Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Zasłonki na szyby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#46 Biedrona

Biedrona
  • Forumowicz
  • 311 postów
  • Skąd:Galicja
  • Silnik:2.0
  • Wersja:custom
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 12:31, 28.08.2013

przy sprzedaży auta zawsze można je zdemontować i sprzedać

folie tez mozna zerwac, lub tez sprzedac z autem, wiele osob chce miec ciemne szybki, jakie by nie bylo auto, to wcale ten bajer nie szpeci.


ja ma na myśli iż możesz zasłonki ściągnąć i sprzedać (zwrot kosztów, mało prawdopodobne aby nowy nabywca Twojego auta zrobił Ci dopłatę za zasłonki) a co do foli to nie wiem czy ktoś ją kupi po demontażu...
  • 0

#47 tosztotomasz

tosztotomasz
  • Forumowicz
  • 812 postów
  • Skąd:LPU
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Exe
  • KM:2xx
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:48, 28.08.2013

Panowie! za cenę 450zł macie przyciemnioną szklarnię 5 szyb (kombi) w sedanie 3 szyby zdecydowanie taniej więc po co to zakładać w aucie :shock: zasłonki które tak naprawdę co dają ... mniej kasy w kieszeni :lol:


Dają to, że mogę zostawić dzieci w aucie z otwartymi szybami, a słońce im nie świeci w twarz.
  • 0

1205_honda_023_zps89ffe2c0.jpg


#48 Lorf

Lorf
  • Forumowicz
  • 413 postów
  • Skąd:ja go znam
  • Silnik:2.2
  • Wersja:exec +-+-+
  • KM:chcialbym wiecej
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:BRA-tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:31, 28.08.2013

tak jak wyzej. dokladnie a po za tym jak jedziesz to mozesz sobie szybki z tylu opuscic wiaterek wieje a sloneczko zatrzymane mega :) mi udalo sie kupic na ebay'u w uk za jedyne 40 funtow, wraz z przesylka, jestem mega zadowolony i jesli mozna mowic o jakim kolwiek zuzyciu - nie ma , tylko wymienilem tasme dwustronna na zaczepach i tyle mega sprawa. choc nie ukrywam ze cena za nowe w salonie to troszeczke przesada.... ale dobrze ze mozna z drugiej reki, towar troche deficytowy ale mozna znalezc....
  • 0

wahaczoszuracz accord CW 3

 


#49 tomas_str

tomas_str
  • Forumowicz
  • 175 postów
  • Skąd:TSK
  • Silnik:2.0
  • Wersja:comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:46, 18.04.2016

Użytkuje może ktoś zasłonki od tego sprzedawcy ? Warto kupić coś takiego?  http://epc.net.pl/cortinillas/17-honda


  • 0

Lpg: Stag 300-4 ISA2; AC R01; Barracuda


#50 Egonix

Egonix
  • Forumowicz
  • 46 postów
  • Skąd:WLKP
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:01, 19.04.2019

Użytkuje może ktoś zasłonki od tego sprzedawcy ? Warto kupić coś takiego?  http://epc.net.pl/cortinillas/17-honda

 

Nadchodzi cieplejsza pora i wyjazdy z dziećmi, więc pozwolę sobie odkopać temat. Czy ktoś użytkuje te zasłonki? 

Rozmawiałem z Właścicielem firmy i nie mają zasłonek do tourera VIII gen. Mogą je zrobić ale potrzebują na ok 4-5 godzin auto jako wzór.

Czy ktoś z okolic Nysy jest w stanie poświęcić się dla ludzkości i podstawić swoją hankę do tej firmy?

W nagrodę Właściciel obiecał darmowy komplet dla odważnego. Sam bym się skusił ale mam trochę daleko...


  • 0

#51 Sparrow606

Sparrow606
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:2.0
  • Wersja:VIII
  • KM:155 KM
  • Paliwo:PB
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:20, 20.04.2019

Posiadałem te zasłonki i są naprawdę bardzo fajne. Słońce nie razi dzieci i w każdej chwili mogą otworzyć okno aby trochę im powiało.


  • 0

#52 Milosz900

Milosz900
  • Nowy
  • 17 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:1.9
  • Wersja:Type-S
  • KM:110
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:15, 29.04.2019

Jeśli jeździ się z dziećmi to faktycznie warto posiadać takie osłonki. Nie jest to wcale drogie, a przynajmniej słońce nie będzie razić.


  • 0

#53 Zawada696

Zawada696
  • Nowy
  • 16 postów
  • Skąd:Gdynia
  • Silnik:2.4
  • Wersja:S
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:26, 07.05.2019

Również posiadam zasłonki. Jest to dobra rzecz, w szczególności na upalne dni.


  • 0

#54 metallica81

metallica81
  • Forumowicz
  • 127 postów
  • Skąd:Jawor
  • Silnik:2.0
  • Wersja:COMFORT
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:tourer
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:43, 08.05.2019

Panowie! za cenę 450zł macie przyciemnioną szklarnię 5 szyb (kombi) w sedanie 3 szyby zdecydowanie taniej więc po co to zakładać w aucie :shock: zasłonki które tak naprawdę co dają ... mniej kasy w kieszeni :lol:

... i żeby nie było że się nie znam :-D mój ojciec ma takie cudo w "peżocie" dostał z salonu - w aucie jest ciemniej i chłodniej ... w cieniu :lol:

Kolego masz rację. Ja u siebie płaciłem 470 w kombi. Z zewnątrz praktycznie nie widać czy ktoś z tyłu siedzi. Od środka tak nie razi i nie męczy. Kimać nawet można i nikt nie zauważy. Lepsze rozwiązanie niż te zasłonki. W sedanie t pewnie 300, może 350 wyjdzie za przyciemnienie. Kalkulacja jest oczywista co się lepiej opłaca. 


  • 0

#55 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 20:09, 09.05.2019

Hej :)

Kolego masz rację. Ja u siebie płaciłem 470 w kombi. Z zewnątrz praktycznie nie widać czy ktoś z tyłu siedzi. Od środka tak nie razi i nie męczy. Kimać nawet można i nikt nie zauważy. Lepsze rozwiązanie niż te zasłonki. W sedanie t pewnie 300, może 350 wyjdzie za przyciemnienie. Kalkulacja jest oczywista co się lepiej opłaca. 

Generalnie się w Wami zgadzam, tyle, że nie zawsze najważniejszy jest aspekt finansowy.

Ja wolę zasłonki, bo w każdej chwili mogę je zdjąć i wówczas mam widno w aucie i lepszą widoczność choćby do tyłu, a to czasami bardzo mi się to przydaje...

Tak więc każdy musi sam rozważyć co wybiera - ważne, żeby to był świadomy wybór...

 

Pozdrawiam

Tomek


  • 0

#56 metallica81

metallica81
  • Forumowicz
  • 127 postów
  • Skąd:Jawor
  • Silnik:2.0
  • Wersja:COMFORT
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:tourer
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:34, 10.05.2019

Hej :)

Generalnie się w Wami zgadzam, tyle, że nie zawsze najważniejszy jest aspekt finansowy.

Ja wolę zasłonki, bo w każdej chwili mogę je zdjąć i wówczas mam widno w aucie i lepszą widoczność choćby do tyłu, a to czasami bardzo mi się to przydaje...

Tak więc każdy musi sam rozważyć co wybiera - ważne, żeby to był świadomy wybór...

 

Pozdrawiam

Tomek

Co racja to racja. Na początku chciałem najciemniej jednak dostałem od firmy zastępczy samochód, który był właśnie tak przyciemniony 5% przepuszczalności. Jak odbierałem zastępczy to było już ciemno na dworze i po przejechaniu kilku kilometrów stwierdziłem, że faktycznie w nocy jest problem. Zadzwoniłem i kazałem przyciemnić na folie o przepuszczalności 20%. Jest dużo lepiej porównując. W środku jest ciemniej i nie razi pasażerów a z zewnątrz i tak prawie nie widać. W nocy widoczność jest wystarczająca. Co do parkowania to nie ma problemu. 


  • 0

#57 Sopel433

Sopel433
  • Nowy
  • 16 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Sport
  • KM:142
  • Paliwo:PB
  • Rok:2013
  • Nadwozie:5d
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:39, 24.05.2019

Przyciemnianie szybek spoko sprawa, ale są większe koszty niż przy zakupie zwykłych osłonek na szyby.


  • 0

#58 metallica81

metallica81
  • Forumowicz
  • 127 postów
  • Skąd:Jawor
  • Silnik:2.0
  • Wersja:COMFORT
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:tourer
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 12:59, 24.05.2019

Przyciemnianie szybek spoko sprawa, ale są większe koszty niż przy zakupie zwykłych osłonek na szyby.

Co racja to racja. Pytanie tylko ile mają takie zasłonki kosztować. No i oczywiście ile tych zasłonek jest. Jeśli wartość owych zasłonek oscyluje w granicach 100-200 zł to myślę, że warto. Zależy co kto lubi. Tez zastanawiałem się nad zasłonkami ale do Tourera ciężko jest coś dobrać. Ostatecznie wybrałem przyciemnienie. Fakt kosztuje więcej jednak  dostałem to na czym mi zależało.  


  • 0

#59 Roman8

Roman8
  • Forumowicz
  • 64 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:brak
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CW1
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:16, 31.05.2019

I co - nadal nic nie ma na rynku do kupienia dla kombi?

W Nysie tez nie ma chętnych żeby auto zostawić na chwile i darmowy komplet odebrać?


  • 0

#60 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 6026 postów
  • Skąd:Gdynia\Westfalia
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 347
Wzorowa

Napisano 00:21, 30.06.2019

Zaslonek oem do kombi VII jest od groma...

Średnio co miesiąc /dwa coś znajduje w Niemczech.

Problemem są dopiero zaslonki oryginalne do sedana, szukałem dwa lata i w końcu znalazłem. Super sprawa, jedynie doczepil bym się do montażu i jakości spinek.
  • 0

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

IX FK2 Tourer R18Z4 

 

 

Ślepego "Białas" FK2 Tourer

http://www.accordklu...le-biała-perła/

 

 

 

Katalog doboru OEM części :

 

http://www.accordklu...i-innych-marek/

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq