Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Accord VI 99-2002 - Przedlift-polift - Różnice zewnętrzne

VI

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#46 Vister81

Vister81
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2002
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:21, 06.03.2018

Okej, dzięki wielkie. W takim razie poprzedni właściciel nieźle coś porobił, bo wychodzi mi różny odcień na tylnej klapie, tylnym prawym błotniku i tylnym zderzaku :]
  • 0

#47 desperat000

desperat000
  • Forumowicz
  • 221 postów
  • Skąd:Warszawa / LLU
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 19:45, 07.03.2018

NH700 był w poliftach ale w VIII genie

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  • 0

H O N D A Szybsza niż wygląda.....

 

Sreberko VII polift 2.2 i-CTDI "desperat000"


#48 liquidblue

liquidblue
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Biłgoraj
  • Silnik:0.0
  • Wersja:brak
  • KM:000
  • Paliwo:PB
  • Rok:0000
  • Nadwozie:brak
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:00, 17.06.2019

Panowie z góry sorry za odkop ale nie chce zakładać specjalnie nowego tematu. Miesiac temu kupilem Accorda VI (CH). Prawa lampa tył była pęknięta więc postanowiłem ją wymienic. Kupiłem oem lampe z allegro rzekomo do polifta u cos jest nie tak. 

Po pierwsze moim zdaniem biale paski nie sa biale tylko lekko przykopcone. Górna krawedz lampy jest ciemna (natomiast lewa lampa u gory jest czerwoniutka), w tej peknietej nie bylo tej waskiej uszczelki na plastiku i jest zaslepka na jedna z zarwoek natomiast w tej z allegro byla i jakas dziwna uszczelka przez ktora lampa w ogole nie chciala wejsc, ma nie zaslepiony otwor na zarowke to w dodatku pasuje jak swini siodlo bo krawedz miedzy gora lampy a krawedzia klapy ma z pol kilometra.. o co tu biega?

 

 

 

Załączone pliki


  • 0

#49 jaca

jaca
  • Forumowicz
  • 976 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.0
  • Wersja:LS
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 07:35, 18.06.2019

lewa lampa to polift, a prawa to przedlift


  • 0

#50 TommyH

TommyH
  • Forumowicz
  • 284 postów
  • Skąd:Trójmiasto
  • Silnik:2.3
  • Wersja:ES
  • KM:154
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:Był Sedan
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 11:24, 19.06.2019

 

Panowie z góry sorry za odkop ale nie chce zakładać specjalnie nowego tematu. Miesiac temu kupilem Accorda VI (CH). Prawa lampa tył była pęknięta więc postanowiłem ją wymienic. Kupiłem oem lampe z allegro rzekomo do polifta u cos jest nie tak. 

Po pierwsze moim zdaniem biale paski nie sa biale tylko lekko przykopcone. Górna krawedz lampy jest ciemna (natomiast lewa lampa u gory jest czerwoniutka), w tej peknietej nie bylo tej waskiej uszczelki na plastiku i jest zaslepka na jedna z zarwoek natomiast w tej z allegro byla i jakas dziwna uszczelka przez ktora lampa w ogole nie chciala wejsc, ma nie zaslepiony otwor na zarowke to w dodatku pasuje jak swini siodlo bo krawedz miedzy gora lampy a krawedzia klapy ma z pol kilometra.. o co tu biega?

 

Zapewne kupiłeś z anglika i z tąd ta dodatkowa żarówka dzięki której można zrobić np : USDM 

 

http://www.accordklu...zeciwmgielne-✎/


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq