Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

jak zdjac tapicerke drzwi


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 yaqp

yaqp
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:58, 30.03.2009

Dzis zauwazylem ze przestaje mi dzialac centralny zamek, doklandnie chodzi o zamek w drzwiach kierowcy [kluczykiem normalnie wsio dziala], chcialbym sprawdzic czy czasem nic sie tam nie blokuje bo jak narazie raz zadziala raz nie. Chyba ze tak umiera silownik od zamka? Moje pytanie jest nastepujace, jak mam sie dobrac do srodka, ile jest srob do odkrecenia i gdzie one sa? a co tam jest na "zaczepy"?
accord 99r





pozdrawiam
pozdrawiam
Kuba

#2 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 17:38, 30.03.2009

Jako klubowicz masz dostęp do działu download. Pobierz ESM i poczytaj. Zdjęcie boczków to prościzna. Przydałby się przyrząd do podważania kołków (spinek) oraz parę tychże na wymianę.

Dołączona grafikaDołączona grafika

1. Klamka - podważamy zaślepkę, odkręcamy śrubę. Potem popchnąć w kierunku przodu auta i od drzwi, wyczepiamy cięgno
2. Podłokietnik - śruba od spodu, panel od drzwi i okien przód do góry i wyjąć, wykręcić śrubę
3. Boczek - jeden kołek rozporowy w okolicach lusterka, potem 7 spinek (po obwodzie), dół boczku od drzwi a potem do góry.

Spinkami się nie przejmuj, napewno jakieś zmaltretujesz, bo małe dranie mocno siedzą.

Przyrząd do podważania spinek
http://www.jonnesway...ex.php?item=342

Zanim zabierzesz się do roboty, zastanów się co chcesz osiągnąć. Jeżeli myślisz, że wyjmiesz siłownik popatrzysz na niego, a po włożeniu zacznie działać, to możesz się rozczarować. Jeżeli siłownik nie ma żadnych oporów mechanicznych, to możesz co najwyżej poprawić kostkę, bo może nie stykać. Lepiej najpierw dorwać używany siłownik i wtedy zabrać się za robotę. Jeżeli przedmuchanie siłownika powietrzem i poprawienie konektora nie pomoże, masz od razu do wymiany potrzebną część i oszczędzisz czas.

#3 MAK

MAK
  • Forumowicz
  • 272 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:48, 30.03.2009

Ojjjj Kolega nie uzywa opcji "szukaj" ani nie zaglada do dzialu "zrob to sam" :baseball:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tu masz link do tematu o centralnym i jak sie zdejmuje boczek ;-)

>>> KLIK <<<
>>> Accord by MAK <<<

Przerabiam S na type ES-R :mrgreen:

#4 yaqp

yaqp
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:01, 30.03.2009

wielkie dzieki za podpowiedzi, opcja szukaj w postach byla uzywana przezemnie ale zle postawilem zapytanie. Faktycznie niepotrzebnie Was fatygowalem ale raz jeszcze dzieki za pomoc.

mialem taka cicha nadzieje ze to cos w stykach silownika, lecz tam jest wszystko w 100% ok, zamawiam uzywke za 70zl.
jedno dobre, wiem jak to sie rozbiera, spinki ocalaly dzieki radą pablo.see
:B
DZIEKI!
pozdrawiam
Kuba




IPB Skin By Virteq