Skocz do zawartości


RODO w HAKP

problem z elektryka V gen


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:19, 13.05.2009

witam moja hania nie chce odpalic nie wiem co jej jest przy włączonych awaryjnych i stacyjcie w pozycji 0 cyka mi przekaźnik lucas a awaryjne nie działają po przekręceniu kluczyka temperatura wyskakuje na max przy próbie odpalenia chechł chechła tak jakby chciał odpalic i nic przy okazji nie działa połowa elektryki

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:54, 13.05.2009

Trudno cokolwiek powiedziec póki sam nie zobaczysz bezpiecznikow chociazby i nie naprowadzisz nas na rady jakies zeby naprawic go.

Sprawdz czy iskra jest. Sprawdz akumulator. Sprawdz czy nie zalales silnika. Sprawdz czy kable nie maja przebicia na elektryke jakas. Sprawdz bezpieczniki. itd itp. Jak sprawdzisz to przyjdz i powiedz konkretniejsze fakty:)

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:49, 14.05.2009

wiec tak bezpieczniki sa całe zarówno pod maska jak i pod kierownica silnik raczej zalany nie jest podejrzewam ze mam jakis problem z elektryka bo nie działa mi nic oprucz lampki akumulator jest dobry przebicia raczej nie ma jezdziłem nim normalnie postawiłem pod blokiem rano chce odpalic i nic zastanawia mnie bardzo ten przekkaźnik lukasa ale raczej to nie on :/

#4 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:21, 15.05.2009

Z Twojego opisu i moich doświadczen to może być właśnie przekażnik. A to że "cyka" to nie znaczy, że działa

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:04, 16.05.2009

po głebszym zapoznaniu sie ze sprawą doszedłem ze mam jakieś zwarcie na środkowej konsoli od awaryjnych po przez nawiew, radio, zapalniczke az do szyb co to moze być???

#6 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:16, 17.05.2009

jest jeszcze pod schowkiem pasażera mała puszka z bezpiecznikami, jak dla mnie również jakiś przekaźnik a to, że cyka to nieistotne. Wypnij bezpiecznik od awaryjnych lub przekaźnik i sprawdź czy działa wtedy cokolwiek.. opisz szczegóły o dokładnie działa a co nie, wtedy można spojrzeć w schematy i zobaczyć części wspólne tego, co nie działa i powiedzieć coś więcej

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:06, 21.05.2009

wiec tak ozakuje sie ze to nie tylko ten przekaźnik generalnie co bym nie włączył z elektyrką wspólnego to cyka inny jedyne co działa poprawnie to lampka w drzwiach od strony kierowcy, swiatło w środku choc lekko przygaszone i lusterko od strony kierowcy reszta idzien na przekaźniki i nie działa. Wie ktoś co to moze być ?? :?:

#8 luk2103

luk2103
  • Forumowicz
  • 239 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 22:01, 22.05.2009

Witam ... a nie świeci Ci przypadkiem lampka ze znaczkiem kluczyka na konsoli??
To może być wina immobilaizera.Jak wiemy sa różne rodzaje immobilaizerów ,twój może odcinać elektronikę {[inne mogą odcinać zasilanie pompy paliwa lub zapłonu]}. Jak masz 2 kluczyk to sprawdź czy odpali. A jak nie masz 2 kluczyka to odepnij kable z akumulatora i odczekaj 10-15 min ,żeby sie zresetował komputer, podłacz i spróbuj jeszcze raz ....
Ale to jest tylko maja sugestia


A jeśli chodzi o immobilaizer to jak mam takie pytanie zajrzyjcie tu--> http://www.accordklu...p?p=42719#42719

pozdrawiam :)

#9 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 22:37, 22.05.2009

Może inwazja myszy?

Do zobaczenia na trasie.


#10 luk2103

luk2103
  • Forumowicz
  • 239 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 07:51, 23.05.2009

Może inwazja myszy?



??

#11 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 09:45, 23.05.2009

Może u autora tematu w aucie zaszalały myszy (założone gniazdo) i jest problem z elektryką?

Do zobaczenia na trasie.


#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:54, 27.05.2009

nikt juz niema pomysłu :?:

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:53, 29.05.2009

Jest manual sa schematy elektryczne. Miernik w reke i mierzysz charakterystyczne punktu.. innego wyjscia nie widze

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:31, 07.06.2009

okazalo sie ze nie mialem podłaczonej masy z akumulatora do karoserii :) zastanawia mnie tylo jak to wszystko działało do tej pory




IPB Skin By Virteq