8D-452-H-A ?



#11 Arn1

Arn1
  • Nowy
  • 7 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:09, 07.10.2015

Accord 2.3 2002r.
Jak dobrać pilot do centralki? Czy potrzebny jest jakiś numer?
Czy można kupić dowolnego pilota?
Czy trzeba kupić pilota że sterownikiem do centralki i przełożyć?
Proszę o odpowiedź.




IPB Skin By Virteq