Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

sprzęgło zaczyna padać.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 jurek77_uk

jurek77_uk
  • Forumowicz
  • 30 postów
  • Skąd:londyn
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:37, 10.03.2013

Zdecydowałem się na rozpoczęcie nowego wątku ponieważ wszystko co sprawdziłem dotyczy konkretnych problemów tj. problemy z doborem częśći czy konkretne defekty. Mój problem jest inny. Sprzęgło mi pada i wiem że je muszę zrobić.Części też nie stanowią problemu. Wiem już za ile i skąd.
Teraz... Stan sprzęgła jest następujący. Wibracje przy uruchamianiu i gaszeniu silnika. Dodatkowo kiedy gasze silnik z nogą na sprzegle to z pod maski dochodzą słabo słyszalne dźwięki coś w rodzaju pisku ( tak jak suche łożysko kulkowe ).
Wiem że to lozysko oporowe. Moje pytanie jest takie. Ile to wytrzyma zanim padnie?
Dodam że nie jeżdżę sportowo i unikam jazdy na wysokim biegu przy niskich obrotach silnika. Co do weryfikacji część pod kątem ich dobrania do modelu auta zamierzam pojsc do Hondy i poprosić o numery katalogowe wszystkich części czyli dwumasy i sprzęgła kompletnego z lozyskiem oporowym. Cena. Z ciekawości zapytam czy to drogo za w/w zestaw. Sprzedawca chce 600 funtów czyli ok 3tyś zł. Dodam że twierdzą iż są to oryginalne część z hondy ale za pół ceny. Oczywiście to też jest do zweryfikowania ponieważ od dealera wiem np. że dwumasa jest produkowana w Japonii. Nie wiem czy się z tym zgodzicie natomiast ją powiem że widziałem cały ekran systemowy. Kończąc byłbym wdzięczny za wszelką pomoc. Liczę na Wasze rady,doświadczenia i opinie. Z gory dziękuje. Jeszcze jedno. Moje auto to 2.2 diesel accord 7 generacja 2008 rok. Wyprodukowany w lutym 2008.
  • 0
jurek

#2 Seba

Seba
  • Forumowicz
  • 155 postów
  • Skąd:RST/Co.Cork
  • Silnik:0
  • Wersja:xyz
  • KM:0
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Rodzinne
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:41, 10.03.2013

Cena. Z ciekawości zapytam czy to drogo za w/w zestaw. Sprzedawca chce 600 funtów czyli ok 3tyś zł. Dodam że twierdzą iż są to oryginalne część z hondy ale za pół ceny.


Porównaj sobie ceny na tej stronce.Też mają ORI Hondowskie Części:
http://www.lingshond...talogue_C01.php
  • 0

Zapraszam do komentowania:
http://www.accordklu... seby irlandia
"...nieujarzmioną mocą poznania władam..." K44


#3 jurek77_uk

jurek77_uk
  • Forumowicz
  • 30 postów
  • Skąd:londyn
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:17, 10.03.2013

Dzieki za stronke. Tym sposobem mam numery katalogowe czesci wiec nie musze isc do dealera. Wciaz pozostaje brak odpowiedzi na glowne pytanie czyli ile to wytrzyma?
  • 0
jurek

#4 quality06

quality06
  • Forumowicz
  • 683 postów
  • Skąd:Przemków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type-R
  • KM:212
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CH1
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 23:29, 10.03.2013

na to nie ma reguły ile wytrzyma, moze tydzien moze 100km, a moze nawet 2kk. lepiej robic.
  • 0

Było CG8 

Było CH1 Type R :oki :D 

Jest .... :slimak: CG8 + LPG :glupek:


#5 jurek77_uk

jurek77_uk
  • Forumowicz
  • 30 postów
  • Skąd:londyn
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:36, 10.03.2013

Co myslicie o tej ofercie?
http://www.ebay.co.u...=item415b5f1e21
  • 0
jurek

#6 quality06

quality06
  • Forumowicz
  • 683 postów
  • Skąd:Przemków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type-R
  • KM:212
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CH1
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 12:18, 11.03.2013

jak dla mnie to troche duzo, ale hmm auto z 2008 r i juz sprzeglo do wymiany... duzzy przebieg masz ? :shock:
  • 0

Było CG8 

Było CH1 Type R :oki :D 

Jest .... :slimak: CG8 + LPG :glupek:


#7 jurek77_uk

jurek77_uk
  • Forumowicz
  • 30 postów
  • Skąd:londyn
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:05, 11.03.2013

140 tys km / 86 tys mil
  • 0
jurek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq