Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Gdzie jest antena ?


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 albundy

albundy
  • Forumowicz
  • 103 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:26, 10.05.2009

pytanie jak w temacie,gdzie jest antena do radia ?
Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna,
ale trochę wymagająca, nie robi fochów
o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata...

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:36, 10.05.2009

w tylniej szybie?

#3 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 13:06, 10.05.2009

Tak, antena jest na tylnej szybie, nad ogrzewaniem.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#4 albundy

albundy
  • Forumowicz
  • 103 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:08, 10.05.2009

a idzie jakos poprawic jakosc odbioru stacji radiowych?
czesto jest slaby odbiór,czyli trzeszczy lekko
Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna,
ale trochę wymagająca, nie robi fochów
o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata...

#5 knedi

knedi
  • Forumowicz
  • 12 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:46, 11.05.2009

może wystarczy zamontować wzmacniacz antenowy

#6 albundy

albundy
  • Forumowicz
  • 103 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:51, 11.05.2009

a jaki wzmacniacz? gdzie i jak zamontowac? wie ktos cos?
Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna,
ale trochę wymagająca, nie robi fochów
o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata...

#7 dziadek

dziadek
  • Forumowicz
  • 83 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:34, 07.07.2011

Odświeżę trochę temat anteny w VII. Wczoraj rozebrałem boczek tapicerki aby sprawdzić styki gdyż radio zaczęło słabo odbierać. Znajduje się tam wzmacniacz antenowy i trzy wyjścia do szyby. Ku mojemu zdziwieni okazało się że jedno z połączeń to u samej góry to jest to od anteny, jednakże to jego wypięciu radio nie przestało odbierać. Wiec wypiłem dwa kolejne te położone niżej, które wg mnie odpowiadały za ogrzewanie tylnej szyby i wtedy radio przestało grać. Moje pytanie czy któryś z forumowiczów, może potwierdzić te założenia czy porostu u mnie nie działa tak jak należy dlatego radio slabo odbiera.

#8 KamilM

KamilM
  • Forumowicz
  • 511 postów
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 19:19, 07.07.2011

wypiłem dwa kolejne te położone niżej, które wg mnie odpowiadały za ogrzewanie tylnej szyby i wtedy radio przestało grać. Moje pytanie czy któryś z forumowiczów, może potwierdzić te założenia czy porostu u mnie nie działa tak jak należy dlatego radio slabo odbiera.

Tak, antena jest na tylnej szybie, nad ogrzewaniem

;-)

#9 dziadek

dziadek
  • Forumowicz
  • 83 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:00, 08.07.2011

Tak, antena jest na tylnej szybie, nad ogrzewaniem


To czemu jak wypiąłem wtyczkę nie był żadnej reakcji ze strony radia, czyli nie przestało odbierać .

#10 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 14:07, 08.07.2011

bo był wystarczająco mocny sygnał?
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#11 dziadek

dziadek
  • Forumowicz
  • 83 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:52, 08.07.2011

Raczej nie był mocny o to chodzi. Jak jak wypiąłem kable niby od ogrzewania tylnej szyby to wogóle przestało grać.

#12 bartek_bart

bartek_bart
  • Forumowicz
  • 401 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:51, 11.07.2011

skorzystam z tematu żeby nie zakładać nowego. może mi ktoś powiedzieć gdzie jest wtyczka od anteny która wchodzi do radia?? chciałbym wypiąć ją od ori zestawu i podpiąć do drugiego radyjka ( clariona )

2d1b2050706e5282m.jpg


#13 Bobek

Bobek
  • Forumowicz
  • 48 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:16, 11.07.2011

skorzystam z tematu żeby nie zakładać nowego. może mi ktoś powiedzieć gdzie jest wtyczka od anteny która wchodzi do radia?? chciałbym wypiąć ją od ori zestawu i podpiąć do drugiego radyjka ( clariona )


To ja tez skorzystam z okazji! Oprocz tej anteny jak podpioles clariona? Znalazles jakas przejsciowke na iso czy wzioles prad z bateri! Jestem ciekawy bo w sobote mam zamiar podlaczyc swojego pionieera a przejsciowek na iso do CL7 nigdzie nie moge znalesc!

#14 bartek_bart

bartek_bart
  • Forumowicz
  • 401 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:19, 11.07.2011

skorzystam z tematu żeby nie zakładać nowego. może mi ktoś powiedzieć gdzie jest wtyczka od anteny która wchodzi do radia?? chciałbym wypiąć ją od ori zestawu i podpiąć do drugiego radyjka ( clariona )


To ja tez skorzystam z okazji! Oprocz tej anteny jak podpioles clariona? Znalazles jakas przejsciowke na iso czy wzioles prad z bateri! Jestem ciekawy bo w sobote mam zamiar podlaczyc swojego pionieera a przejsciowek na iso do CL7 nigdzie nie moge znalesc!


tu masz mój temat gdzie jest opisane jak to zrobić http://www.accordklu...der=asc&start=0

miłej lektury :)

#15 Ellipsis

Ellipsis
  • Forumowicz
  • 774 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:52, 11.07.2011

U mnie tez troche trzeszczy radio, pisalem juz o tym. Sprawdzalem styki i wszytko jest ok. Tam kolo szyby jest chyba jakis wzmacniacz do anteny i on moze paradoksalnie byc przyczyna trzaskow bo sygnal mam bardzo mocny, RMF potrafi zlapac z miasta oddalonego o 120 km. Wzmacniacz wzmacnia wszytko sygnal i szumy i moze dlatego trzaski sa slyszalne, watpie aby w centrum miasta wszytkie stacje mialy na tyle slaby sygnal aby radio zaczynalo szumiec

Jest : Honda CBR 600 RR i inne... 

Była : Honda Accord 2.2 I-CTDI FL





IPB Skin By Virteq