Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Klamki zewnętrzne i wewnętrzne


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
55 odpowiedzi w tym temacie

#31 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 21:45, 27.11.2009

U mnie również po stronie pasażera schodzi ten chromik.

A co do zewnętrznych, to tylko ta od kierowcy chodzi trochę luźniej.
Reszta jak ulał.
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#32 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:17, 09.12.2009

no i mi pekla klameczka od pasazera...ehh widac ze to typowa przypadlsoc VI genow.....

#33 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 21:20, 09.12.2009

widzialem dzis na allegro za 20zl chyba.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#34 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:25, 09.12.2009

narazie jakos ja wcisnalem i nie pozwalam sie nikomu do niej zblizac :mrgreen:

#35 ibor

ibor
  • Forumowicz
  • 11 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:14, 22.12.2009

Ja mam problem z dwoma zewnętrznymi. Od strony kierowcy klamka wyskakuje z uchwytu. A z tyłu za kierowcą ułamał się od środka jakiś element i nie otwiera drzwi - tylko od środka można otworzyć. Obie były już sprawdzane.

Szukam już od dobrego miesiąca - ale widać będę musiał zakupić w ASO. Bo nie wiem czy nie warto dopłacić i mieć gwarancję. Z używką jest tak jak z podłokietnikiem - ciężko do nas trafić, no i nie wiadomo jaki stan i ile pochodzi, no i oczywiście malowanie w kolorze. Przecież koszt malowania elementu to minimum 150 zł.

#36 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
Reputacja: 22
Super

Napisano 18:24, 22.12.2009

zapytaj tu
http://www.accordklu...30cde5854#85792

#37 ibor

ibor
  • Forumowicz
  • 11 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:42, 22.12.2009

zapytaj tu
http://www.accordklu...30cde5854#85792


Ale to Accord V. tak więc odpada.

#38 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
Reputacja: 22
Super

Napisano 12:32, 23.12.2009

:k .Sorki

#39 mario111-75

mario111-75
  • Forumowicz
  • 24 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:40, 23.12.2009

Ja mam problem z dwoma zewnętrznymi. Od strony kierowcy klamka wyskakuje z uchwytu. A z tyłu za kierowcą ułamał się od środka jakiś element i nie otwiera drzwi - tylko od środka można otworzyć. Obie były już sprawdzane.

Szukam już od dobrego miesiąca - ale widać będę musiał zakupić w ASO. Bo nie wiem czy nie warto dopłacić i mieć gwarancję. Z używką jest tak jak z podłokietnikiem - ciężko do nas trafić, no i nie wiadomo jaki stan i ile pochodzi, no i oczywiście malowanie w kolorze. Przecież koszt malowania elementu to minimum 150 zł.


Też miałem niesprawną od kierowcy,jest w niej plastikowy zaczep cięgna on pęka.Robiłem we własnym zakresie,trzeba wykręcić klamke(jest troche pracy) i skleic cjanoakrylem,dodatkowo wzmocniłem mocnymi nićmi zalanymi klejem.
Dwa lata niema żadnych problemów :ok

#40 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:46, 17.12.2010

ja mam obecnie problem z klamką tylnych drzwi, tzn nie otwiera się od zewnątrz. od środka bez problemu. nie wiem czy jest złamana czy to siłownik. klamka ma taki sam opór jak przy zamkniętym centralnym zamku, w momencie zepsucia coś szczeliło i tak jakby opadło na dól drzwi. próbowałem rozebrać ale trzyma mi od strony wewn klamki choć odkreciłerm 3 śruby i nie umiem zdjąć osłony. może mi ktoś poradzić? za niedługo mam przegląd i muszę to zrobić. będe wdzięczny

#41 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 18:56, 17.12.2010

na przeglądzie sprawdzają klamki??

w dziale Zrób to sam, masz dokładnie opisane jak zdjąć boczek drzwi w VIgenie
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#42 pegal

pegal

    pegal

  • Forumowicz
  • 1802 postów
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 19:33, 17.12.2010

tomek_m - wysłałem Ci PW.
MaxLife RULEZ !!!

#43 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:16, 09.02.2011

dzis próbowałem zdemontować klamke, po pierwsze to boczek w zaden sposób nie chcial zejsc wiec go odchyliłem najbardziej jak sie dało i próbowałem odkrecic. z lewą śrubą nie ma problemu ale do prawej żeby sie dostać to chyba trzeba mieć ręce z gumy i klucz też. masakra, jak już sie poddałem to po złożeniu wszystkiego do kupy zamknąłem drzwi i ku mojemu zdziwieniu teraz sie nie otwierają nawet od środka :( masakra pewnie jakieś cięgno wyskoczyło... nie mam pojęcia co teraz z tym zrobić...ma ktoś jakiś pomysł? z góry dzięki za odpowiedź

#44 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 14:21, 09.02.2011

zdejmij boczek, jaki ty masz problem ze zdjęciem boczka? Po kolei wypinasz spinki i już, zależy jeszcze tylny czy przedni
Jak już go poodkręcasz wszędzie gdzie są sruby to ciągniesz do siebie, zaczynając od dolnego rogu na przykład

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#45 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:06, 09.02.2011

wszystko spoko ale drzwi teraz są zamknięte i nie da sie otworzyć... a boczek jest dociśnięty drzwiami




IPB Skin By Virteq