Skocz do zawartości


RODO w HAKP

zamek centralny accord VII generacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#31 wiocha

wiocha
  • Forumowicz
  • 171 postów
  • Skąd:Mysłowice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Kombiak
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 08:17, 31.10.2014

kolego jak zrobisz to z wyczuciem to nic nie uszkodzisz, więc nie ma potrzeby kupować spinek.

Kolego dobra rada jak dobierzesz się do silniczka w siłowniku centralnego zamka to potem dobrze sklej obudowę żeby nie dostała się tam woda. Ja niestety to zaniedbałem i uszkodzeniu uległ mikroprzełącznik :D


  • 0

icon3.png


#32 waldemar

waldemar
  • Forumowicz
  • 60 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:2.2
  • Wersja:sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:49, 15.12.2014

witam,wystarczy rozebrac zamek rozkleic wyczyscic komutator i bedzie dalej działał


  • 0

#33 boomer5

boomer5
  • Forumowicz
  • 61 postów
  • Skąd:ok. Łowicza
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:180
  • Paliwo:ON
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:13, 20.12.2014

Będą tylko zobacz na wtyczki czy są takie same, bo jest dwa rodzaje siłowników różniące się wtyczkami.

 Odgrzeje kotleta.. czy te siłowniki to tylko wtyczkami się różnią? Czy krańcówkami w środku też?

Czy jest np. opcja z dużej kostki wyjąć przewody i założyć na dwie małe i będzie działało?


  • 0

#34 kubik

kubik
  • Forumowicz
  • 301 postów
  • Skąd:Włocławek
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport+
  • KM:156,7
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 08:38, 21.12.2014

W wersjach z alarmem jest dodatkowa krańcówka na alarm i to wszystko. Zasada działania opiera się na 1 parze przewodów i zmienionej polaryzacji w zależności od trybu otwórz/zamknij.


  • 0

#35 lukasz_lo

lukasz_lo
  • Forumowicz
  • 56 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2008
  • Nadwozie:TOURER
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:57, 28.01.2015

A ja mam taki problem który jeszcze chyba tu nikt nie wspominał albo nie znalazłem :D

Auto sie zamyka i otwiera z pilota ale tylko i wyłącznie tylnie drzwi, przednie nie reagują. Z przycisku w środku na drzwiach jest to samo - po prostu brak, reakcji tył chodzi. Przy otwieraniu kluczykiem otwiera się kierowca i oba tylnie drzwi ;]

 

Gdzie szukać ? to samo co zawsze czyli silniczki ? a może jakieś krańcówki ? Gdy pozamykam wszystkie drzwi (na raty po kolei) to miga kierunkami.


  • 0

#36 Drizzit

Drizzit
  • Klubowicz
  • 1362 postów
  • Skąd:Königshütte Oberschlesien
  • Silnik:K20
  • Wersja:customS
  • KM:172,8
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
Garaż Zobacz Garaż
Reputacja: 22
Super

Napisano 15:12, 28.01.2015

Krańcówki (mikrostyki) albo silniczki.


  • 0

#37 kubik

kubik
  • Forumowicz
  • 301 postów
  • Skąd:Włocławek
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport+
  • KM:156,7
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 15:58, 28.01.2015

Padły ci siłowniki przednich drzwi - z kluczyka drzwi kierowcy otwiera się mechanizmem przekręcenia kluczyka.


  • 0

#38 lukasz_lo

lukasz_lo
  • Forumowicz
  • 56 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2008
  • Nadwozie:TOURER
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:04, 29.01.2015

ogólnie coś wykrywa jak jedne z przednich drzwi są otwarte. Jak pozamykam wszystko "ręcznie" to miga kierunkami. Jak otwieram z pilota to otwiera tylko tylne drzwi i tez miga kierunkami :]


  • 0

#39 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 11:32, 29.01.2015

ogólnie coś wykrywa jak jedne z przednich drzwi są otwarte. Jak pozamykam wszystko "ręcznie" to miga kierunkami. Jak otwieram z pilota to otwiera tylko tylne drzwi i tez miga kierunkami :]

Pozostałe silniczki są uszkodzone i się nie kręcą ..... Wymienić ...


  • 0

#40 tomaszeknce

tomaszeknce
  • Forumowicz
  • 304 postów
  • Skąd:Niepołomice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Tour
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:49, 23.09.2015

od świerze trochę temacik jak mam tak że wszystko się zamyka z pilota a otwierana działa we wszystkich drzwiach oprócz tylnich lewych nie odblokowują się trzeba od środka podnosić blokadę bedzie to silniczek jak tutaj piszecie


  • 0

#41 Filip

Filip
  • Forumowicz
  • 310 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:18, 14.10.2015

Witam serdecznie,
to i ja poproszę o pomoc. Mianowicie dzisiaj w nocy podjeżdżam pod dom a tu lipa nie idzie zamknąć auta a jakieś 15 min wstecz wszystko ok bo otwierałem jak z pracy wyszedłem. I co najgorsze nie działa centralny z pilota, kluczyka i panelu sterowania w aucie. Również nie działa otwieranie klapy bagażnika z pilota. Gdzie mam szukać usterki? Jeszcze dodam, że jak otworzyłem go normalnie i wsiadłem do auta to zacieło mi się lusterko od mojej strony wiec otworzylem szybę aby pomóc i faktycznie się odblokowało ale w tym czasie padał deszcz czy możliwe, że woda się gdzieś dostała? A i jeszcze jedno czy mogą przerwać się kable, które wchodzą w dzwi poniewaz ostatnio zauwazylem, że mam ta gumową osłonę odczepiona od dzwi.

Z gory bede wdzieczny
  • 0

#42 Fargo

Fargo
  • Forumowicz
  • 116 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:06, 15.10.2015

Witam serdecznie,
to i ja poproszę o pomoc. Mianowicie dzisiaj w nocy podjeżdżam pod dom a tu lipa nie idzie zamknąć auta a jakieś 15 min wstecz wszystko ok bo otwierałem jak z pracy wyszedłem. I co najgorsze nie działa centralny z pilota, kluczyka i panelu sterowania w aucie. Również nie działa otwieranie klapy bagażnika z pilota. Gdzie mam szukać usterki? Jeszcze dodam, że jak otworzyłem go normalnie i wsiadłem do auta to zacieło mi się lusterko od mojej strony wiec otworzylem szybę aby pomóc i faktycznie się odblokowało ale w tym czasie padał deszcz czy możliwe, że woda się gdzieś dostała? A i jeszcze jedno czy mogą przerwać się kable, które wchodzą w dzwi poniewaz ostatnio zauwazylem, że mam ta gumową osłonę odczepiona od dzwi.

Z gory bede wdzieczny

Cześć, 

Zacznij od sprawdzenia bezpiecznika nr 21 (7,5 A) i nr 8 (20A) w skrzynce bezpieczników pod deską rozdzielcza (na lewym słupku przy nogach kierowcy).Pzdr.


  • 0

#43 Filip

Filip
  • Forumowicz
  • 310 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:48, 15.10.2015

I po problemie :-) Fargo piwko dla Ciebie :-) czasami człowiek patrzy na dalszy plan jak usterka jest taka błacha. Myśle, ze pare zloty zaoszczedzilem znajac dzisiejsze realia.

Pozdrawiam
  • 0

#44 Fargo

Fargo
  • Forumowicz
  • 116 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:18, 19.10.2015

I po problemie :-) Fargo piwko dla Ciebie :-) czasami człowiek patrzy na dalszy plan jak usterka jest taka błacha. Myśle, ze pare zloty zaoszczedzilem znajac dzisiejsze realia.

Pozdrawiam

Nie ma sprawy  :B Szkoda, że nie zerknąłem tu wcześniej bo byłem właśnie u rodziny w Szczecinie (Podjuchy) w dniach 15-17.10  hehe :adios: Pzdr


  • 0

#45 tomaszeknce

tomaszeknce
  • Forumowicz
  • 304 postów
  • Skąd:Niepołomice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Tour
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:49, 24.10.2015

Panowie zakupiłem używana siłownik z zamkiem komplet tutaj od kolegi na allegro i dalej drzwi pasażera od strony kierowcy się nie otwierają, zamykają się jak najbardziej ale nie otwierają, czy zamek który zakupiłem znowu jest uszkodzony nie chce od razu pisać o wymianę bo może to jakaś inna awaria, da się to jakoś sprawdzić na sucho zamek czy jest dobry


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq