Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Ktoredy poprowadzic kable?


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vielebny

Vielebny
  • Forumowicz
  • 50 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:45, 22.04.2009

Tak jak w pytaniu. gdzie przebic sie z silnika i ktoredy prowadzic przewody do wzmacniacza? z gory dziekuje.

#2 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:55, 22.04.2009

O ile się nie mylę to jest otwór gdzie biegną już kable z komory silnika do kabiny.
Otwór ten znajduje się po prawej stronie w komorze silnika i wychodzi gdzieś w okilicy na nopgi pasażera.
Poprawcie mnie - jeśli się mylę !!
Poszukaj dobrze a napewno go znajdziesz :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#3 maGr

maGr
  • Forumowicz
  • 204 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:38, 22.04.2009

przy seryjnej wiazce napewno da rade. Nie wiem jak ona tam biegnie w tym modelu ale na bank przejdzie kabel tamtedy

#4 Vielebny

Vielebny
  • Forumowicz
  • 50 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:40, 22.04.2009

OK! Czyli jak w normalnym samochodzie ;) A dalej którędy poszliście? Pod listwami czy jest jakas lepsza droga?

#5 maGr

maGr
  • Forumowicz
  • 204 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:45, 22.04.2009

no najlatwiej i najszybciej jest w progach drzwi poleciec
www.posadzki.betonowe.zgora.pl

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:18, 05.05.2009

ja w civicu z 90 roku na scianie grodziowej silnika,po lewej stronie stojac przed autem mialem taka jajowata - okragla uszczelke gumowa domyslam sie ze to pewnie za sprawa ukladu kierowniczego jakby komus sie zamanilo przekladac kierownice,bo jest ona dosc duza i przez nia sie przebilem kablami od aku do srodka

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:16, 09.05.2009

Po lewej stronie komory silnika (za skrzynką z bezpiecznikami) jest zaślepka i tamtędy poprowadziłem zasilający z aku, w kabinie wychodzi za schowkiem. Dalej wzdłuż deski i pod lewym progiem. Sygnałowe mam pod prawym i nic nie gwiżdże, świszcze itp., więc polecam to rozwiązanie.

#8 luk2103

luk2103
  • Forumowicz
  • 239 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 21:27, 14.05.2009

Siema
Ja u Siebie poprowadziłem kable trochę inaczej. Od komory silnika nie po prawej stronie czyli od strony pasażera tylko po lewej od kierowcy. Ponieważ miałem lepsze dojście z komory silnika do kabiny :), poszło trochę więcej kabla ale dojście miałem łatwiejsze. Potem to już progami do samego bagażnika ;) .... Wydaje się trudne ale to jest dziecinnie łatwe .
Pozdro

#9 aeste

aeste
  • Forumowicz
  • 4 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:06, 24.05.2009

Pełną odpowiedź znajdziesz TUTAJ




IPB Skin By Virteq