Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Spryskiwacz przedniej szyby

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcin_m

marcin_m
  • Forumowicz
  • 42 postów
  • Skąd:Opole
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:31, 04.11.2011

Czy jest możliwość regulacji wysokości spryskiwaczy przedniej szyby (VII gen) :?: , nie chcę na siłę regulować żeby nie uszkodzić. Wymieniłem wycieracki i teraz lewy sprysk wali mi prosto w wycieraczkę.
  • 0

#2 radam5

radam5
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:WWY
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:22, 04.11.2011

Jest. Pryśnij jakimś wd40 i puści.
  • 0

#3 ZbyszekS

ZbyszekS
  • Forumowicz
  • 166 postów
  • Skąd:Kraków / Proszowice
  • Silnik:1,8
  • Wersja:Sport
  • KM:142
  • Paliwo:PB
  • Rok:2015
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:47, 04.11.2011

Tylko raczej nie próbuj igłą lub śrubokrętem bo zniszczysz dyszę. W ASO użyli -przynajmniej u mnie- narzędzia specjalnego :shock: typu rurka o średnicy wewnętrznej dopasowanej do wystającej części dyszy. :B
  • 0

Pozdrawiam, Zbyszek

był: Accord CL7 Comfort 2004 Royal Ruby Red , jest: Civic FK2 Sport 2015 Brilliant Sporty Blue


#4 Daniel_wafel

Daniel_wafel
  • Forumowicz
  • 530 postów
  • Skąd:Otwock/Wawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:34, 04.11.2011

Pryśnij jakimś wd40 i puści.



Tak jak mówi kolega radam5 psiknij najpierw wd40 a później igła w dysze i bez problemu wyregulujesz.

Ja zawsze reguluje dysze igłą.
  • 0

#5 marcin_m

marcin_m
  • Forumowicz
  • 42 postów
  • Skąd:Opole
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:37, 05.11.2011

Dzięki

Ide regulować :mrgreen:
  • 0

#6 jacys

jacys
  • Forumowicz
  • 311 postów
  • Skąd:UK
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:04, 05.11.2011

Pryśnij jakimś wd40 i puści.



Tak jak mówi kolega radam5 psiknij najpierw wd40 a później igła w dysze i bez problemu wyregulujesz.

Ja zawsze reguluje dysze igłą.


W VII generacji igłą się nie da, bo otwór jest w kształcie litery U, płaski mały śrubokręt pomoże, tylko delikatnie, nie do końca wkładamy coby dziurki nie uszkodzić. Patent z WD-40 działa i pomaga rozruszać ta plaskową końcówkę.
  • 0
Była 1.8 iS Jest K24

#7 galibaldik

galibaldik
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • Skąd:śląsk
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:46, 09.11.2011

dokładnie jak pisał Zbyszek

Tylko raczej nie próbuj igłą lub śrubokrętem bo zniszczysz dyszę. W ASO użyli -przynajmniej u mnie- narzędzia specjalnego :shock: typu rurka o średnicy wewnętrznej dopasowanej do wystającej części dyszy. :B

powtarzam
NIE IGŁĄ !
NIE ŚRUBIKRĘM !

to jest dysza szczelinowa, więc jak coś do niej włożysz, to ją zniszczysz - TYLKO RURKA

dysza ma mały zakres regulacji i przy zmianie pióra wycieraczki znaleźć dla niej nowe położenie, aby lała obok ramienia - lepiej ramie lekko podgiąć

p.s. sorki za krzyki, ale mi tak też dyszę na przeglądzie przemodelowali
  • 0

#8 marcin_m

marcin_m
  • Forumowicz
  • 42 postów
  • Skąd:Opole
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:25, 10.11.2011

Spryskałem WD40 próbowałem śrubowkrętem ale nie ruszyło, nie chciałem na siłę aby nie uszkodzić. Muszę poszukać jakiejś małej rurki
  • 0
Marcin

#9 bass04

bass04
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:niemiec
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:57, 01.12.2011

Witam!
Nie będę zakładał nowego tematu, a jak ustawić spryskiwacze lamp??? w VII walą mi za nisko przez co czyszczą tylko połowę lampy.
  • 0

#10 V12

V12
  • Forumowicz
  • 583 postów
  • Skąd:Essen
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:12, 22.02.2012

Ja tez nie zakladam nowego tematu tylko sie podepne - dzis podczas regulacji dyszy zlamala mi sie igla w srodku :-? Ma ktos jakies propozycje, czy juz szukac nowej (nie igly oczywiscie, tylko dyszy :mrgreen: )?
  • 0

#11 jaca

jaca
  • Forumowicz
  • 976 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.0
  • Wersja:LS
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 08:59, 23.02.2012

Ja tez nie zakladam nowego tematu tylko sie podepne - dzis podczas regulacji dyszy zlamala mi sie igla w srodku :-? Ma ktos jakies propozycje, czy juz szukac nowej (nie igly oczywiscie, tylko dyszy :mrgreen: )?

Spróbuj magnesem, jeśli nie siedzi ciasno. W razie czego - mam sprysk na sprzedaż ;-)
  • 0

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:27, 23.02.2012

Witam, Dołączam się do forum. Widzę że temat jest podobny. Mam problem ze spryskiwaczami. Konkretnie płyn leci tylko z jednej dziurki. Odtykałem resztę ale nadal to samo. Czy to możliwe że to pompka albo muszę zmienić dyszę? jak tak to może ktoś wie jakie (słyszałem że od C3 pasują). Proszę o pomoc bo nie da się tak jeździć :/
  • 0

#13 jaca

jaca
  • Forumowicz
  • 976 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.0
  • Wersja:LS
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 18:04, 23.02.2012

Witam, Dołączam się do forum. Widzę że temat jest podobny. Mam problem ze spryskiwaczami. Konkretnie płyn leci tylko z jednej dziurki. Odtykałem resztę ale nadal to samo. Czy to możliwe że to pompka albo muszę zmienić dyszę? jak tak to może ktoś wie jakie (słyszałem że od C3 pasują). Proszę o pomoc bo nie da się tak jeździć :/

Pompka raczej nie, bo jest jedna na dwa spryskiwacze. Pod maską masz trójnik i na tych kilkudziesięciu centymetrach wężyka szukałbym problemu. Może się wysunął przy trójniku, albo przy samym sprysku. Sprawdź czy nie jest mokre wygłuszenie maski. Jeśli nic nie cieknie - to raczej padnięty sprysk.
  • 0

#14 remek

remek
  • Forumowicz
  • 810 postów
  • Skąd:LZ
  • Silnik:2.0
  • Wersja:SE Executive
  • KM:Ponoć 147
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:42, 13.04.2012

pomyslalem o zamontowaniu takich spryskiwaczy do hondy: http://allegro.pl/sp...2224775610.html
czy ktos z forumowiczow montowal cos takiego oraz czy warto ?
  • 0

#15 Dymek00

Dymek00
  • Forumowicz
  • 384 postów
  • Skąd:Slask
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:50, 13.04.2012

Rowniez dolacze sie do tego pytanie gdyz moje spryski gdzies słabo "psikają" i mozliwe ze juz sa do wymiany?
  • 0
Zapraszam do oglądania i komentowania.
Accord VI - Klik
Jeśli pomogłem to kliknij "pomógł" :)





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq