Skocz do zawartości


RODO w HAKP

skrzynia automat - accord VII silnik 2.0


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:37, 18.04.2009

Posiada ktoś auto a takim zestawieniu. Szukam opini na temat skrzyni automatycznej przy tym silniku. Jak sobie daje rade czy nie jest za słaby.

#2 matman

matman
  • Forumowicz
  • 308 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:02, 29.04.2009

Witam! Co prawda nie mam accorda w automacie bo szczerze mówiąc wolę manual ale moja osobista opinia jest taka: Nie kupiłbym automatu z silnikiem 2.0. Wg mnie jest za słaby. Gdyby to był dobry powtarzam dobry i-shift czyli zautomatyzowany manual z trybem manualnym sekwencyjnym to może bym się zastanawiał ale dopiero po przejechaniu się nim. Chociaż jak dla mnie to 155KM to i tak mało. Ale jeśli jeździsz głównie spokojnie i to w mieście to myślę że mógłbyś brać automat. Myślę że tak naprawdę dobrze to się da jeździć automatem dopiero przy silniku 2,4. Niestety honda nie posiada skrzyni dwusprzęgłowej DSG tylko jednosprzęgłowy i-shift w nowych accordach a w wersji VII tradycyjne automaty. No i jak to w tradycyjnych automatach straty mocy + większe spalanie + opóźnienie w działaniu tiptronica chociaż tiptronik szybciej działa od kickdown'u. ;-) Czyli reasumując jak jeździsz bardzo spokojnie bez szaleństw i głównie w mieście możesz brać jak lubisz poszaleć to odpuść.
Pozdro!

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:40, 03.05.2009

Dzieki za odpowiedz :) ale juz kupiłem V6 w automacie :) a konkretnie honde legend :)

#4 maGr

maGr
  • Forumowicz
  • 204 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:26, 04.05.2009

to ile Ci pali na miescie? 17l ? :k
www.posadzki.betonowe.zgora.pl

#5 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:46, 04.05.2009

nowy legend 17L to ma w katalogu po mieście :mrgreen:
F1

#6 mlun

mlun
  • Forumowicz
  • 1811 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:49, 18.08.2009

A jak się obchodzi ze skrzynią kiedy np. wysiadam z auta żeby otworzyć bramę? Zostawiam na P z włączonym silnikiem i ręcznym czy mogę też na N? Któa opcja jest bardziej wskazana?

#7 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:52, 18.08.2009

N (neutral) + ręczny ;-)
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!




IPB Skin By Virteq