Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

uszkodzenie półoski, i wachacza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemas68

Przemas68
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:UK
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:05, 23.01.2013

Witam wszystkich , prosze o opinie wczoraj wracalem smigalem dosc szybko autostrada 2 min od domu cos zatrzeszczalo rabnelo i przod auta walnal mi na dol z jednej strony pasazera(anglik) po sprawdzeniu okazalo sie ze odkrecila sie nakretka od dolu wachacza ?? nakretka sciela zawleczke i wypadla wachacz spadl ze sroby i wyrwal polos gorna czesc , rezultat wiadomo auto nie do ruszenia , prosze o sugestie i porady czy moglo dojsc do jakiejs powazniejszej katastrofy w skrzyni lub ukladzie napedowym , czy jak wymienie polos to bedzie oki , a najwazniejsze zauwazylem ze ta sroba podtrzymujaca dol wachacza jest wymienna ?? bo wydaje mi sie ze ten gwint jest lekko zjechany a sroba lekko wygieta , przepraszam za dosc nieskladny opis jutro postaram sie jakas fotke zrobic , dziekuje za jakiekolwiek porady czy sugestie , pozdrowienia jol :B a i jeszcze jedno pytanko czy musialbym wymienic cala polos . :eee
  • 0

#2 Sacrum

Sacrum
  • Forumowicz
  • 2933 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CW
Reputacja: 50
Wzorowa

Napisano 21:20, 23.01.2013

1. daj na mszę że jeszcze żyjesz :mrgreen:
2. sworzeń dolny Ci się rozpiął
3. sworzeń jest wymienny
4. ze skrzynią będzie OK - półośka wyleciał ze skrzyni
5. wymień też sworzeń z drugiej strony i sprawdź górne sworznie z obydwu stron
6. czy półoś się nie uszkodziła to już do sprawdzenia na żwyca
  • 0

#3 Przemas68

Przemas68
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:UK
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:31, 23.01.2013

na msze juz dalem jeszcze mi sie nogi lekko trzesa , dobrze ze bylo to tuz przed moim domem jechalem jakies 20 km/h uffffffff dzieki za sugestie pozdro
:k
  • 0

#4 komar!!

komar!!
  • Forumowicz
  • 16 postów
  • Skąd:Szczecin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:03, 12.02.2013

Tak jak napisał wyżej skrzynia powinna być ok. Sworzeń nowy nie jest drogi... Dobrze że nic Ci się nie stało :-P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq