Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Sensory przy automacie


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:13, 06.04.2009

Tydzien temu podlaczalem sie pod komputer i pokazalo ze mam awarie jakiegos sensora przy skrzyni.
No i dzis wyszlo : nie da sie jezdzic.
Od wczoraj niezle pada ,ale jak zwykle wsiadlem z rana do Hani i juz na pierwszych swiatlach katastrofa, nie chce ruszyc na zadnym biegu.Po mekach przejechalem pare mil , az sie silnik rozgrzal do zwyklej temp.Biegi w czasie jazdy jakos wchodzily , ale przy zwalnianiu prawie mnie wywalalo przez przednia szybe.Do tego nie chcial wchodzic wsteczny.
Dzwonilem do kumpla mechanika i powiedzial , ze to moze byc wina tych sensorow.
Moze komus z posiadaczy automata zdarzylo sie cos podobnego?
Czy to juz czas na zmiane skrzyni?
Mam juz zakupionY silnik i skrzynie od Acury , ale jeszcze brak kasy na przekladke .
Moze da sie to jakos naprawic tanim kosztem co najmniej na 3 miesiace?

#2 Trojan

Trojan
  • Forumowicz
  • 1426 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 19:18, 06.04.2009

Ciekawe czy to się nie stało przez ten specyfik Lucas`a do skrzyni,który zalewałeś?
Ja nie mam pomysłu.Telefonowałeś już do serwisu z pytaniem,może jak im podasz kod błędu to coś doradzą.

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:23, 06.04.2009

Tu w Stanach sprawa z servisem wyglada tak , ze przy skrzyni z takim przebiegiem i tym rocznikiem maja tylko jedna odpowiedz : WYMIEN NA NOWA?

#4 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:28, 06.04.2009

Pierwszy raz spotykam się z podobnym objawem - nie mam pojęcia co to może być :nie!:
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#5 Trojan

Trojan
  • Forumowicz
  • 1426 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 19:29, 06.04.2009

To jest podobno polecany zakład od skrzyni automatycznych,możesz wysłać maila albo spróbuj zadzwonić może coś doradzą.
http://www.autotransmisja.pl/




IPB Skin By Virteq