Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

LPG i świece irydowe - dylemat


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
21 odpowiedzi w tym temacie

#16 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:13, 23.04.2009

Wiesz co teraz tak sobie pomyślałem,że skoro produkowane są świece irydowe dedykowane do Twojego auta to raczej podzieliłbym opinię Pablo i założyłbym,zawsze w przypadku jakiś nieprawidłowości możesz wymienić.Jeszcze jedno poczekaj,aż przyjdą świece i zmień je u Marka,przecież niedługo wybierasz się na regulację.Wykonuje on to profesjonalnie i regulacja zostanie zapewnie przeprowadzona z dopięciem komputera i podczas jazdy.Wszelkie błędy będą widoczne.Jak zamówiłeś to już się nad tym nie zastanawiaj :k :mrgreen:

#17 kobeus

kobeus
  • Forumowicz
  • 27 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:14, 23.04.2009

Jam mam irydowe świece, jeżdżą już od ponad roku i nie ma powodu do narzekania. Poprzednie standardowe NGK zaczął już szlak trafiać, auto czasem potrafiło się zadławić na benzynie, na szczęście po wymianie zaczęło już jeździć normalnie 8-).

Pomimo tego trudno stwierdzić różnicę w jeździe pomiędzy standardowymi i irydowymi (te drugie mają jednak znacznie dłuższą żywotność, stąd mój wybór). Jak pisze pablo.see - masz na parę lat problem z głowy.

#18 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 20:16, 23.04.2009

A ja bym wolał wydać kase na co innego, jak dla mnie NGK spokojnie wystarczają.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#19 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 11:58, 07.05.2009

założyłem te świece irydowe. pogadałem z paroma osobami i dowiedziałem się ze niektóre VI gen wyjeżdzały z fabryki z irydowymi. przeważnie za granicą były montowane nie wiem czemu tak.teraz polatam troche i zobaczymy czy jest ok czy bede zakładał spowrotem zwykłe swieczki :mrgreen: :mrgreen:

#20 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:13, 07.05.2009

przeważnie za granicą były montowane nie wiem czemu tak

Skoro były montowane to nie masz co się obawiać,a poza tym tak jak wszyscy wiemy w VII gen takie świece wymieniane są dopiero przy przebiegu ok.120 tys i to jest to :!:

#21 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 20:16, 07.05.2009

wiemy w VII gen takie świece wymieniane są dopiero przy przebiegu ok.120 tys i to jest to :!:

Ja planuje na nich latać ok 80 tyś ale pierwsze pare tys bedzie znaczące...ogolnie jak samochod wyjeżdza od Marka odrazu inaczej sie zachowuje... Jak by szatan w niego wstępował..... Dzięki Glinuś za polecenie kozackiego fachowca.

#22 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:27, 07.05.2009

Dzięki Glinuś za polecenie kozackiego fachowca.

Po to jesteśmy tu wszyscy,aby sobie pomagać :ok




IPB Skin By Virteq