Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Dziwne działanie centralnego zamka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Piękny Maryjan

Piękny Maryjan
  • Forumowicz
  • 101 postów
  • Skąd:NKE/Reszel
  • Silnik:2.0
  • Wersja:iES
  • KM:131
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1996
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:45, 29.03.2012

Witam.
Mam pewien problem z centralnym zamkiem - niby z pilota jak i z kluczyka działa, zamyka i otwiera (z pilota trochę gorzej, "urok" podczerwieni), ale... jak go otworzę, wsiadam (lub nie) do auta i zamykam drzwi kierowcy, to centralny "dostaje" sygnał otwarcia (słychać wszystkie pracujące siłowniki), tak jakby zareagował na wstrząs/trzaśnięcie drzwiami (w czasie jazdy nic takiego się nie dzieje). Tylko drzwi kierowcy są takie "czułe", pozostałymi drzwiami mogę trzaskać, a centralny zachowuje się normalnie. Poza tym zauważyłem, że czasem wystarczy tylko lekko dotknąć wkładkę zamka (nie wkładając do końca kluczyka), aby centralny otworzył drzwi.
Podobna sytuacja jest opisana w ostatnim wpisie tego tematu http://www.accordklu...centralny zamek, z tym że u mnie idzie tylko sygnał otwarcia.
Czy to wskazuje na wkładkę zamka/cały zamek? Poprawcie mnie, jeśli się mylę, albo podsuńcie jakiś pomysł :mrgreen: .
  • 0

"Najbardziej lubię rozmawiać sam ze sobą. Oszczędzam w ten sposób czas i unikam kłótni." O. Wilde





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq