Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Zasłonki na szyby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#31 bartek_bart

bartek_bart
  • Forumowicz
  • 401 postów
  • Skąd:Evesham UK/Grudziądz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:12, 13.05.2013

w lepszej cenie niż na alledrogo?


A po ile na tym alledrogo są w końcu?? i jaki to komplet?? na ebayu to sprzedają na 5 szyb do tourera
  • 0

2d1b2050706e5282m.jpg


#32 Gelski

Gelski
  • Forumowicz
  • 453 postów
  • Skąd:Świdnik
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 13:52, 14.05.2013

generalnie fajnie by było miec komplet, wszystkie szyby prócz czołowej oczywiscie ;-) mowa tu o sedanie, a jaka cena to nie wiem, lecz jesli porównywalna do kwoty przyciemnienia szyb to i tak sie opłaca. zasada taka by zpasowały idealnie na cała szybe.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła

#33 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Modulo
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:RN3
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:46, 14.05.2013

ostatnia cena jaką pamiętam do kombi to 476zł za komplet 6szt (tylna z klapy podzielona na 2)
  • 0

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#34 bartek_bart

bartek_bart
  • Forumowicz
  • 401 postów
  • Skąd:Evesham UK/Grudziądz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:38, 14.05.2013

ostatnia cena jaką pamiętam do kombi to 476zł za komplet 6szt (tylna z klapy podzielona na 2)


na ebayu są również składające się z 6szt. Tak jak piszesz 2 na tylną szybę. Ostatnia cena jaką widziałem to 72F + 10F przesyłka na terenie UK czyli całość coś około 400zł w zależności jaki kurs pound/pln
  • 0

2d1b2050706e5282m.jpg


#35 Gelski

Gelski
  • Forumowicz
  • 453 postów
  • Skąd:Świdnik
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 17:21, 15.05.2013

a znajdzie sie komplet do sedana na wszystkie szyby?
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła

#36 bartek_bart

bartek_bart
  • Forumowicz
  • 401 postów
  • Skąd:Evesham UK/Grudziądz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:17, 15.05.2013

a znajdzie sie komplet do sedana na wszystkie szyby?


tzn jak na wszystkie szyby?? Jeśli myślisz że dostaniesz komplet w którym będą siatki na boczne szyby przednie to zapomnij. Takich nie widziałem. Chyba raczej zabronione jest zakładanie takich siatek na przednie boczne szyby, zresztą widoczność przez nie jest podobno taka sobie więc jazda byłaby mocno utrudniona szczególnie po zmierzchu
  • 0

2d1b2050706e5282m.jpg


#37 cabes

cabes
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:49, 21.06.2013

Czołem,

prześledziłem temat zasłonek na forum i zdecydowałem się na opcję Van Style z UK, poniżej link do produktów a dalej krótka recenzja z doświadczenia, jako że jestem na świeżo po montażu.
http://www.vanstyle...._3079_3080.html

Zamówiłem przez internet, zapłaciłem kartą kredytową. Fajny kontakt z firmą, dostajesz potwierdzenie wraz z linkiem do FedEx gdzie można śledzić przesyłkę.

Dziś w południe przyszła paczuszka a w niej elegancka torba zasuwana na suwaczek, a w środku wszystko to, co obiecują w zestawie.
Dołączona grafika

Całość zamontowałem zgodnie z instrukcją, którą dołączają do przesyłki, ale na ich stronie jest wersja PDF. Na początek czyszczenie cleanerem. Potem wyznaczanie obszarów do przyklejenia holderów.
Dołączona grafika

Oklejanie taśmą obszarów to wbrew pozorom ważna kwestia. Taśmy chronią pozostałe powierzchnie przez kleistym primerem. Trzeba też zwrócić uwagę na prawidłowe przyklejanie holderów bo nie ma odwrotu - primer w połączeniu z klejem spod naklejki na holderze klei na mur - beton.

Dołączona grafika

Na koniec montaż.

Powiem szczerze, za cenę 471,67 zł (czyli koszt zestawu + 20% podatek + koszt przesyłki) to naprawdę fajne rozwiązanie. Dzisiaj, jak już skończyłem, zaszło słońce, więc testowałem jedynie wytrzymałość na otwarte szyby - to naprawdę solidna rzecz.

W zeszłym roku ktoś tym handlował na allegro, w tym roku już tego nie ma, zatem pozostaje zakup w UK. W każdym razie, polecam. Zobaczcie pozostałe foty. Pozdro.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0
cabes

#38 bartek_bart

bartek_bart
  • Forumowicz
  • 401 postów
  • Skąd:Evesham UK/Grudziądz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:05, 21.06.2013

Wyglada spoko. Czytalem na forum opinie ze slabo przez nie widac a jednak na Twoich fotkach widac, ze widocznosc jest dobra i nawet sporo swiatla przedostaje sie do srodka ( szczegolnie na zdjeciu tylnej szyby ).
  • 0

2d1b2050706e5282m.jpg


#39 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 19:55, 21.06.2013

Cześć :-)
cabes, wozisz kogoś na tylnej kanapie?
Jeśli tak to poczekaj na ich opinie - jak pisałem wcześniej, ogladanie przez nie świata jest baaardzo męczące i na dłuższą metę nie da rady...
Wyglądają bardzo fajnie i mnie też sie bardzo podobają, ale synowi i żonie na tylnej kanapie mniej... ;-)
Jeśli ktoś wozi kogoś z tyłu polecam przed zakupem zobaczyć to na żywo i wtedy podjąć decyzję...
bartek_bart, widać przez nie dobrze, ale z pewnej odległości - patrząc z kilkudziesięciu cm jest masakra, bo oko nie wie gdzie 'ustawić ostrość'...

Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania
Tomek

P.S. skąd masz tego primera? był w zestawie? ja kupowałem w tej samej firmie ze 2 lata temu do mojego autka i nie było niczego takiego, a na samych taśmach kiepsko się trzyma i trzeba było trochę pomajsterkować, żeby sie nie odklejało (potwierdzone w rozmowie z Tadziem na zlocie - miał to samo)... Byc może mieli sporo uwag od użytkowników i to poprawili...
Aha Tadzio ściągał je z niemieckiego ASO i są identyczne jak moje...
  • 0

#40 cabes

cabes
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:16, 22.06.2013

Widoczność, jak to z zasłonkami bywa - jest gorsza, nie ma co ukrywać. Właśnie przetestowałem wieczorową porą, wymaga to większej ostrożności i tyle.

Z tylu wożę córę. Jak będzie za ciemno, to zdemontuję przeciwległą. Do tej pory bawiłem się w standardy z przyssawką, więc wiecie jaka z tym zabawa. W tym roku postanowiłem postawić na solidniejszy system. Jeśli chodzi o to, to trzyma się solidnie. Primer był w zestawie, więc chyba rzeczywiście, w ciągu tych 2 lat dopracowali system.

Tylna zasłona mogłaby być w jednym kawałku, trochę przeszkadza "słupek" tworzący się ze złączonych dwóch części, ale liczę na to, że to kwestia przyzwyczajenia.

Na plus jest to, że jesienią zwyczajnie zdejmuję zasłonki. Same holdery nie są zbytnio inwazyjne, zobaczymy jak z używaniem, ale nie powinny przeszkadzać.

Kilka dni upałów i będę widział więcej ;)
Pozdr.
  • 0
cabes

#41 mutaba

mutaba
  • Forumowicz
  • 190 postów
  • Skąd:Tbg
  • Silnik:2.0
  • Wersja:mutaba
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM1 Trumna
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 09:49, 27.08.2013

Panowie! za cenę 450zł macie przyciemnioną szklarnię 5 szyb (kombi) w sedanie 3 szyby zdecydowanie taniej więc po co to zakładać w aucie :shock: zasłonki które tak naprawdę co dają ... mniej kasy w kieszeni :lol:

... i żeby nie było że się nie znam :-D mój ojciec ma takie cudo w "peżocie" dostał z salonu - w aucie jest ciemniej i chłodniej ... w cieniu :lol:
  • 0

#42 Biedrona

Biedrona
  • Forumowicz
  • 311 postów
  • Skąd:Galicja
  • Silnik:2.0
  • Wersja:custom
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 13:10, 27.08.2013

mutaba, przy sprzedaży auta zawsze można je zdemontować i sprzedać, to jedyne wytłumaczenie dlaczego wolałbym osłonki od folii :mrgreen:
  • 0

#43 Gelski

Gelski
  • Forumowicz
  • 453 postów
  • Skąd:Świdnik
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 18:40, 27.08.2013

przy sprzedaży auta zawsze można je zdemontować i sprzedać

folie tez mozna zerwac, lub tez sprzedac z autem, wiele osob chce miec ciemne szybki, jakie by nie bylo auto, to wcale ten bajer nie szpeci.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła

#44 Tadzio

Tadzio
  • Klubowicz
  • 3067 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 45
Super

Napisano 21:22, 27.08.2013

Panowie! za cenę 450zł macie przyciemnioną szklarnię 5 szyb (kombi) w sedanie 3 szyby zdecydowanie taniej więc po co to zakładać w aucie :shock: zasłonki które tak naprawdę co dają ... mniej kasy w kieszeni :lol:

... i żeby nie było że się nie znam :-D mój ojciec ma takie cudo w "peżocie" dostał z salonu - w aucie jest ciemniej i chłodniej ... w cieniu :lol:


Po pierwsze jest to akcesorium oemowe. Nie każdy się na to decyduje i nie każdy to ma. Więc jesteś wyjątkowy :mrgreen:
Zalety
Łatwość demontarzu. Chcesz ciemno to masz, chcesz jasno 2 minuty i też masz.
Chłodńo w aucie.
W połączeniu z owiewkami oem dla mojego psa rzecz idealna zostawiasz otwarte okno i jest super.
Nie rysują się tak jak folia po myciu okien
Wady
Niestety w zimie szyby pod nimi parują. Ja na zimę demontuję.
Pasażerowie biadolą że dziwnie widać. Ja im mówie że jak się nie podoba to na Taxi.
Opini psiaka na ten temat nie znam. Ale chyba nie narzeka :mrgreen:
Poza tym :ok
  • 0

#45 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 21:32, 27.08.2013

Cześć :-)
Potwierdzam wszystko co napisał Tadzio, też mam i też sobie chwalę, natomiast niewątpliwie patrzy się przez nie dziwnie...
Dla mnie największa ich zaleta (co w sumie zdecydowało o zakupie) to możliwość szybkiego montażu/demontażu (kumpel miał je też w sedanie i też sobie chwalił i u niego zobaczyłem je pierwszy raz... i spodobało mi się)...
Ja na zimę/późną jesień też ściągam z autka (z tylnych drzwi, bo z reguły o szybach bagażnika zapominam), bo i tak już wystarczająco ciemno i zimno jest wtedy...

Pozdrawiam
Tomek
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq