Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Co sądzicie o tej instalacji ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

#16 chopin1984

chopin1984
  • Forumowicz
  • 48 postów
  • Skąd:Konin
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CH
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:19, 11.10.2012

:db :db :db :db :db :db :db :db :db :db :db :db

Piwa mu nalać bo prawdę powiedział

:B
  • 0

#17 Cieniu_23

Cieniu_23
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Jastrzębie
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:28, 11.10.2012

No dobra ale co teraz mam jakieś śmieszne wtryskiwacze i co mam mu powiedziec żeby zamienił mi na hany?? tymbardziej ze mu wspominałem o nich a on stwierdził ze te moje sa dobre w dodatu mam dziure wyrżnieta na silniku w tym plastku zamiast to ukryć pod nim
  • 0
CBR

#18 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:36, 11.10.2012

No dobra ale co teraz mam jakieś śmieszne wtryskiwacze i co mam mu powiedziec żeby zamienił mi na hany??

Masz jakieś inne wyjście-chyba nie,chcesz uleczyć auto-chyba tak.Nie wiem jak to zrobisz,ale gazownik ma Tobie zmienić tą listwę,a później z laptopem na kolanach regulować wszystkie parametry pod Twoje auto.

w dodatu mam dziure wyrżnieta na silniku w tym plastku zamiast to ukryć pod nim

Koszt takiej pokrywy używanej to od 80 zł wzwyż (nie wiem ile w ASO-pewnie kosmos) niech odkupuje,szkoda słów.
Ps.zrób zdjęcie spod maski8 jak możesz.

Panie Wolek daj zdjecie Twojego silnika tak poglądowo
  • 0

#19 chopin1984

chopin1984
  • Forumowicz
  • 48 postów
  • Skąd:Konin
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CH
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:49, 11.10.2012

O maj god :!:

No to zrobił Ci niezłą kaszankę. Wielu w VII gen ma to pięknie poupychane. Można to zrobić na dłuższych śrubach, które mocują ten plastik. Widać, że Panom zabrakło inwencji twórczej.

Ja dokładnie zrobiłem tak.
Pojechałem z dwoma kolegami z forum bo sam byłem ciemny jak byk.
Wyjaśniliśmy szefowi zakładu, że Acco nie jeździ, pali się check engine i falują obroty (pamiętam te wizyty i kasowanie błędów) :evil: Zażądałem wymiany na zestaw z forum. Pan marudził i przekonywał, ale stwierdził, że chyba faktycznie wali w ciula, i trafił na ludzi, którzy się na tym znają.
Dopłaciłem 300zł i mam zestaw jaki powinienem od początku zamontować.

AAA na koniec tuż przed zamknięciem maski i wyjazdem z zakładu kumpel zauważył, że zamiast Staga 300 + siedzi stara wersja Staga. Panowie udali, że się pomylili i wymienili to czym prędzej. :roll:

Od tej pory omijam ich szerokim łukiem i współczuję ludziom, którzy wstawiają tam fury bo pewnie psioczą na LPG.

:sl
  • 0

#20 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 07:18, 12.10.2012

www.accordklubpolska.pl/viewtopic.php?t=33379&start=60
jako że z telefonu to tylko link zapodam. i ja mam starszy typ hany na szynie metalowej.. do tego już mam kątawe zlaczki i rozdzielacz i będę za tydzien chowal wszystko pod dekiel. wsio się da tylko gazownik musi chcieć
  • 0

#21 Cieniu_23

Cieniu_23
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Jastrzębie
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:57, 12.10.2012

dzisiaj byłem u tego wspanialego gaziarza w celu regluaci całe instalacji po 1000 km i auto jest zrywniejsze i praktycznie chyba nie czuc czy jedzie na lpg czy pb. ALE szarpanie na zimnym silniku dalej jest!! i nie wiem co mam robić.


Aha ps. kuta*on za wtryski hany zarządał 250 zł dopłaty !! a roznica w cenie jak kupuje sie nowe jest 90 zl!! co robić?
  • 0
CBR

#22 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
  • Skąd:Lubelskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 06:33, 13.10.2012

Targuj i bierz hany. Powiedz, że nadal szarpie i wymiana konieczna.
  • 0

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#23 Cieniu_23

Cieniu_23
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Jastrzębie
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:07, 13.10.2012

jestem świeżo po rozmowie z szefem ;p i dał mi długi wykład :P powiedział mi sporo na temat wtrysków itp. Hany maja jedna wade sa bardziej awaryjne i maja tylko 2 lata gwarancji a moje 5 lat gwarancji.

Ale do rzeczy mam oddac auto 25 i on sam osobiście sie tym zajmie :] i spróbuje to zrobić żeby nie szarpało na zimnym podczas hamowania biegami :PP a jeżeli nie uda mu sie to wymieni mi bezpłatnie na hany. Moje pytanie brzmi czy uda mu sie to zrobić do perfekcji na tych wtryskach ?? :D
  • 0
CBR

#24 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2651 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 08:56, 13.10.2012

a do tego czasu (zanim on Ci to naprawi) wytelepie Ci jakąś poduszkę od zawieszenia lub gumę w jakimś wahaczu, lub coś podobnego, ten temat to jest normalnie miód na moje serce, skołatane tym że co miesiąc muszę wydawać więcej kasy na PB, pisz dalej pls. :mrgreen:
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#25 Cieniu_23

Cieniu_23
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Jastrzębie
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:28, 13.10.2012

Maxell masz 100% racje ale żeby uradować Cie bardziej :D dodam ze praktycznie cały czas wożę wór ziemniaków :PP w kole zapasowym co jest za osią czyli reasumując jest wiekszy nacisk na oś tylną i przecież zawieszenie sie bardziej zużywa :D bo dupa bardziej siedzi niż bak zatankowany PB na fula :D


Aha a tego szarpania mogę uniknąć :PP zmieniając płynnie biegi :PP /\ ale powyższy powód jest dużo gorszy :D
  • 0
CBR

#26 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2651 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 12:32, 13.10.2012

Ale do rzeczy mam oddac auto 25 i on sam osobiście sie tym zajmie :] i spróbuje to zrobić żeby nie szarpało na zimnym podczas hamowania biegami :PP a jeżeli nie uda mu sie to wymieni mi bezpłatnie na hany. Moje pytanie brzmi czy uda mu sie to zrobić do perfekcji na tych wtryskach ?? :D



pisali gdzieś na forum o tym że jak jest instalacja nie taka jak potrzeba, to można ją co prawda ustawić ją, ale za jakiś czas mapy lub coś tam się rozjadą i znowu będzie kicha, ale to może niech ktoś rozgarnięty się wypowie bo ja tak strzelam trochę bo widzę że nikt nie udziela się w temacie.
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#27 chopin1984

chopin1984
  • Forumowicz
  • 48 postów
  • Skąd:Konin
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CH
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:15, 13.10.2012

Może być problem z ustawieniem tego na sprzęcie jaki kolega posiada.

Myślę, że szefff przejedzie się autem i choć by był MacGyver-em to nie ustawi tego tak jak powinno być.
Problem pojawi się prędzej czy później, a zima tuż tuż - przerabiałem to na własnej skórze :evil:
Tak jak koledzy mówili - żeby Hanka zaczęła jechać musi mieć precyzyjne wtryski.
Jeśli facet jest uczciwy to przyzna się i zamontuje Hane. Jeśli nie to lepiej dopłać i miej święty spokój.

:B
  • 0

#28 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
  • Skąd:Lubelskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 09:37, 14.10.2012

Moje pytanie brzmi czy uda mu sie to zrobić do perfekcji na tych wtryskach ?? :D


To że mu się uda to jedno a druga sprawa to ile czasu będzie OK, do pierwszego mrozu ? za miesiąc ? Tak jak już wspomniał kolega chopin1984 zima to najlepszy tester.

PS. ja nie oceniam od razu, że szefowi to się nie uda tylko podpowiadam aby za wcześnie się nie cieszyć.
  • 0

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#29 Cieniu_23

Cieniu_23
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Jastrzębie
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:13, 14.10.2012

aha auto nie idzie jak powinno na 4 biegu ledwie co ciagnie do 180 a na benzynie 190 przekracza kreci sie do 6.800 obr a na gazie przekracza 6 i zamuła i trzeba zmienić bieg na 5 a bariera 200 na gazie jest nie lada wyczynem ;/ poprostu porażka dodam ze na benzynce 235 leci
  • 0
CBR

#30 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2651 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 17:33, 15.10.2012

to jest jakaś paranoja, wiec albo na forum ściemniają że na gazie i benzynie nie ma żadnej różnicy, albo rzeczywiście zamontowali Ci w Hani niezły shit. :-/
  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq