Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Reczny i Vsa Nie dziala


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:18, 24.05.2009

Witam Właśnie jestem Po wymianie klocków W tylnej osi Wszystko było ok z wkręcaniem i wciskaniem równocześnie ale musiałem odkręcić przewody hamulcowe i po całej wymianie i odpowietrzeniu układu bardzo słabo działa ręczny hamulec i Ciągle się świeci kontrolka VSA i trójkąt z w wykrzyknikiem w środku I nie mam pojęcia o co chodzi?? Z góry wielkie dzięki

#2 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:32, 24.05.2009

VSA i wykrzyknik... to nie przypadkiem kontrola trakcji wyłączona?

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 04:16, 25.05.2009

Tak kontrola trakcji ale dlaczego ona nie dziala to jest pytanie??

#4 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 06:36, 25.05.2009

a probowales wciskac wylacznik VSA?

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:29, 25.05.2009

Prubowalem ja wlanczac i wylanczac i nic to nie zmienia ciogle sie swieci ten trojkat i VSA i lampka recznego . i w sumie nic nie dziala i ABS chyba tez sie popsul Niewiem co tam jest grane Reczny trzyma dopiero na ostatnim zabku ale hamulce dzialaja

#6 train

train
  • Forumowicz
  • 193 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:42, 25.05.2009

To na pewno nie sprawa przycisku, w wersjach przed liftingowych przycisk służy tylko do deaktywacji VSA - po wyłączeniu stacyjki i włączeniu ponownie VSA znowu się załączy.
Stawiam że coś "dotknąłeś" przy przewodach.

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:30, 25.05.2009

Jak wymienialem klocki to musialem odkrecic przewody hamulcowe bo nie bylo jak dojsc do tego I pozniej odpowietrzylismy je Moze cos dlatego sie popsulo moze jakies za male cisnienie tego plynu czy jak w tych przewodach

#8 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 10:36, 25.05.2009

To teraz proszę,abyś podjechał do pierwszego lepszego warsztatu samochodowego(nie ASO po co przepłacać) niech podepną do kompa i zlikwidują błąd.Odpiąłeś przewody i wywaliło błąd.Zrób to a problem zniknie :mrgreen:




IPB Skin By Virteq