Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

trzeszcące elementy!


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
60 odpowiedzi w tym temacie

#16 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 11:11, 04.04.2010

Też mnie strasznie irytuje trzeszcząca tapicerka w aucie, ale całe szczęście na razie jest cisza :-) Aż boję się demontować radyjo żeby zamontować zmieniarkę.

#17 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:42, 05.04.2010

ja mam pytanie czy ktos probowal usunac trzeszczenia w VI generacji slyszalem o srodku to tlumienia trzaskow smaruje sie element plastikowy wsadza z powrotem preparat pecznieje i ponoc trzaski ustaja w duzym stopniu probowal ktos tego???

#18 tmc

tmc
  • Forumowicz
  • 633 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:07, 05.04.2010

jakie konkretnie elementy chciał bys nim posmarowac, w VI aż tak żle nie jest, u mnie trzeszczy tylko w okolicach schowka pasażera.
Moja Hańcza http://www.accordklu...p=106949#106949
=== ZAPRASZAM PO PORTFEL, TOREBECZKE ===
http://allegro.pl/Sh...Show?id=1600961

#19 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:02, 21.04.2010

Witam wszystkich, to moj pierwszy post:)

od razu sie przyznaje ze nie przejrzalem calego ale nie znalazlem nic w mojej tematyce. pytanie kieruje do osob z silnikiem 2.0 155km - otoz przy przekroczeniu 6300obr pojawia mi sie dziwny "swist" w okolicach schowka pasazera (przypomina troche dziwek szybko krecacej sie plyty cd w pudelku) nie wiem czy to normalne w tym modelu czy u mnie jest cos nie tak tez tak macie?

#20 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:06, 21.04.2010

ja mam chyba coś w podobie... ale generalnie nic złego to nie wróży Honda po prostu dziękuje że dokręcasz ją do końca :mrgreen:
F1

#21 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:18, 21.04.2010

wlasnie zastanawiam sie czy to normalne czy nie... samochod wzialem od ojca (a on jezdzil raczej spokojnie wiec na pewno go nie katowal) a jak jezdzilem nim wczesniej to nie zwracalem uwagi na jakies "trzeszczace" elementy wkoncu nie moj:) a teraz jak zaczal byc moj to jakos mi przeszkadzaja niektore dzwieki...

#22 aplukasz

aplukasz
  • Forumowicz
  • 372 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:32, 21.04.2010

jak dopisze pogoda to ja swój rozbieram w piątek mam wrażenie że cala deska z przodu mi brzęczy (od radia po przednią szybę)
po prostu żenująca padlina i masakra

HA 93' CB3 F20A5 - BYŁA
HC 97' EJ9 D14A4 - BYŁA
HC 05' EU7 D14Z6 – BYŁA
HA 01' CH6 F18B2 - BYŁA
A3 06'/07' 8P- 2,0TDI – TERAZ TAK (chwilowo brak galerii)
HA 05' CL7 K20A6 - BYŁA
TH 12' N2 KUN26 1KD 3,0 - I NAJNOWSZA


#23 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:36, 21.04.2010

u mnie ogolnie jest spokoj ale jak przekrocze te 6200-6300 to wydobywa sie taki dziwny dziek... obojetnie czy to na biegu jalowym w miejscu czy przyspieszajac.

#24 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:15, 24.04.2010

u mnie podczas jazdy bez radia jest spokoj ale wystarczy troszke odktrecic i odzywa sie wspomniane w innym poscie swiatlo stop-u i okolice panelu sterownaia od szyberdachu z drzwiami i deska na razie looz pozdro!!!

#25 Marecki

Marecki
  • Forumowicz
  • 531 postów
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 15:36, 24.04.2010

U mnie boczek od kierowcy zarwał wczoraj podczas jazdy kilka razy z pięści w okolicy bolca od ryglowania drzwi bo podczas podkręcenia muzyki głośniej coś mi farfoliło a po dojeździe na miejsce okazało się że to reklamówka która leżała z tyłu w nogach :mrgreen:

#26 novi

novi
  • Forumowicz
  • 146 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:51, 05.05.2010

Co do trzeszczenia tylnej klapy w Tourer (VII gen.) to pisałem i sprawdzałem w kilku ASO w Wwie. Trzeszczy na wybojach i tak ma być..i koniec...odbojniki trochę pomagają na pewien czas... Zmieniali już zamek w tylnej klapie, smarowli, na nowo składali ..i po chwili tak samo

„Jeśli Amerykanie kiedykolwiek pozwolą prywatnym bankom kontrolować emisję ich pieniędzy ... to banki i korporacje, które wyrosną dookoła nich, pozbawią ludzi całego majątku do czasu, aż ich dzieci obudzą się bezdomnymi na kontynencie, który zdobyli ich ojcowie” -- Thomas Jefferson /Letter to the Secretary (1802r.)


#27 pilsniu

pilsniu
  • Forumowicz
  • 22 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:13, 22.01.2012

Szukalem tego tematu gdyz mam podobny problem. Szlag mnie jasny trafia bo takze cos mi skrzypi na nierownosciach. O dziwo w moim mniemaniu tylko z prawej strony kabiny ( albo tylko takie odczucie ). Wybadalem tez ze plastik zaslepiajacy ten co jest na spodzie fotela od pasazera miedzy nim wlasnie a drzwimi - gdy sie go delikatnie pouginA wydaje trzaski, robiac to samo z plastikiem fotela kierowcy nie slyszalem nic.

#28 radam5

radam5
  • Forumowicz
  • 251 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:17, 24.01.2012

u mnie wszystko prawie przeszło albo się przyzwyczaiłem.
Zostało skrzypienie podsufitki, trzeba docisnąć przy lampkach nad lusterkiem i przestaje.
I ostatnio na łukach zdarza się, że coś puknie po stronie pasażera. Jest to wyraźne puknięcie plastiku o plastik. Być może jak rozbierałem schowek i przeciągałem kabel z silnika do kabiny to coś wpadło i teraz czasami stuka.

#29 Gelski

Gelski
  • Forumowicz
  • 453 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 14:51, 24.01.2012

mi cos zaczelo skrzypic kolo lusterka pasazera, na postoju dociskalem te elementy ale niby wszystko ok, chyba musze podczas jazdy to sprawdzic, a co do skrzypniec to dostaje k....y jak cos takiego slysze.
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła

#30 Tadzio

Tadzio
  • Klubowicz
  • 3067 postów
Reputacja: 45
Super

Napisano 16:58, 24.01.2012

Co do trzeszczenia tylnej klapy w Tourer (VII gen.) to pisałem i sprawdzałem w kilku ASO w Wwie. Trzeszczy na wybojach i tak ma być..i koniec...odbojniki trochę pomagają na pewien czas... Zmieniali już zamek w tylnej klapie, smarowli, na nowo składali ..i po chwili tak samo


Ja mam Tourera 8 lat od nowości i jedyne co trzeszczało to w tylnej klapie jak montowałem kamerę cofania to rozmontowałem tapicerkę klapy. I po montażu się zaczęło. Miesiąc szukałem tego chrobota bo dźwięk nie dobiegał z klapy. Potem wpadłem na to żeby jeszcze raz ja rozebrać. No i znalazł się chrobot. Najlepiej wszystkie plastikowe spinki trysnąć WD40 i dopiero poskładać. Teraz cisza i mam nadzieję że tak zostanie. Nigdy nie miałem problemu z wymienionymi przez was elementami. Widzę że mam szczęście. :mrgreen: Natomiast nasza druga Honda VIII generacji to tragedia pod tym względem :k . Jaka pogoda takie trzaski. Co dzięń gdzie indziej :k




IPB Skin By Virteq